Magazin

Hazal Ece Yüceer Kimdir?

Reklamlar

Bir blog sayfası olan Hazal Ece Yüceer aynı zamadan bir sosyal medya fenomenidir. İnstagram hesabındaki ismi hazaleceyuceer şeklindedir. Hesabının 181 bin takipçisi vardır. Hazal Ece Yüceer kimdir, doğum tarihi, üniversite ve hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Hazal Ece Yüceer
Hazal Ece Yüceer

Hazal Ece Yüceer kaç yaşında?

Hazal Ece Yüceer, 2020 yılı itibariyle 28 yaşındadır.

Hazal Ece Yüceer Doğum Tarihi

Hazal Ece Yüceer 30 Temmuz 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Reklamlar

Hazal Ece Yüceer Boyu

Hazal Ece Yüceer, 1,60 boyundadır.

Hazal Ece Yüceer Kilosu

Hazal Ece Yüceer, 45 kilodur.

Doğan Halis Erdoğan - Hazal Ece Yüceer
Doğan Halis Erdoğan – Hazal Ece Yüceer

Hazal Ece Yüceer’in Sevgilisi

Hazal Ece Yüceer’in Doğan Halis Erdoğan ile mutlu bir birlikteliği var.

Hazal Ece Yüceer Eğitimi

Hazal Ece Yücer Özel Bilfen Çamlıca İlkokulunu bitirmiştir. Sonrasında Liseden  mezun olmuştur. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünü bitirmiştir.

Reklamlar
Hazal Ece Yüceer
Hazal Ece Yüceer

Hazal Ece Yüceer Hakkında

Hazal Ece Yüceer kendisini  tam bir moda hayranı olduğunu söylemektedir. Hazal Ece Yüceer giyim ve modayı yani en sevdiği şeyleri ve yaşam stilini Instagram hesabında takipçileriyle paylaşmaktadır.

Hazal Ece Yücer boyfriend kotları çok sevdiğini çok sevdiği de için 1 buçuk sene önce çok fazla bu tarzda kot aradığını ve beden bulamadığı için çok bunaldığını söylüyor. 34 beden olmasına rağmen Zara’dan 38 beden bir kot almıştır. Kotun belini bir türlü yaptıramadığı için sadece bir kere giyebildiğini söylemektedir.

Dolabının ikinci yeni parçası ise bilekte biten botları olduğunu söyleyen Hazal Ece Yücer uzun süredir ideal bilekte biten botlardan aradığını ve bir mağazaya girdiği anda gözüne çarpan botların hem çok kullanışlı hem de çok rahat göründüğünü söylemiştir. Ve hemen kullanmaya başlayıp bu botların uzun bir süre ayağında olacağını söylemiştir. Soğuk havalar için de favori parçasının, mağazalarda farklı farklı renklerinin olduğu bol palto olacak gibi demiştir.

Hazal Ece Yücer bir süre önce Yüksek Sosyete dizisinde gördüğü ve tek kelimeyle aşık olduğu bluzu en çok sevdiği site olan Shein.com dan bulduğunu söylemiştir. Bütün yaz boyunca Sheinside’ın çok sayıda uygun fiyatlı çeşit çeşit ürünler aldığını söylemektedir. Ve kış sezonu için de şimdiden depolama yapmaya başladığını da söylemektedir.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx