Haber

Ramo Son Bölümü Nefes Kesti! Dizideki Bu Sahne İse Seyircide Şok Etkisi Yaptı

Reklamlar Yeni Ümit Moda Akademisi

16.bölümde Ramo ve Hasan Kürşat’tan tüm bilgileri öğreniyordu. Verdiği dosyada bütün pis işler nice yapanlarla ilgili bilgiler vardı. Tam Cihangir ile ilgili sırrı öğreneceklerlen yapılan silahlı saldırı sonucunda yaralanan Ramo’nun bilinmeyen bir kişi tarafından silaha parmak izinin alınma planı kime ait idi? Yayınlanmaya başlandığı ilk günden beri aksiyon ve macera dolu bölümleri ile izleyicileri ekrana bağlayan dizinin yayınlanan son bölümü yine heyecanlı ve bilinmezler ile dolu.

Ramo 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Show Tv 30 Ekim Ramo Tanıtımı! | - TV

Cihangir’in paraları vakıflar kanalı ile herkesin gözü önünde akladığını öğrenen Ramo tam abisi ile birlikte gerçekleri öğrenirken yüzü kapalı kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı. Ramo omzundan yaralandı abisi ise kendisini polise teslim etti. Kaman gizemi çözülecek mi? Ramonun parmak izi olan silah nerde? Ramo bundan sonra ne yapacak?

Yavuz’un Planı Tutacak mı?

Para aklanan vakıflarla ilgili Cihangir’e yakınlaşmasını ve kızı Nehir’in Ramo’ya olan ilgisini Sibel’e karşı kullanan Yavuz nasıl bir plan içerisinde. Ramoya nasıl bir plan yapıyor. Saldırıyı Yavuz mu planladı? Kürşat’ı öldüren kimdi? Yavuz Ramo Cihangir üçgeninde neler olacak?

Reklamlar
Ramo 17. Bölüm izle, Ramo tek parça izle, Ramo 23 Ekim 2020 son bölüm

Kızı Cihangir’e Resti Çekti

Kendisini Doğu ile evlendirmek isteyen babasına karşı isyan bayraklarını açan Nehir akşam yemeğinde asla aynı masaya oturmayacağını söyledi. Annesi de Nehirden yana çıkınca yumruğunu sıkan Cihangir kendi sözünün üstüne kimse laf söyleyemez dedi ve akşam yemeğinde Nehir’e kesin talimatını verdi. Acaba Nehir ne yapacak? Babası gibi biri ile asla evlenmeyeceğini söyleyen Nehir yemeğe inince ne yapacak? Nehir babasından intikam alıyor. Aile özlemini dile getiriyor. Cihangir sert tavrını sürdürünce Nehir masada öyle bir şey yaptı ki herkes gözleri açık bir şekilde seyre daldı. Peki bundan sonra ne olacak buzlar nasıl eriyecek.

Polis Merkezinden Kurtulabilecek mi?

Polisler Ramo yu olay yerinden kaçıran ve kendisini ateş hattına atan abisi Hasan’ı sorgulayan Mahir komiser sorguladı. Fakat ağzından hiçbir laf alamadı. Yavuz ve Fidan karakolda karşılaştılar. Sibel halası Fidan’a Cihangir’in Doğu ile yaptığı konuşmaları anlattı. Hasan nasıl kurtulacak yeğeninin eline sıkıştırdığı kağıtta ne yazıyordu?

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx