Markalar

Mutluluk Çubuğu İle Erkeklerde İktidarsızlık Nasıl Giderilir?

Reklamlar
Ereksiyonda zorluk yaşama diğer bir hali ile halk arasında bilinen adı ile cinsel iktidarsızlık sağlıklı bir cinsel ilişki için gerekli olan penis sertliğinin elde edilememesi ya da bu sertliğin devamınım sağlanmaması olarak tanımlanmaktadır. Erkek cinsel fonksiyonunda bozukluğu olan iktidarsızlık sorunu libido kaybı olarak bilinen cinsel istek yokluğu başta olmak üzere boşalma sorunu ya da orgazm yokluğu azlığı ve penis kısalığı, peniste eğrilik gibi farklı sorunları da içeren bir alan olmaktadır. Ayrıca erkeklerde iktidarsızlık nasıl giderilir sorusu da merak edilen konular arasında yer almaktadır.

İktidarsızlık Belirtisi Nedir?

Hasta ile konuşma sırasında elde edilen bilgiler ışığında bakıldığı zaman sorunun psikolojik ya da organik bir hastalığa bağlı olup olmaması konusunun anlaşılmasında da faydalı olan bir durum olmaktadır. Belirtiler arasında;
Genel olarak ani olarak ortaya çıkar. Daha öncesinde normal bir cinsel yaşam mevcutken birden bire bu durum ortaya çıkarak belirti gösterir.
Muayene de hastanın yaşadığı stres, üzüntü ya da yorucu herhangi bir olay yaşaması gibi durumlarda ortaya çıkması
Bazı ortam ve şartlara bağlı olarak normal ereksiyon oluşurken, bazı durumlarda ise ereksiyon sorunu ortaya çıkması
Kişinin ereksiyon kalitesinde uzun bir zaman içinde azalma meydana gelmesi yer almaktadır.

İktidarsızlık Tedavisi

Cinsel fonksiyon bozukluğunun tedavi edilmesinde tanı konulduktan sonra yapılması gerekli olmaktadır. Birçok tedavi yöntemi mevcut olmaktadır. Bu tedaviler sırası ile;
Sigara ve alkol tüketiminin azaltılması ilk aşama olmaktadır.
Düzenli olarak egzersiz programı içeren yaşam tarzının hayata geçirilmesi de önerilen konular arasında yer almaktadır.
İlaç tedavisi etkili olan konular arasında yer almaktadır. Halk arasında sertleşme ilaçları olarak daha çok tercih ilaçların kullanılmasından önce doktor önerisi alınmasında fayda vardır. Hormonal bozukluk ve erken boşalma sorunlarını tedavi amaçlı ilaçlar ve tedavilerde yapılmaktadır.
Penise sertleşme sağlayıcı enjeksiyon tedavisi de bulunmaktadır.
Vakum cihazı, ESWT ile şok terapi gibi alternatifler de bulunmaktadır.
Son aşama ve en etkili yöntem arasında ise cerrahi yöntem olarak mutluluk çubuğu yer almaktadır.

Mutluluk Çubuğu İle Erkeklerde İktidarsızlık Nasıl Giderilir?

Penis protezleri diğer adı ile mutluluk çubuğu sertleşme sorunu ve iktidarsızlık sorunlarının tedavisi için cerrahi bir operasyonla uygulanan bir tedavi yöntemi olarak bilinmektedir. Penis protezi ameliyatları farklı bir durum oluşmadığı halinde bir ya da bir buçuk saat kadar sürmektedir. Ameliyat sonrası iyileşme süresi oldukça kısa olup doğal bir görünüme sahip olması ile fark edilmeyecek bir görüntüye sahip olmaktadır.   Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret ediniz.

admin

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx