Haber

Kırmızı Oda’nın Alya’sı Seyirciyi Şok Etti! İlk Defa Böyle Bir Şey Yaptı

Reklamlar Yeni Ümit Moda Akademisi

Cuma akşamları TV8 kanalında ekranlara gelen kırmızı oda dizisi yayınlandığı ilk bölümünden itibaren heyecanını yitirmeden devam ediyor. Uzun soluklu bir dizi olacağı şimdiden belli olan dizinin en çok merak edilen karakterlerinden birisi de Alya oluyor. Alya’nın garip davranışları ve kekeleyerek konuşması izleyici tarafından ilk günden beri merak ediliyor.

Kırmızı oda dizisinin 8. bölümü yine heyecanlı ve düğünlerin bir bir çözüldüğü bir bölüm oldu. Melisa Sözen, canlandırdığı Alya karakteri ile diziye damga vuran isimlerden oldu. Küçük bir kız çocuğunun yaşadığı büyük enkazların anlatıldığı karakterde geçmiş yaşantı hakkında taşlar bir bir yerine oturdu.

Yaşanmış Bir Olay Olması Herkesi Şaşırtıyor

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun psikiyatri kliniğinde şahit olduğu olaylardan esinlenerek uyarlanan kırmızı oda dizisinde Doktor Hanım’ı canlandıran Binnur Kaya oyunculuk performansı ile izleyicilerden tam not aldı. Diziye damga vuran isimlerden birisi de Melisa Sözen oldu Alya karakterinin ilginç hayat hikayesini canlandıran Melisa Sözen oyunculuğu ile kendinden söz ettirmeyi başardı.

Reklamlar
Kırmızı Oda Alya'nın gerçek hikayesi ses getirdi! Kırmızı Oda (Alya) Melisa  Sözen kimdir, kaç yaşında? İşte rol aldığı yapımlar! - Diriliş Postası

Öte yandan Alya karakterinin yaşadığı olaylar izleyici tarafından merak edilmekle birlikte anlatılanların gerçekten yaşanmış olması dizi hayranlarını derinden üzüyor. 8. bölümünde yine randevusu olan Alya artık saçlarını taramış bir nebze de olsun hayata karışmaya hazır bir biçimde görünüyor.

İlk Defa Çay İçti

İnsan ilişkilerini de düzeltmeye çalışan Arya kliniğe her gelişinde Tuna Hanım’a çeşitli ikramlar getiriyor. Hatta 8. bölümde ilk defa çay içeceğini belirten Alya izleyicileri hem üzdü hem de çok şaşırttı. Artık olay örgüsünün sonlarına doğru gelen karakter bu bölümde babaannesinin öldüğünü ve annesinin kendisi yüzünden hapse gittiğini anlatıyor.

Kırmızı Oda'da Alya'nın büyük travması ne?

Aslında annesinin ona daha çok kin beslemesine neden olan bu olaydan sonra izleyiciler artık Alya’nın neden bu denli farklı olduğunu da anlıyor. Annesinin hapse girmesi konusunda kendisini suçlayan Alya’ya doktor hanım her an yanında olarak yardımcı oluyor. Anne ve babasından hiçbir sevgi görmeyen Alya karakteri izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor.

Son bölümde doktor hanımdan cadı hikayeleri dinleyen Alya hayatı hakkında tüm ipuçlarını vermeye devam ediyor. Annesinin hapse girmesi ile tüm hayatının tamamen değiştiğini anlatan Alya yeni bölümde annesinin hapisten çıkması ve sonraki hayatları ile ilgili gerçekleri anlatacak.

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx