Magazin

İvana Sert kaç yaşında? İvana Sert’in yeni sevgilisi kim?

Reklamlar

İvana Sert, 25 Ekim 1979 tarihinde dünyaya gelmiş model ve tasarımcıdır. Sırbistan Belgrad da dünyaya gelen başarılı tasarımcı İvana Sert’in asıl soyadı ise Smilijkovic’dir. Sırbistan’da düzenlenen yarışmada Belgrad güzeli seçildikten sonra Miss Yugoslavya’ya katılan İvana Sert Türkiye’de düzenlenen Miss Globe’a katılmıştır. Yapmış olduğu tasarımların yanı sıra güzel fiziği ile dikkat çeken İvana Sert hakkında pek çok detay merak edilmektedir. İvana Sert oğlu kim? İvana Sert yeni sevgilisi kim? İvana Sert evli mi? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruları sizler için araştırdık ve yazımızda derledik.

İvana Sert kimdir?

İvana Sert, 25 Ekim 1979 tarihinde Sırbistan Belgrad da dünyaya gelmiş eski manken stilist ve moda tasarımcısıdır. Sırbistan’da düzenlenen yarışmada Belgrad güzeli seçilen İvana Sert, daha sonrasında Mis Yugoslavya yarışmasına katılmış ardından ise Türkiye’ye gelerek burada Miss Globe’a davet edilmiştir. 2002 yılında Türkiye’ye yerleşen İvana Sert, 16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimleri almış olmasına rağmen mankenlik yapma kararı almış ve kariyerini bu yönde ilerletmiştir. Günümüzde stilist ve moda tasarımı ile adı anılan başarılı ismin aynı zamanda İstanbul Nişantaşı’nda adını verdiği mağazası bulunmaktadır.

İvana Sert kaç yaşında? İvana Sert'in yeni sevgilisi kim?
İvana Sert kaç yaşında? İvana Sert’in yeni sevgilisi kim?

Türkiye’de ünlü markaların ürünlerini satan başarılı stilist aynı zamanda Sırpça, İngilizce ve Türkçe bilmektedir. 2010 yılında televizyon ekranlarında yayınlanan Bugün Ne Giysem? İsimli yarışma programında jüri üyesi olmuştur. 2011 yılında ise televizyon ekranlarına gelen Yok Böyle Dans yarışma programında jüri üyesi olarak yer almıştır. 2012 yılında Bizimlesin adlı kitabını piyasaya süren Ivana Sert, 2015 yılında ise Yapışık Kardeşler sinema filminde oynamıştır. 2014 yılında ünlü stilist, Bu Tarz Benim yarışma programının jüriligini  yapmıştır.  Aynı yarışmanın ikinci sezonunda da yer alan ünlü stilist 7 sezon boyunca burada yer almış ancak 2017 tarihinde Nur Yerlitaş ile yaşanılan büyük tartışma sonucunda İvana Sert’in işine son verilmiştir.

Reklamlar

5 Ocak 2021 tarihinde ise Doya Doya Moda programında jürilik yapmıştır. Kariyerinin yanı sıra özel hayatı ile de bir hayli merak edilen Ivana Sert 2004 yılında işadamı ve müteahhit olan Yurdal Sert ile evlenmiş ve bu evliliğinden 2006 tarihinde Kayon Ateş adında bir oğlu dünyaya gelmiştir. 17 Eylül 2013 tarihinde boşanan ünlü stilisti 2014 yılında Sinan Akıman ile beraber olmuştur. 42 yaşında olan ünlü isim Sezer Dermenci ile Aşk yaşadığını doyurduktan sonra maldivler’de sade bir nikah töreni ile evlenmiştir. Turizmci olduğu bilinen Sezer Dermenci ile Ivana Sert 2019 yılından bu yana beraberlerdi. Sıklıkla Instagram hesaplarında birbirlerine aşk dolu bakışların yer aldığı fotoğraflar paylaşmaktadırlar.

İvana Sert kaç yaşında?

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken, Ivana Sert 42 yaşındadır

İvana Sert aslen nereli?

Hafif aksanlı konuşması ve ayrı bir güzelliği ile Türkiye’nin sevilen isimlerinden birisi olan Ivana Sert, aslen Sırp kökenlidir. 

İvana Sert hangi burç?

25 Ekim 1979 tarihinde dünyaya gelen başarılı stilist, akrep burcudur.

Reklamlar

İvana Sert boyu ve kilosu

42 yaşında olmasına rağmen düzgün fiziği ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü stilist Ivana Sert hakkında en çok merak edilen detaylardan birisi de boyu ve kilosu olmuştur. Eski manken ve sunucu olan Ivana Sert, 1.67 boyunda 54 kilodur.

İvana Sert kaç yaşında? İvana Sert'in yeni sevgilisi kim?
İvana Sert kaç yaşında? İvana Sert’in yeni sevgilisi kim?

İvana Sert mesleği

25 Ekim 1979 tarihinde Sırbistan Belgrad da dünyaya gelmiş eski manken, stilist ve moda tasarımcısıdır.

İvana Sert Doya Doya Moda

Ünlü stilist 7 sezon boyunca burada yer almış ancak 2017 tarihinde Nur Yerlitaş ile yaşanılan büyük tartışma sonucunda İvana Sert’in işine son verilmiştir. 5 Ocak 2021 tarihinde ise Doya Doya Moda programında jürilik yapmıştır.

İvana Sert evli mi?

Kariyerinin yanı sıra özel hayatı ile de bir hayli merak edilen Ivana Sert 2004 yılında işadamı ve müteahhit olan Yurdal Sert ile evlenmiş ve bu evliliğinden 2006 tarihinde Kayon Ateş adında bir oğlu dünyaya gelmiştir. 17 Eylül 2013 tarihinde boşanan ünlü stilisti 2014 yılında Sinan Akıman ile beraber olmuştur. 42 yaşında olan ünlü isim Sezer Dermenci ile Aşk yaşadığını doyurduktan sonra Maldivler’de sade bir nikah töreni ile evlenmiştir. Turizmci olduğu bilinen Sezer Dermenci ile Ivana Sert 2019 yılından bu yana beraberlerdi. Sıklıkla Instagram hesaplarında birbirlerine aşk dolu bakışların yer aldığı fotoğraflar paylaşmaktadırlar.

İvana Sert eşi kim?

2019 yılından bu yana turizmci olduğu bilinen Sezer Dermenci ile aşk yaşayan Ivana Sert Bu aşkı evlilikle taçlandırma ya karar vermiştir. Başarılı stilist pandemi döneminden sonra Maldivler’de sade bir nikah töreni ile Sezer Dermenci ile evlenmiştir. 

İvana Sert sevgilisi

Turizmci olduğu bilinen Sezer Dermenci ile Ivana Sert 2019 yılından bu yana beraberlerdi. Sıklıkla Instagram hesaplarında birbirlerine aşk dolu bakışların yer aldığı fotoğraflar paylaşmaktadırlar.

İvana Sert kaç yaşında? İvana Sert'in yeni sevgilisi kim?
İvana Sert kaç yaşında? İvana Sert’in yeni sevgilisi kim?

İvana Sert İnstagram adresi

42 yaşında olan ünlü stilist ve moda tasarımcısı Sert, sosyal medya platformlarını da aktif olarak kullanmaktadır. Başarılı eski mankenin İnstagram hesabında 2.3M takipçisi vardır.

İvana Sert İnstagram adresi https://www.instagram.com/ivanasert/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Safa Sarı kimdir? Safa Sarı nereli?  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx