Magazin

Selinay Saf kimdir? Kaç yaşındadır?

Reklamlar

Tiktok fenomenlerinden olan Selinay Saf ile fenomen listemizden devam ediyoruz. Tiktok platformunda ürettiği içerikler ile kısa zamanda diğer platformlarda fenomen haline gelen İmece bu sefer de İnstagram platformunda yükselmeyi hedefliyor. Yakın zamanda geniş kitlelere hitap etmesi ile gündem olan Selinay Saf’ın takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya giriştiler bile.

Selinay Saf kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Selinay Saf kimdir?
Selinay Saf kimdir?

Selinay Saf kimdir?

Sosyal medya dünyasının güçlü isimlerinden birisi haline gelen Selinay, ilk olarak Tiktok platformunda hayran kitlesi elde etmiş daha sonra bu hayran kitlesini diğer sosyal medya platformlarına da aktarmayı başarmıştır. TikTok un başarılı içerik üreticilerinden biri olan Selinay 2004 İstanbul doğumludur. TikTok’ta çektiği dans ve playback videolarıyla adından sıkça bahsettiren Selinay Saf henüz 16 yaşındaydı ve 48 kilodur. Selinay’ın burcu bilinmiyor.

Reklamlar

Çektiği çok eğlenceli videolar la hayli takipçi kitlesine sahip Selinay TikTok’ta 176 bin takipçisi bulunuyor. Instagram 104 bin takipçisi Youtube ise 27 bin takipçi sayısı bulunuyor. Roman ve psikoloji kitapları okumayı seven fenomen lise 10 sınıf öğrenci olup İstanbul’da eğitim hayatına devam etmektedir. İleride psikolog olmak istediği bilinen Selinay’ın bitkilere ve kelebeklere alerjisi olduğu biliniyor. Sosyal medyada saçlarını kestirdikten sonra çok çeşitli eleştiriler alan ünlü fenomen eleştirileri önemsemeyen Selinay kafasını kazıtmak gibi bir hayali olduğunu belirtmiştir. Koyu bir Mustafa Kemal Atatürk hayranı olduğu biliniyor. Ayrıca hayvanları sevdiği ve 2 tane köpeği olduğunu belirtmiştir. Henüz çok genç ve çok güzel olan Selinay kendisine fenomen denmesinden de hoşnut olmadığını vurgulamıştır.

Selinay Saf kaç yaşında?

Sosyal medyanın parıldayan yıldızlarından olan Saf paylaşımları ile ses getirmeye devam ediyor. Geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başaran Selinay adına açılmış bir çok fan sayfası dahi mevcut. Takipçileri sık sık arama motorlarında Selinay’ın yaşını sorar hale geldiler bizler de siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk 2004 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni 18 yaşında.

Selinay Saf aslen nereli?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Selinay Saf hangi burç?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Reklamlar

Selinay Saf’ın boyu ve kilosu?

Başarılı sosyal medya fenomeni düzgün fiziği ile de yürek hoplatmaya devam ediyor. Bir çok gencin yüreğinde yer edinen Selinay, İnstagram paylaşımları ile magazin gündemine oturdu. Takipçileri sık sık güzelin boyu ve kilosunu sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık bulduk. 48kg ağırlığında olan sosyal medya fenomeninin ne yazık ki kilosu bilinmiyor.

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı oyuncunun gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Selinay Saf Zorbalık

Bir süre önce paylaşılan bir videoda Selinay Saf’ın bir kızın saçlarından tutarak kendisi hakkında kötü şeyler söylemesini istediğini görmüştük. Sosyal medyada bu videodan sonra çok fazla tepki alan ve linçlenen Selinay Saf ‘Küçükken çok zorbaydım’ ifadelerini kullanmıştı.

Selinay Saf kimdir?
Selinay Saf kimdir?

Selinay Saf Ekşi

Ekşi sözlükte tuhaf videolar paylaşarak fenomencilik oynadığı iddia edilmektedir. Saçları yüzünden fazlaca eleştirilmiş ve ablasından ötürü linç yemiştir.

Selinay Saf Eski Hali

Sık sık saç rengini ve modelini değiştiren fenomenin saçsız ve farklı renklerde saçlarının olduğu birçok fotoğrafı internette bulabilirsiniz. Fenomenin estetik yaptırdığına dair herhangi bir belge veya haber yoktur ve kendisinden böyle bir açıklama gelmemiştir.

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Selinay Saf Kanser Mi

Saçlarının kazınmış olması her ne kadar akıllarda ‘Kanser mi?’ sorusunu oluştursa bile bu durumun gerçeklik payının olmadığı ortaya çıkmıştır. Saç stilinin tamamen tarz ile alakalı olduğu bilinmektedir. 

Selinay Saf Hangi Okulda

Selinay Saf’ın İstanbul’da bir lisede öğrenimine devam ettiği bilinmektedir.

Selinay Saf ne kadar kazanıyor?
Selinay Saf ne kadar kazanıyor?

Selinay Saf ne kadar kazanıyor?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer bilgiler bulamadık. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Selinay Saf’ın mesleği ne?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer bilgiler bulamadık. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Selinay Saf Babası Ne İş Yapıyor

Kapsamlı araştırmalar sonucunda ne yazık ki ünlü fenomenin babasına ve mesleğine ilişkin bilgilere ulaşamadık. Babasının kim olduğu ve ne iş yaptığı bir süre daha soru işareti olarak kalacak gibi görünüyor.

Sosyal medya hesapları

26 Ekim 2009 tarihinde açtığı Youtube Kanalı ile geniş kitlelere hitap etmeye başlayan başarılı sosyal medya fenomeni, kanalında bir çok oyunun ince detaylarını takipçileri ile paylaşıyor. Özgün içeriklerini tüm dünyaya sunan Selinay, kullanıcı adıyla paylaşım yaptığı kanalda 20B aboneye ulaştı. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni İnstagram platformunda ise 96.1B takipçisi mevcut.

Selinay Saf TikTok

Tiktok platformunda çektiği videolar ile binlerce beğeni alan Selinay Saf kısa sürede 184.1K takipçiye ulaşmıştır. Eğlenceli ve samimi videolar paylaşan fenomen sık sık gündeme gelmektedir.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Ersin Yekin kimdir? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Reklamlar

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx