Magazin

Burçin Terzioğlu kimdir? Yeni sevgilisi kim?

Reklamlar

Burçin Terzioğlu 1980 doğumlu bir dizi ve film oyuncusudur. Başarısı ve yetenekleri ile ekran başındakileri ve sosyal medya kullanıcılarını kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Burçin Terzioğlu sosyal medyada da trend haline geldi. Başarılı oyuncunun hayranları güzel hakkında sıkı bir araştırmaya giriştiler. Sosyal medya dünyasının hızla yükselen ismi olan Terzioğlu hakkında merak edilen tüm detayları ve takipçilerin merak ettiği soruları yazımızda derledik.

Burçin Terzioğlu kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Burçin Terzioğlu kimdir?

Yer aldığı yapımlarda ki başarıları ile adından sıkça söz ettiren sinema ve dizi oyuncusu Burçin Terzioğlu 9 Mart 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan başarılı sosyal medya fenomeni isim çok küçük yaşlarda iken dizi ve film dünyasına adım atmış 5 yaşında Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş filmlerinde rol almıştır. 1997 yılında yolcu şarkısının klibinde yer alan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise Kadın İsterse dizisinde hayat verdiği Demet karakteri ile olmuştur.

Reklamlar

Fırtına dizisinde ilk defa başrol oynayan başarılı sosyal medya fenomeni güzel yer almış olduğu yapımlarda güzelliğinin yanı sıra oyunculuk yetenekleri ile de birçok yapımcının ilgisini çekmiş aynı zamanda ekran başındakilerden de tam not almıştır. İlk başrol oynadığı Fırtına dizisinde tanışmış oldu bir diğer ünlü oyuncu Murat Yıldırım ile uzun bir dönem aşk yaşayan sosyal medya fenomeni güzel bu aşklarını evlilikle taçlandırma ya karar vermiş ve dünya evine girmişlerdir. Ancak aradan geçen 3 yılın sonunda anlaşamadıkları öne sürerek boşanan çift yollarını ayırmıştır.

Burçin Terzioğlu kimdir?
Burçin Terzioğlu kimdir?

Dönemin en ünlü uzun soluklu dizisi olan Poyraz Karayel dizisinde başrol karakteri oynayan başarılı sosyal medya fenomeni isim burada ol arkadaşı olan İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Dizi bittikten sonra de ilişkileri devam eden çift ne yazık ki geçtiğimiz sene ayrılma kararı aldılar. Netflix platformunun popüler Türk dizilerinden birisi olan Çağatay Ulusoy’un başrol oynadığı Hakan Muhafız dizisinde rol almış olan Terzioğlu’nun şu an herhangi bir yapımda rol almadığı bilgisine ulaştık

Burçin Terzioğlu kaç yaşında?

Uzun zamandır bir diğer merak edilen detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun kaç yaşında olduğu oldu. Güzelliği ile büyüleyen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 41 yaşında.

Burçin Terzioğlu aslen nereli?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların beğenilen isimlerinden birisi olan Terzioğlu 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni güzel aslen Trabzonludur.

Reklamlar

Burçin Terzioğlu hangi burç?

9 Mart 1980 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Terzioğlu’nun burcu oldu. 9 Mart 1980 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Balık burcudur.

Burçin Terzioğlu’nun boyu ve kilosu?

Dönemin en ünlü uzun soluklu dizisi olan Poyraz Karayel dizisinde hayat verdiği Ayşegül karakteri ile gönüllerde taht kuran başarılı oyuncunun hayranlarının bir diğer merak ettiği konu ise boyu ve kilosu oldu. Sosyal medya dünyasında da beğenilen isimlerinden birisi olan Terzioğlu1.60cm uzunluğunda ve 49 kilo.

Burçin Terzioğlu’nun sevgilisi kim?

İlk başrol oynadığı Fırtına dizisinde tanışmış oldu bir diğer ünlü oyuncu Murat Yıldırım ile uzun bir dönem aşk yaşayan sosyal medya fenomeni güzel bu aşklarını evlilikle taçlandırma ya karar vermiş ve dünya evine girmişlerdir. Ancak aradan geçen 3 yılın sonunda anlaşamadıkları öne sürerek boşanan çift yollarını ayırmıştır. Dönemin en ünlü uzun soluklu dizisi olan Poyraz Karayel dizisinde başrol karakteri oynayan başarılı sosyal medya fenomeni isim burada ol arkadaşı olan İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Dizi bittikten sonra de ilişkileri devam eden çift ne yazık ki geçtiğimiz sene ayrılma kararı aldılar.

Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli niye ayrıldı?

Dönemin en ünlü uzun soluklu dizisi olan Poyraz Karayel dizisinde başrol karakteri oynayan başarılı sosyal medya fenomeni isim burada ol arkadaşı olan İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Dizi bittikten sonra de ilişkileri devam eden çift ne yazık ki geçtiğimiz sene ayrılma kararı aldılar.

Burçin Terzioğlu kimdir?
Burçin Terzioğlu kimdir?

Burçin Terzioğlu’nun çocuğu var mı?

İlk başrol oynadığı Fırtına dizisinde tanışmış oldu bir diğer ünlü oyuncu Murat Yıldırım ile uzun bir dönem aşk yaşayan sosyal medya fenomeni güzel bu aşklarını evlilikle taçlandırma ya karar vermiş ve dünya evine girmişlerdir. Ancak aradan geçen 3 yılın sonunda anlaşamadıkları öne sürerek boşanan çift yollarını ayırmıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni isimin bu evlilikten herhangi bir çocuğu olmamıştır.

Burçin Terzioğlu’nun mesleği ne?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de dikkatleri üzerine çeken Terzioğlu, oyunculuk mesleğinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

Burçin Terzioğlu’nun yer aldığı dizi ve filmler

Dizi ve film dünyasına adım atmış 5 yaşında Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş filmlerinde rol almıştır. 1997 yılında yolcu şarkısının klibinde yer alan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise Kadın İsterse dizisinde hayat verdiği Demet karakteri ile olmuştur.

Dönemin en ünlü uzun soluklu dizisi olan Poyraz Karayel dizisinde başrol karakteri oynayan başarılı sosyal medya fenomeni isim daha sonrasında Kurşun dizisinde rol almıştır. Netflix platformunun popüler Türk dizilerinden birisi olan Çağatay Ulusoy’un başrol oynadığı Hakan Muhafız dizisinde rol almış olan Terzioğlu’nun şu an herhangi bir yapımda rol almadığı bilgisine ulaştık

 • 1985 Patron Duymasın
 • 1985 Çıplak Vatandaş
 • 1986 Hasretinle Yaşanmıyor
 • 1986 İki Milyarlık Bilet Gül
 • 1987 Baba Yüreği
 • 1987 Hayallerim, Aşkım ve Sen
 • 1989 Fazilet
 • 1991 Menekşe Koyu
 • 2000 Annem ve Ben
 • 2000 Oyun Bitti
 • 2003 Taştan Kalp
 • 2014 Halam Geldi Benek
 • 2015 Poyraz Karayel
 • 2019 Kurşun
 • 2019/2020 Hakan: Muhafız

Burçin Terzioğlu ne kadar kazanıyor?

Dizi ve film dünyasına küçük yaşlardan itibaren merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Engin Altan Düzyatan ile rol aldığı Kurşun dizisinde bölüm başına 70 bin alıyordu. Netflix platformunun popüler Türk dizilerinden birisi olan Çağatay Ulusoy’un başrol oynadığı Hakan Muhafız dizisinde rol almış olan Terzioğlu’nun burada ne kadar kazandığı bilgisine ne yazık ki ulaşamadık.

Burçin Terzioğlu estetik mi yaptırdı?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Burçin Terzioğlu kimdir?
Burçin Terzioğlu kimdir?

Burçin Terzioğlu’nun saç rengi ne?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında saç rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Yeşile dönen ela gözleri ile etkileyici bakışlara sahip olan başarılı güzelin saç rengi ise Kahve- Kestane tonu

Burçin Terzioğlu hangi takımlı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında hangi takımlı olduğuna dair sorular sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Fenerbahçeli.

Burçin Terzioğlu nerede oturuyor?

Ünlü sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü sosyal medya fenomeni isimin nerede yaşadığını  sordular. Başarılı oyuncu güzel yaşamına İstanbul Bebek’te yer alan evinde devam etmektedir.

Burçin Terzioğlu Murat Yıldırım

İlk başrol oynadığı Fırtına dizisinde tanışmış oldu bir diğer ünlü oyuncu Murat Yıldırım ile uzun bir dönem aşk yaşayan sosyal medya fenomeni güzel bu aşklarını evlilikle taçlandırma ya karar vermiş ve dünya evine girmişlerdir. Ancak aradan geçen 3 yılın sonunda anlaşamadıkları öne sürerek boşanan çift yollarını ayırmıştır.

Burçin Terzioğlu Kurşun

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu bir diğer ünlü oyuncu olan Engin Altan Düzyatan ile Kurşun dizisinde başrol paylaşmıştır.

Burçin Terzioğlu Kadın İsterse

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun yer almış olduğu Kadın İsterse dizisinin kamera arkası görüntüleri!

Burçin Terzioğlu İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni güzel düzgün fiziği ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen güzelin şuan bu platformda 2.3M takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Başak Akbay kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx