Modelistlik Kursu Modelistlik Kursları
Haber

Mahsun Kırmızıgül ’ün Kardeşine Savcılıktan Tutuklama Talebi !

Reklamlar

Mahsun Kırmızıgül ’ün Kardeşine Savcılıktan Tutuklama Talebi ! Ünlü şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi Yusuf Bazencir 5sene önce hayatını birleştirdiği eşi Seval Bazencir’le aralarında tartışma çıkınca eline aldığı baltayla evinin kapısını kırarak içeri girmeye yeltendi. Korkudan ne yapacağını bilemeyen Seval Bazencir, KADES uygulamasının butonuna basarak yardım talep etti.

Polisler tarafından gözaltına alınan Yusuf Bazencir, eşi Seval Bazencir kapıyı açmayınca ikamete girmek için baltayla kapıyı kırmaya çalıştığını dile getirdi. Seval Bazencir’in şikayetçi olmasının ardından Yusuf Bazencir adli kontrol şartıyla serbest bırakıld. Fakat savcılık kararı itiraz ederek Yusuf Bazencir’in tutuklanmasını talep etti.

Evin Kapısını Baltayla Kırdı

İkili arasında yaşanan tartışmanın alevlenmesi üzerine taraflar boşanmaya karar verdiler. Seval Bazencir eşine o kendisisin evden çıkmadan gelmemesini söyledi ancak eşi Yusuf Bazencir adrese gidip eve girmek istedi. İki taraf arasında eve girme konusunda çıkan tartışma alevlenince Yusuf Bazencir eline aldığı balta ile ikametin kapısını kırmaya başladı.

Reklamlar

KADES Uygulamasından Yardım İstedi

Eşinin kapıyı baltayla kırmasıyla daha da korkan Seval Bazencir telefonunda bulunan KADES uygulamasına basarak olay yerine polislerin gelmesi için çağrıda bulundu. Dakikalar içinde olay yerine gelen polisler Yusuf Bazencir’in kapıyı kırmaya çalışır vaziyette görünce o esnada kısa süreli bir arbede yaşandı.

Hakaret ve Tehdit Şikayeti

Polisler tarafından gözaltına alınan Yusuf Bazencir ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Karakolda ifade veren Yusuf Bazencir eşiyle telefonda tartıştıklarını daha sonra ise eşinin eve gelmemesini söylediğini anlattı. Eve girmek için balta ile kapıyı kırmaya çalıştığını söyleyen Yusuf Bazencir amacının eşi Seval Bazencir’e zarar vermemek olduğunu sadece eve girmek için yaptığını söyledi. Bu ifadeden sonra Seval Bazencir şikayetçi oldu.

Adli Kontrolle Serbest Bırakıldı

Emniyetteki ifadesinin ardından İstanbul Adliyesine sevk edilen Yusuf Bazencir savcılıkta verdiği ifadesinde de amacının eşi Seval Bazencir’e zarar vermek olmadığını evde olan ilaçlarını almak amacıyla kapıyı balta ile kırdığını söyledi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Yusuf Bazencir adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Ancak İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı  nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğinin adli kontrol kararına itiraz ederek Yusuf Bazencir hakkında tutuklamaya yönelik yakalama çıkarılmasını talep etti.  

  • Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar

Reklamlar

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx