Burçlar

Aslan Burcu Özellikleri (24 Temmuz – 21 Ağustos)

Reklamlar

24 Temmuz – 21 Ağustos tarihleri arasında doğan herkes Aslan burcu özelliklerine bakacak olursak, son derece pozitif ve enerjik bir yapıya sahiptir. Duyguları ile yaşayan ve mantığını son çare devreye sokan Akrep burcu son derece açık sözlüdür. Ateş bu burcun bir diğer adıdır. Daha çok koyu sarı, altın rengi ve turuncu renkleri severler. Aslan burcunun uğurlu taşı sarı safir olarak bilinir. Ayrıca en şanslı sayıları da 1 ile 4 olarak ispatlanmıştır.

Aslan burcunun şanslı günü Pazar’dır. Karşıtları olan burç ise Kova burcudur. En değerli metalleri altındır. Bu nedenle yatırımcı ruhları ile tanınırlar. En sevdikleri çiçekler arasında sarı krizantim, ay çiçeği ve kasımpatı yer alır. En uğurlu ağaçları arasında da portakal, limon, defne, hurma, ceviz ve badem yer alır.

Aslan Burcu Kadını Özellikleri
Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan burcu kadını son derece cesur ve karizmatiktir. Güçlü olan Aslan kadını doğuştan liderlik özelliğine sahiptir. Aslan burcu kadınları her zaman kendinden emindir. Daime sorumluluk almayı ve fark edilmeyi severler. İlgi çekmekte üstlerine yoktur ve daima ilgi odağı olmayı severler. Başkalarının hayranlığını ve saygınlığını kazanmak onları harekete geçirir. İlgi odağı olmayı başarmak için her türlü özellik kendilerinde mevcuttur. Samimi, tutkulu ve dışa dönük hareket ederek bunu başarırlar. Aslan burcu kadını cinsellik ve aşk hayatında da oldukça iyidir.

Reklamlar

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Aslan burcu erkeği son derece sıcakkanlıdır. Aynı zamanda romantik ve ateşli aşıklardır. Çok iyi konuşmacı oldukları için en güzel aşk sözlerini kendilerinden duymak mümkündür. Karşı cinse karşı son derece çekicidirler. Toplum içinde de dikkat çekmeyi başarırlar. Cinsel yönden yoğun yaşadıkları duyguları bastırmakta zorluk çekerler. Hayatın karizmatik oyuncuları demek de çok doğru olur. Aynı şekilde farklı aşkların kahramanlarıdır. Çok iyi baba adaylarıdır. Güçlü yönlerini çocuklarına yansıtarak onların da çok güçlü olmasını sağlarlar.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcu aşk hayatı kadın için de erkek için de son derece muhteşemdir. Özgürlüğüne düşkün ve kral gibi bir aşk hayatı yaşamanız mümkün. Aslan burcu kendisi çok kıskançtır fakat başkası tarafından kıskanılmaya dayanılmaz. Aslan burcu kadını aşk hayatında yaşama dayanıklı olduğu için güçlü ve akıllı erkeklerden hoşlanır. Gezmeyi ve eğlenmeyi severler fakat uçarı bir kadın değillerdir. Aslan burcu aşk hayatında da doğal bir asalete sahiptir. Affedici özellikleri son derece kısıtlıdır. Bu nedenle hataya karşı afları yok denecek kadar azdır. Yalanı da çok çabuk kavrarlar.

Aslan Burcu İş Hayatı
Aslan Burcu İş Hayatı

Aslan Burcu İş Hayatı

Aslan burcu cinsiyet fark etmeksizin mükemmel bir şirket başkanıdır. Bir başkalarına ait yetenekleri çok iyi kavrayarak anında fark ederler. Eleştiriye açık oldukları için her şekilde kendilerini geliştirirler. Başladıkları işi bitirmeden içleri rahat etmez. Bu nedenle zaman fark etmeksizin işlerini bitirirler. Hiç ara vermeden saatler boyunca çalışabilirler üstelik çevreyle de bağını koparırlar. İstedikleri tek şey iş varken işe adapte olmaktır. Kendisini ilgilendiren her şey görkemli olmalıdır çünkü Aslan burcu şatafatı sever. Beraber çalıştıkları kişiler geri kafalıysa ileriyi düşünmeden işi bırakabilirler. Üstelik genç beyinlerle çalışmaktan daha büyük keyif alırlar.

Aslan Burcu Eğlence Hayatı

Eğlence hayatında Aslan burcu kızları çarpıcı giyim tarzları ve aslan yelesi saçları ile uzaktan tanımanız mümkündür. Çünkü başkalarının dikkatini çekecek düzeyde kıyafetleri tercih ederler. Saçları uzun olmasa da kabarık görünümü severler. Partileri seven Aslan burcu dikkat çekici oldukları için kalabalık ortamda dahi odak noktası haline gelir. Gerçek mücevherler, danteller, ipekler ve mis gibi parfümlerle gittikleri her eğlence ortamına ayak uydururlar. Aslan burcu eğlenceyi dibine kadar yaşamayı ister. Arkadaş edinmeyi seven Aslan burcu her konuda olduğu gibi bu konuda da çekicilikleri ile pek çok karşı cinsi etkilemeyi başarır.

Reklamlar

Aslan Burcu Sağlık

Aslan burcunun gözleri av peşinde koşan avcı kadar keskindir. Çok iyi görüş açıları vardır. Oldukça dikkatlidirler ve detayları derhal fark edebilirler. Çok hareketli bir yapıya sahip olduğu için ilerleyen yaşlarda sırt ve bel konusunda sorun yaşayabilirler. Uzun süre hareketli kaldıkları için kalp rahatsızlığı da yaşanabilir. Bu nedenle vakti geldiğinde dur demeyi bilmelidirler. Akrep burçları kendini halsiz hissetmekten nefret eder. Yatağa düştüklerinde son derece kaprisli davranırlar. Sürekli eleştiren ve düşünen bir yapıya sahip oldukları için yüksek tansiyona adaydırlar. Vücut için gerekli minerallere dikkat etmezlerse çok sık aralıklarda A ve D vitamin eksikliği yaşayabilirler. Klorofil içeren besinler, her türlü yeşil sebzeler de vazgeçilmezleridir.

Aslan Burcu Ünlüleri
Aslan Burcu Ünlüleri

Aslan Burcu Ünlüleri

Aslan burcuna sahip pek çok ünlü isim vardır. Bu kişiler arasında Zuhal Olcay, Gönül Yazar, Bendeniz, Uğur Mumcu, Napoleon Bonaparte, Fidel Castro, Alfred Hithcock, Robert De Niro, Bill Clinton, Mata Hari, Mae West, Madonna, Ahu Tuğba ve Shoren Stone yer alır.

Aslan Burcu Yükseleni

Burcu Aslan olan kişiler için yükseleni iyi niyetli ve sevecen insanlardır. Aslan burcunun en büyük arzusu çevresi tarafından saygı görmektir. Bilinçli olarak ya da olmadan büyük bir arzu içinde saygın olmayı amaçlarlar. Aslan burcunun idealleri oldukça yüksektir. Küçük detaylara önem vermez. Aslan burçları oldukça gururlu, cömert ve insanlarla çabuk muhatap olabilen kişiliklere sahiptirler. Bu burca sahip kişiler oldukça çalışkandır ve daha fazlasını elde etmek için elinden geleni yaparlar. Çalışkan olduklarından başarı merdivenlerini azimle tırmanırlar. Yükselen burcu Aslanlar bir anda sinirlenerek ortalığı toza dumana boğabilir fakat çok uzun sürmez.

Aslan Burcu Çocuğu

Aslan burcu çocuğu dünyayı parmağı üzerinde döndürebilir. Evin tek yöneteni olduğunu düşünürler. Tatlı gülüşleri ve sevimli bakışları ile karşılarındakine yaptıramayacakları şey yoktur. Aslan burcu çocukları resmen bir enerji deposudur. İstedikleri olmayınca durmadan ağlayarak aile bireylerine pes dedirtirler. Küçük yaşlarda bile gururludurlar. Kalabalık bir ortam varsa kesinlikle gururlarını incitmemeniz gerekir. Çünkü alınarak size karşı kin duyabilirler. Okul dönemlerinde de piyes ve tiyatro rolleri ile sizleri şaşırtabilir. Aslan burcu çocuğuna pek çok hediye alabilirsiniz. gerçek posterler, oyuncaklar, kol saatleri, tişörtler ve fotoğraf makinası türlerinden çok hoşlanırlar.

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu istediklerini başkalarına yaptırmazsa çok sinirlenir. Israr etmek hayatlarının olmazsa olmazıdır. İyi günlerinde son derece yardımsever ve sevimlidirler. Kendisine bir hata yapsanız bile çok olağan davranırlar. Eğitimsiz Aslan burçları son derece çekilmez olurlar.

Aslan Burcu Sevdikleri

Aslan burcu lüksü sevdiğinden kendilerine hediye beğendirmek oldukça zordur. Parıltılı ve şatafatlı ürünleri severler. Orijinal parfümler, seyahat aksesuarları, kol saati, deri çanta, kristal aksesuarlar gibi hediyelerden çok hoşlanırlar. Kol düğmesi, nadir bulunan eşyalar da Aslan burcuna alınan en iyi hediyelerden biridir.

Aslan Burcu Diyeti

Aslan burcu kişiler un, yağ ve şekerden uzak yaşam sürmelidir. Çünkü vücutları her türü yağlanmadan çok çabuk etkilenir. Ayrıca bitkisel çaylara da önem vermeleri gerekir. Ebegümeci adı verilen bitkiyi sık aralıklarda tüketmelilerdir. 2 litre su içmeleri de şarttır. Meyve ve sebze ağırlıklı beslenmeleri de önerilir.

İlginizi çekebilir: Boğa Burcu Özellikleri

Instagram hesabımız: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Öner Ünlü

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx