Magazin

Sara Uluçay kimdir?

Reklamlar

İnstagram platformunun sevilen isimlerinden olan Diyetisyen Sara Uluçay yaptığı paylaşımlar ile geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Diyetisyen mesleği ile öne çıkan Uluçay güzel fiziği ve sempatik tavırları sayesinde İnstagram platformun da hatırı sayılır bir takipçi sayısına ulaştı.

Sara Uluçay kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi takipçileri tarafından merak edilen ve arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını siz değerli okuyucularımız için bugün ki yazımız da derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Sara Uluçay kimdir?

Diyetisyen olan sosyal medya fenomeni 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Liseyi tamamladıktan sonra Üniversite eğitimini İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamladı. Mesleki kariyerine klinik beslenme, ardından sporcu beslenmesi ve sonrasında halk sağlığı beslenmesi gibi alanlarda görev alan sosyal medya fenomeni Uluçay göreve başladı.

Reklamlar

Sara Uluçay kaç yaşında?

Son zamanların en çok yıldızı parıldayan sosyal medya fenomenlerinden olan Uluçay 1995 doğumlu. Güzelliğiyle herkesi etkisi altına alan güzel fenomen 26 yaşında.

Sara Uluçay’ın boy ve kilosu?

Takipçileri ve hayranları tarafından en çok merak edilen sorulardan biri olan güzelliği kadar fiziği ile de ön plana çıkan Uluçay 173cm uzunluğunda 52kg ağırlığında.

Sara Uluçay hangi burç?

Sosyal medya fenomenin burcu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Varol'un sevgilisi var mı?
Varol’un sevgilisi var mı?

Sara Uluçay’ın özel hayatı hakkında

Gönül kapılarının kapılarını adeta sır gibi saklayan başarılı sosyal medya fenomeni’nin takipçileri merakta. Uluçay’ın hayranları hayatında biri olup olmadığı konusunda ikiye bölündü bile. Sizler için araştırdık ve bulduk güzel sosyal medya fenomeni olan Uluçay’ın kalbi kimseye ait değilmiş.

Reklamlar

Sara Uluçay’ın kariyeri

Bu zamana kadar beslenme konus üzerinde pek çok seminer ve konferansa katılan ve bilgi birikimini genişletme fırsatı yakalayan Uluçay, İstanbul’da Acıbadem, Çapa Tıp ve Universal Hastanesi gibi saygınlığı yüksek kurumlarda staj yapma imkanı buldu. Lisans bitirme tezini ”Sporcularda Egzersiz Performansında Ergojenik Destek ve Suplement Kullanımı” başlığı altında yazan Uluçay, özellikle sporcu beslenmesi konusu üzerinde yoğunlaşmıştır. Asıl hedefinin insanlara sağlıklı ve doğru beslenme alışkanlığı kazandırmak ve bu sayede kilo yönetimini sağlamak olarak belirten Uluçay aynı zamanda kişilerde sadece zayıflamaya yönelik değil genel vücut kompozisyonlarını iyileştirip geliştirmeyi de kendine amaç edindiğini belirtiyor.

Diyetisyen Uluçay
Diyetisyen Uluçay

Bu amaç doğrultusunda mesleğine devam eden Uluçay, bu konularda araştırmalar yapmaya da devam ediyor. Dyt. Sara Uluçay Beslenme ve Diyet Danışmanlığı isimli kendi açtığı şirketinde Ocak 2019’dan beri çalışmaktadır.

Sara Uluçay instagram hesabı

Paylaşımları ile dikkatleri üzerine toparlayan Uluçay aynı zamanda sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanarak Instagram üzerinde 79 binden fazla takipçisi bulunuyor. Uluçay’ın Instagram’da yayınladığı bir fotoğrafta Fenerbahçeli olduğunu belirtmiştir. Güzelliği ve fiziği ile görenleri kendisine hayran bıraktıran Uluçay youtube platformunda da bir kaç kanala konuk olmuştur. İstanbul’da yaşayan Uluçay, sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Uluçay instagram fenomeni
Uluçay instagram fenomeni

Sara Uluçay’ın sosyal medya hesapları

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Sanem Çağla Şahin  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx