Magazin

Berna Laik Ertürk kimdir? Ortak olduğu Dekraliçe markası nedir?

Reklamlar Yeni Ümit Moda Akademisi

Berna Laik Ertürk kimdir? Berna Laik Ertürk ortak olduğu Dekraliçe markası nedir? Sosyal medya platformlarında paylaşımları ile sevilerek hatırı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşmıştır. Sosyal medyada ailesi ile paylaşımları ile sevilen ve mutlu aile tablosu, aralarındaki iletişimler ile de tebrikler almaktadır. 

Güzelliği ile dikkatleri toplayan Berna Laik sosyal medyada ki paylaşımları ile dikkat çekmesi ve yaptığı iş ile de tanınması ile de takipçileri ve sevenleri tarafından Berna Laik Ertürk kimdir? Dekraliçe’nin kurucusu mu? Çocukları mı var? Gibi ve daha fazlası sorular sevenleri tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Siz değerli okurlarımız için bu ve daha fazlası soruları sizler için yazımızda cevapladık. Keyifli okurlar…

Berna Laik Ertürk kimdir?

31 yaşında güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan fenomen çocukları ve eşi ile etrafındakiler tarafından kıskanılan başarılı bir iş kadınıdır. Hem aile hayatındaki başarısı hem de 1 yıl önce kurdukları markalarının başarısı ile gündeme gelen fenomen bir çok işte başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Bilecik Meslek Yüksekokulunda Kimya Bölümü ve Açık öğretim Anadolu Üniversite’sinden de İnsan Kaynakları Bölümünden mezun olan başarılı sosyal medya fenomeni aynı zamanda Dekraliçe markasının da kurucu ortaklarındandır.

Reklamlar
Berna Laik Ertürk kimdir? Dekraliçe markası nedir?
Berna Laik Ertürk kimdir? Dekraliçe markası nedir?

İnstagram platformunda paylaşımları ve markası ile kısa sürede fenomen hale gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim gönlünü Hakan Ertürk’e kaptırdı. 10 yıl önce Hakan Ertürk ile hayatlarını birleştiren çift ne olursa olsun sevgileri azalmadan birbirlerinin yanında olarak hayatlarını sürdürdükleri görülmektedir. 6 Eylül 2011 yılında birbirlerine ‘EVET’ denildiği bilinmektedir. Eşi Hakan Ertürk ile 2 tane kızları vardır. Büyük kızı Tanem ve küçük kızı Sadem isimlerindedir. Kızları 7 ve 4 yaşlarında olan Berna Laik’in kızları ile olan paylaşımları ve iletişimleri çok sevilmektedir.

Berna Laik Ertürk kaç yaşında?

1 Ocak 1990 yılında dünyaya gelen fenomen şuan da 31 yaşındadır.

Berna Laik Ertürk burcu nedir?

Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Berna Laik’in burcu oldu. 1 Ocak da dünyaya gelen fenomen güzel Oğlak burcudur.

Berna Laik Ertürk boyu ve kilosu?

1.71 metre boya sahip olan fenomen 49 kilodadır. Güzelliği ile dikkatleri toplayan fenomen fit görünümlü olması ile en çok merak edilen konulardan biri olmaktadır.

Reklamlar

Berna Laik Ertürk aslen nereli?

Aslen Bosna-Hersekli olduğu bilinen fenomen güzelliğinin de Bosnaklara dayandığı düşünülmektedir.

Berna LaiK Ertürk nerede yaşıyor?

Güzel fenomenin 1 yıl önce kurulan bu markadan kurucularındandır. 1 yıl içinde hızlı bir şekilde büyüyen marka çok sevilmiştir ve çok sık ismi geçmektedir. Başarılı fenomen ismin nerede oturduğu da büyük bir merak konusu olmuştur. Aslen Bosnalı olan fenomen yaşamını İstanbul da sürdürmektedir.

Berna Laik Ertürk ne mezunudur?

Sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden birisi olan Berna Laik İnstagram dünyasında fenomen olduktan hakkında merak edilen bir diğer detay ise eğitim durumu oldu. Bilecik Meslek Yüksekokulunda Kimya Bölümü ve Açık öğretim Anadolu Üniversite’sinden de İnsan Kaynakları Bölümünden mezun olmuştur.

Berna Ertürk hangi takımı tutuyor?

Takımlardan Fenerbahçeyi tuttuğu bilinmektedir.

İlginizi çekebilir: Burak Sezgin kimdir?

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin
Berna Laik Ertürk kimdir? Dekraliçe markası nedir?
Berna Laik Ertürk kimdir? Dekraliçe markası nedir?

Berna LaiK Ertürk evli mi?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun özel hayatı oldu. Takipçileri sık sık arama motorlarında Berna Laik’in evli olup olmadığını sormuşlardır. Başarılı İnstagram fenomeni isim uzun zamandır evlidir ve mutlu bir evliliği vardır.

Berna LaiK Ertürk eşi kim ve ne zaman evlendi?

İnstagram platformunda paylaşımları ve markası ile kısa sürede fenomen hale gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim gönlünü Hakan Ertürk’e kaptırdı. 10 yıl önce Hakan Ertürk ile hayatlarını birleştiren çift ne olursa olsun sevgileri azalmadan birbirlerinin yanında olarak hayatlarını sürdürdükleri görülmektedir. 6 Eylül 2011 yılında birbirlerine ‘EVET’ denildiği bilinmektedir.

Berna LaiK Ertürk çocuğu var mı?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden birisi olan Laik Ertürk hakkında merak edilen bir diğer detay ise çocuğunun olup olmadığı oldu. Eşi Hakan Ertürk ile 2 tane kızları vardır. Büyük kızı Tanem ve küçük kızı Sadem isimlerindedir. Kızları 7 ve 4 yaşlarında olan Berna Laik’in kızları ile olan paylaşımları ve iletişimleri çok sevilmektedir.

Berna LaiK Ertürk eşiyle nasıl tanıştı?

Bir akşam Antalya’ya tatile gitmeden önce solaryum yaptırmak için her seferinde gittiği solaryum merkezine giden güzel fenomen oranın kapalı olması ile başka solaryum yeri arayan fenomenin tek kapıları açık solaryum merkezine girmesi ve hayat arkadaşı, sevdiği, dostu Hakan Ertürk ile o akşam tanışmışlardır. Aylarca arkadaş, müşterisi olarak süren ilişkileri Berna Laik’in kafasına tak etmesi ve arkadaşının gazına gelmesi ile az bir şey içtiği bir akşam Hakan Ertürk’e mesaj atması ve saniyesinde cevap almasıyla başlayan aşkları 10 yıllık evlilik ve 2 tane dünyalar güzeli kızları ile devam etmektedirler hayatlarına.

Berna LaiK Ertürk ne iş yapıyor?

Sosyal medya platformunda İnstagram üzerinde paylaşımları ile bilinen Berna Ertürk kendinin de kurucularından olan bir sosyal medya markasını işletmektedir.

Berna Laik Ertürk kimdir? Dekraliçe markası nedir?
Berna Laik Ertürk kimdir? Dekraliçe markası nedir?

Berna LaiK Ertürk ortak olduğu Dekraliçe markası nedir?

Güzel fenomenin 1 yıl önce kurulan bu markadan kurucularındandır. 1 yıl içinde hızlı bir şekilde büyüyen marka çok sevilmiştir ve çok sık ismi geçmektedir. Daha önce böyle iş yapmayı düşünen fenomenin neyin üzerine kuracağını karar verememesi sonucu plaj havluların hep aynı tip olması, bunun üzerine kurulan şirketlerin olmaması yada tam olarak buna dair olmaması ile yola çıkan Berna Laik plaj havlularında herkesin aradığı özellikleri olan, sağlıklı, güzel ve değişik özgün modeller, hem hemen kuruyan hem de kalitenin üzerinde durarak muhteşem bir iş çıkarmışlardır. İşte Berna Laik Ertük’ün Dekraliçe markasının ürünlerini görmek için buraya tıklayınız.

Berna Laik Ertürk sosyal medya hesapları 

Sosyal medyayı aktif kullanan fenomen hayat arkadaşı ve çocukları ile sık sık paylaşımda bulunmaktadır.Ünlü sosyal medya fenomeni oyunculuğunun yanı sıra paylaşımını yaptığı fotoğrafları ile de büyük ilgi görmüştür. İnstagram platformunda başarılı oyuncunun şuan 104B takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Reklamlar

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx