Magazin

Deniz Hıracan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Reklamlar

Deniz Hıracan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları! Sosyal medya dünyasının yanı sıra dizi ve film sektörünün de beğenilen isimlerinden olan Deniz Hıracan, güzelliği ile büyülemeye devam ediyor. İnstagram platformunda ürettiği içerikler ve eşsiz oyunculuğu ile kısa zaman içerisinde yükselişe geçen fenomen isim hakkında tüm detaylar! Paylaşımları ile kısa süre içerisinde hızla yükselen ve geniş hayran kitlelerine ulaşan sosyal medya dünyasının trend isimlerinden birisi olan Deniz Hıracan İnstagram platformunda geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor.

Deniz Hıracan kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını siz değerli okuyucularımız için kendisiyle yaptığımız keyifli röportajımız sayesinde yazımızda derledik.

Deniz Hıracan kimdir?

Aslen Aydınlıyım, Pamukkale üniversitesinden mezun oldum. Tiyatro ve dansa  Batı Edebiyatları ve sanat topluluğu  ile üniversite 1.’inci sınıfta başladım. Üniversitede piştim diyebilirim. Daha sonra oyunculuk eğitimimi İstanbul’da aldım. Tv8’de Akademi adlı oyunca programı vardı ilk oyunca programı deneyimim orası oldu. Söz ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oynayarak set deneyimi kazandım. Soyadım Hiracan değil Hıracan. “ı” ile.  Ölüm bilinci çok yüksek olan bir insanim bu sebeple hayata hep öyle baktım. Bir kere geldiğim şu hayatımı, istediğim şekilde yaşamak için her riske girdim. Bilmediğim bir şehire mesleğim olmadan geldim, ama başardım. Bu üç günlük dünya bilincim beni karakter olarak çok olgunlaştırdı. Egolarım törpülü, sivri değiller, hayatı kendi bildiğim gibi yaşıyorum. Kıskançlığım yok yardım etmeyi seviyorum, iyilik meleği değilim, elbet fakat hepimiz bir gün yok olacağım için kendimi insani dürtülerle yormuyorum

Reklamlar
Deniz Hıracan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Deniz Hıracan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Kaç yaşındasınız?

 23 Eylül 1993 doğumluyum. 28 yaşındayım.

Hangi burçsunuz? Burçlara inanıyor musunuz?

Burcumu bilmiyorum çünkü herkes farklı bir şey söylüyor, ya teraziyim ya basak burçlara fazla inanmıyorum, aksi iddia edilirse de savunamam bilgim yok. 

Kariyeriniz hakkında biraz detay verir misiniz?

 İnstagram’da Ekranönü adlı bir konsept bulduk Ozan’la, o bizi sosyal medyada daha görünür kıldı. Ekrandaki insanları canlandırdığımız için isminin de Ekranönü olması uygun olur diye düşündük. Hayatım çok tempolu geçti, Güldür Güldür’e girmeden önce birçok meslek icra ettim, barista oldum, insan kaynakları oldum, dans hocalığı yaptım. Diksiyon eğitmenliği yaptım. Drama öğretmeni oldum. Yani hayatın jokeri gibiydim. Kariyerim hep oyunculuk üzerine kuruluydu.

Üniversite 1.’inci sınıfta karar vermiştim oyuncu olmaya, o yolda ilerledik sürekli. Yazarlık yanımda vardı oyunlar yazıp oynattım, fakat yazarlıktan ilerleyebilmem için önce görünür olmam şarttı o yüzden o ikinci plana atıldı. Oyunculuğu seviyorum. İnsanın istediği mesleği yapabilmesi biraz zaman biraz da yaşama sevincini elinden alıyor fakat sonu çok güzel. İsteyince ve yeteri kadar hak edince sonu çok güzel.

Reklamlar
Deniz Hıracan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Deniz Hıracan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Son set deneyiminiz hangisi?

Çukur dizisinde de Azer Kurtuluş’un (Cihangir Ceyhan) kardeşiydim son set deneyimim de o oldu. simdi de Güldür Güldür ekibindeyim. Sosyal medyada yaptığımız videoların bize en güzel getirisi o oldu,

Asla vazgeçmem dediğiniz bir eşyanız var mı?

Asla vazgeçmem dediğim bir eşyam yok.

Hobilerinizden ve fobilerinizden bahsedebilir misiniz?

Hobilerim arkadaşlarımla kahve içmek, Netflix te abur cubur eşliğinde film dizi izlemek, kedilerimle öğle uykusu
Tuvalet banyo fobim var, yalınayak yere basamam ve hemen isimi bitirip çıkmak isterim. Oradan elime gelen herhangi bir su sıçraması beni mahvedebilir

Deniz Hıracan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Deniz Hıracan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Sosyal medyada ilk nasıl ünlü oldunuz?

Sosyal medyada ilk Ekranönü ile göz önüne çıktım.

Gelecekte ki hedefleriniz neler?

İlk hedefim zayıflamak. İkinci hedefim kendi film/dizimi çekip oynamak

Bu zamana kadar hayatınıza etki eden film ve kitaplar var mı?

Hayatıma etki eden bir film ya da dizi olmadı.

Kariyerine ne yönde devam etmeyi düşünüyorsunuz?

Kariyerime oyuncu olarak devam etmek istiyorum. İlerisi için oyunculuğun yanında elbet bir kaç hayalim var.

Kendinize örnek aldığınız isimler var mı?

Örnek aldığım bir isim yok.

Takıntılarınız var mı?

Gıdığıma takıntılıyım.

Asla oynamam dediğiniz bir rol var mı?

Asla oynamam dediğim kalıp bir rol yok.

Deniz Hıracan İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni isim reels videoları ile de kısa zamanda fenomen hale gelmiştir. Güzelliği ve paylaşımları ile sevilen Deniz Hıracan, paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen isimin şuan bu platformda 27.7B takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Beril Kayar kimdir? Cam Tavanlar Aylin kimdir?  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx