Burçlar

İkizler Burcu Özellikleri (21 Mayıs-21 Haziran)

Reklamlar

İkizler burcu tarihi 21 Mayıs ila 21 Hazirandır. Bu tarih aralığında doğan herkes İkizler burcudur. İkizler burcu özellikleri gereği yönetici gezegeni Merkür’dür. Bu burcun renkleri gri, sarı, mavi, siyah şeklindedir. İkizler burcunun uğurlu taşı ise akiktir. İkizler burcunun uğurlu günü Çarşamba’dır. İkizler burcunun karşıt burçları ise Yaydır. Bu burcun metali ise cıvadır. En sevdiği çiçekler çiğdem, mimoza, açelya, lavanta olurken en sevdikleri ağaçlar ise ceviz, mersin ağacı ve fındık olarak bilinir. İkizler burcu insanları çok hızlı bir şekilde düşünür ve hızlı bir şekilde hareket ederler. Aynı zamanda birden fazla işi yapabilme özellikleri bulunur. Bunun tanında her işe rahat bir şekilde adapte olabilme özellikleri vardır. Bu nedenle değişik karakterli bir burç olarak tanınır. İkizler burcu oldukça neşeli bir yapıdayken bir anda mutsuz bir ruh haline bürünebilir.

İkizler Burcu Kadını Özellikleri
İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler burcu özellikleri kadınlar için mantık her zaman ön plandadır. Her zaman duygularından önce mantığı ile hareket eder. İkizler burcu kadını için her şeyin dengede olması çok önemlidir. Değişken oldukları için dışarıdan ulaşılmaz gelebilirler. Bu burca sahip olan biriyle beraber olacakların bu burç kadınının ruh hali değişimlerine hazırlıklı olmaları gerekir. Çoğunlukla dışarıdan bakıldıklarında zor ve ulaşılmaz görünürler. Rutin bir ilişki isteyen kişilerin İkizler kadınından uzak durmaları gerekir. Erkekler için bu kadınlar havai ve ne yapacağı belli olmayan biri olarak görebilirler fakat yine de bu burç kadınlarını beğenirler.

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

Son derece hareketli ve değişken bir yapıları bulunur. Sürekli olarak öğrenme istekleri vardır. Çevrelerine karşı hiçbir zaman kayıtsız kalamazlar. İkizler burcu erkeği her zaman eğlenceli hareketleri ile dikkat çekerler. Aşk yaşamları her zaman karmaşık bir yapıdadır. Bu nedenle kendileri de dahil olmak üzere kimsenin bu burç erkeğinin ne yaptığı ile ilgili bir fikri bulunmaz. İkizler burcu erkeği yaşamı boyunca her zaman çevresinde olup bitenleri sorgulama eğilimindedir. Bu kişiler ile her zaman eğlenebilirsiniz. Çocuklarla her zaman iyi şekilde geçinirler ve iyi bir oyun arkadaşıdır. Çocukları büyüse de her zaman onlarla arkadaş olarak kalmayı başarırlar. İkizler burcu erkekleri sürekli olarak seyahat etmekten zevk alır.

Reklamlar
İkizler Burcu Aşk Hayatı
İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler burcu insanı her zaman aşkta mantık arar. Aşkta mantık arasalar da kısa ve hoş aşklara hayır demezler. Bu burç insanı fazla duygusallıktan hoşlanmaz. Sosyal bir yapıları olduğu için çevresinde her zaman kendisi ile vakit geçirmek isteyen biri vardır. Bu nedenle de her zaman hayatlarında biri vardır. Çoğu zaman partnerleri ikizler burcu insanı ile ilgili duygularında zorluk yaşarlar. Onlar için birine bağlanmak oldukça zordur. Hızlı bir şekilde aşık olup hızlı bir şekilde bu aşktan sıkılabilirler.

İkizler Burcu İş Hayatı

Bu burç insanı herkese dostça davranışlar sergiler. Son derece rahat ve şakacı yapıları vardır. Birlikte çalıştıkları insanlara her zaman çokça ilgi gösterirler. Sürekli hareket halindedir. Bu nedenle iş arkadaşlarının kafasını karıştırabilir. İkizler burcu insanı zekası hızlı bir şekilde çalışır. Bu nedenle çevresindeki insanların ağır çalışma temposunu anlamakta zorluk çekerler. İsteksiz ve keyifsiz olduklarında telefona dahi cevap vermek istemezler. Kendini arayan kişilerin pozisyonu ya da unvanı onlar için önemli bir konu değildir. İkizler burcu insanı iş yaşamında önerilere kulak vermez. Onlarla aynı iş yerinde çalışmak oldukça zevkli olsa da kimi zaman sinir bozucu da olabilir.

İkizler Burcu Eğlence Hayatı

Son derece zeki yapıları ile dikkat çekerler. Bu burç insanı aşk yaşamlarında da aşırı havai yapıları ile dikkat çekerler. Genç yaşlarında aşkı bulduklarında hemen evlenmek isterler. Neşeli ve son derece inatçı bir yapıları vardır. Son derece hızlı düşünen bir yapıları olduğu için çevrelerini her zaman hayret içerisinde bırakırlar. İkizler burcu özelliklerine bakarsak, insanı kitap okumayı çok sever. Herkesle her düzeyde rahatlıkla iletişim kurabilir. İnatlı ve hırslı yapısından dolayı bu bur. İnsanı her zaman hareket halindedir. Bu durum bazı insanlara yorucu gelebilir. Bu burç insanının sezgileri güçlü olduğu için çevrelerindeki insanları kolay bir şekilde analiz edebilme özellikleri vardır.

İkizler Burcu Sağlık
İkizler Burcu Sağlık

İkizler Burcu Sağlık

Bu burç insanı Merkür etkisinde olduğundan omuzlar, sinir sistemi, kol ve bacaklar dış etmenlerden hızlı bir şekilde etkilenirler. Bunun yanında ikizler akciğerleri de yönetir. Bu sebeple soğuk algınlığı ve bronşit gibi hastalıklara çok yatkın insanlardır. İkizler burcu insanları genellikler sinirli ve gergin bir yapıya sahiptir. Hayatlarını hızlı bir şekilde değiştirirler. Bu nedenle dinlenmeye vakit ayıramazlar. Kilo ile alakalı problemleri yoktur. Hasta olduklarında ise oldukça huysuz bir yapıları vardır. İkizler burcu insanlarının tipik özelliklerinden biri de doktoru eleştirirler ve söylediklerini yapmazlar. Düzensiz beslenmeye yatkın bir özellikleri bulunur. Abur cuburu çok severler. Bunun yanı sıra uyku düzenlerine dikkat etmeleri oldukça önemli bir konudur. Sürekli dalgın bir yapıları vardır ve bu durum her zaman başlarına bela olur.

Reklamlar

İkizler Burcu Ünlüleri

Bülent Ecevit, Bülent Ersoy, Adile Naşit, Nilüfer, Kenan Doğulu, Tansu Çiller, Kerem Alışık, Çetin Altan, Şebnem Özinal, George Bush, Erdal İnönü, J. Paul Sartre, Thomas Mann, Marilyn Monroe, John Wayne, Clint Eastwood, John F. Kennedy, Tciny Curtis, Che Guevera İkizler burcu olan ünlülerdir.

İkizler Burcu Yükseleni

Yükselen burcu İkizler olan kişiler çok çabuk bir şekilde heyecanlanma özelliğine sahiptir. Bunun yanında her şeyden kolay bir şekilde sıkılma özellikleri bulunur. Kolay şekilde sinirlenir ve çok kolay bir şekilde sakinleşebilirler. Orijinal bir kişilikleri vardır. Orijinal düşünceleri ve fikirleri bulunur. Edebiyata, bilime, mantığa, sanata düşkün bir yapıları bulunur. Nerede nasıl konuşacaklarını bilmelerinin yanında oldukça bilgili kişilerdir. İnsanlarla kolay bir şekilde kaynaşıp konuşabilirler. Yükseleni ikizler olan kişiler dengeli bir iradeye sahiptir. Hedeflerinde ise son derece kararlı bir şekilde hareket ederler. Çoğu insan bu kişilerin ne kadar başarılı olacaklarını göremeyebilirler.

İkizler Burcu Çocuğu
İkizler Burcu Çocuğu

İkizler Burcu Çocuğu

İkizler burcu çocukları her zaman yüksek yerleri sevme özelliğine sahiptir. Bu çocuklar erken yaşlarda konuşmayı öğrenirler. Kıskanç ve son derece zeki bir yapıları bulunur. Ebeveynlerini kimseyle paylaşmak istemezler. Sürekli sorular sorarak yetişkinlerin bunalmasına neden olabilirler. Ders çalışmayı ve disiplini seven bir yapıları bulunmaz. Bu nedenle ebeveynlerini her zaman uğraştırırlar.

İkizler Burcu Özellikleri

Bu burca sahip insanların son derece hoş bir fizikleri vardır. Uzun bir boyları ve bunun yanında biçimli bir bedenleri bulunur. Saçları koyu kumraldır. Keskin bir göz yapısı bulunur. Özellikle uzağı çok daha iyi bir şekilde görebilirler. Oldukça gözlemci bir yapıları vardır.

İkizler Burcu Sevdikleri

İkizler burcu hediye almayı çok sever. Çocuksu bir yapıları vardır. Özellikle iletişim araçlarına karşı meraklı bir yapıları bulunur. İkizler burcu insanları her zaman teknolojik eşyaları severler. Eğlenmeyi seven sosyal insanlardır.

İkizler Burcu Diyeti

İkizler burcu insanının kilo ile bir derdi yoktur. Son derece hızlı bir metabolizmaları vardır ve hızlı bir şekilde kilo verme özelliğine sahiptirler. Günlük olarak meyve ve su tüketmeye dikkat etmeleri son derece önemlidir. Bunun yanında diyetlerinde beyaz ete ağırlık vermeleri gerekir.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sorularınızı ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Instagram hesabımız: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Öner Ünlü

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx