Haber

Sadakatsiz Dizisinde Olay Sahne! Kalp İki Kişiyi Sever mi! Sosyal Medya Yıkıldı

Reklamlar Yeni Ümit Moda Akademisi

Son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Sadakatsiz de aile kavramı ile ilgili anlatılanlar gerçek hayatla çok bağdaşıyor. Evlilik ile ilgili her ne kadar sapmalar ve eleştirilere rağmen usta oyuncuların sergilediği performanslar ve replikler şimdiden herkesin bilinçaltına yerleşti. Volkanın annesinin hasta yatağında  Asya’ya söylediği sözler günümüz kadınlarının çok tepki vermesine neden oldu.

Erkekler çocuktur hiç büyümeyen çocuklar ve aile de kadınlar erkekleri ne yaparsa yapsın alttan almalılar hele bir de çocuk varsa bir anne çocuğu için her alttan alan taraf olmalıdır. Ne kadar doğru bir düşünce bilinmez ama dizi de kadın olmanın zorlukları çok iyi bir şekilde anlatılıyor.

Kalp İki Kişiyi Aynı Anda Sever mi?

Sadakatsiz dizisi evlilikte kadınların yaşadığı sorunları, aldatma, sevgili, aşk, ihanet, hırs dalgaları arasında savrulan bir adamın hikayesini anlatıyor. Bir yanda oğlunun annesi, kendisini çok seven ve onsuz nefes alamayacağını söylediği karısı Asya, bir yanda gençliğin vermiş olduğu enerjisine ve kendisine yaşattığı heyecanlara aşık olduğu sevgilisi Derin arasında kalan Volkan.

Reklamlar
Sadakatsiz dizisinin oyuncuları kimlerdir? İşte Sadakatsiz dizisinin  konusu… - Magazin haberleri

Bir kalpte iki aşk olmaz diyenlere inat yaşadığı ilişki ile özellikle kadın izleyicilerinden çok tepki alacağa benziyor. Özellikle çocukların birden fazla ise nasıl hepsini sevip birbirinden ayrışmıyorsan benzetmesini karısı ve sevgilisi için söylemesi aslında yaşadığı çözümsüzlükten ileri geliyor. Kararsızlık en büyük sadakatsizlikti.

Kadının En Büyük Düşmanı Yine Kadındır

Dizinin son bölümünde Derinin kıskançlık ve çözümsüzlükten yapacakları ile Asya’nın intikam almak için oynamaya başladığı oyunlardan kim galip çıkacak? Karısını severken başkasına aşık olan Volkan tercihini hangi kadından yana kullanacak? Bir yandan oğlu diğer yandan Derinin hamileliği bu konu hakkında nasıl bir karar verilecek?

Derinin ailesi habersizce kızlarına eş adayı ararken aynı anda ili kadını idare etmeye çalışan Volkan daha ne kadar rolünü güzel oynamaya devam edecek? Evlat Ali anne ve babasının yaşadığı gerginliğin farkında ve bu durumdan nasıl etkilenecek? Derin doktora sığındığı ve çocuktan kurtulma isteği gerçekleşecek mi? Gelecek bölüm şimdiden ilgi ve merakla bekleniyor.

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx