Magazin

Selin Yağcıoğlu Kimdir?

Reklamlar

Ünlü youtuber ve spor spikeri Selin Yağcıoğlu kimdir? Selin Yağcıoğlu kaç yaşında? Kiminle evli? Selin Yağcıoğlu hakkında merak ettikleriniz yazımızda.

Selin Yağcıoğlu Yaşamı

Sevilen spor spikeri ve Youtuber Selin Yağcıoğlu 32 yaşındadır ve İstanbul doğumludur. Aslen Trabzonludur. İktisat mezunudur. 2 yıl spor spikerliği yapmıştır. Sonrasında insan kaynakları bölümünde çalışmıştır. Youtube kanalı için makyaj ve güzellik konularında videolar çekmiştir.

Selin Yağcıoğlu Balarısı
Selin Yağcıoğlu Balarısı

Selin Yağcıoğlu Kaç Yaşında?

Selin 1991 yılının 15 Kasım tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2023 yılı itibariyle 32 yaşındadır.

Reklamlar

Selin Yağcıoğlu’nun Ailesi

Selin Yağcıoğlu’nun anne ve babası Trabzonlu’dur. Evlendikten sonra İstanbul’a gelmişlerdir. Bir ablası vardır.

Selin Yağcıoğlu’nun Kilosu

Selin Yağcıoğlu 50 kilodur.

Selin Yağcıoğlu’nun Boyu

Selin Yağcıoğlu’nun 1.69cm’dir.

Selin Yağcıoğlu’nun Burcu

Selin Yağcıoğlu Akrep burcudur.

Reklamlar
Gerçek Adı Selin Yağcıoğlu
Doğum Tarihi: 15 Kasım 1991
Burcu: Akrep
Doğum Yeri: İstanbul
Mezun Olduğu Okul: İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi
Boyu-Kilosu: 1.69cm-50 kilo

Selin Yağcıoğlu Eğitim Hayatı

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. İstanbul Üniversite’sini tarihi bir mekan olduğu için çok istemiştir. 2017 yılında insan kaynakları alanında çalışmıştır. Ve mesleğini çok sevmektedir.

Selin Yağcıoğlu Kimdir? 2024 Selin Yağcıoğlu
Selin Yağcıoğlu Balarısı

Selin Yağcıoğlu Hakkında

Selin Yağcıoğlu böceklerden korktuğunu dile getiriyor. Yemek yemeyi yeni tatlar denemeyi seviyor ve tarihi yerleri gezmeyi çok sevdiğini söylüyor. Kendinde değiştirmek istediği özelliği tez canlılığıdır.

Lise 3’e giderken hafif hafif makyaj yapmaya başlamıştır. Asıl makyajlarını yapmaya başlamıştır. Günlük hayatta sürekli makyaj yapmadığını dile getiriyor. Özellikle rimel kullanmayı çok seviyor.

Formunu korumak için özellikle bir şey yapmadığını dile getiriyor. Hamur işi ve karbonhidratlarını çok seviyor. Kendini kötü hissettiğinde How ı meet your mother dizisini izlediğini söylüyor. Ziyaret etmeyi istediği yer NewYork’tur.

Galatasaraylıdır. En sevdiği renkler beyaz ve pembedir. En sevdiği yemek ise mantıdır. Başka bir ülkede yaşamak istese İtalya ya da Amerika ya da NewYork olacağını söylüyor.

Danla Bilic’ten aslında ilk başta çok çekindiğini ancak tanıştıktan sonra çok sevdiğini ve çok samimi bulduğunu söylüyor.

Selin Yağcıoğlu Kimdir? 2024 Selin Yağcıoğlu
Selin Yağcıoğlu

Selin Yağcıoğlu Spor Spikerliği

2 yıl televizyonculuk yapmıştır. 1,5 yıl FB TV’de spor spikerliği, 6 ay A Haber’de spor spikerliği yapmıştır. Ancak çok emek verse de herkesin kötü düşünceleri ve birbirinin kuyusunu kazdığını düşündüğü için bu sektöre geri dönmeyi düşünmüyor. Üniversitede okuduğu süreçte spor spikerliği yapmıştır.

Çok uzun saatler çalışmasına rağmen kendisine iş olarak görmediği için çok keyif aldığını dile getiriyor. Kendisinin Galatasaraylı olduğunu bu yüzden kovulduğu şeklinde haberler yapılmıştır. Aslında FB TV bunu biliyordu ve bununla ilgili bir sıkıntısı yoktur. Spor spikerliği için hala teklifler gelmesine ve bu sektörü özlemesine rağmen geri dönmeyi düşünmediğini dile getiriyor.

Selin Yağcıoğlu'nun Sevgilisi
Selin Yağcıoğlu’nun Sevgilisi

Selin Yağcıoğlu’nun Sevgilisi

TRT1 ekranlarının sevilen Gönül Dağı dizisi ile tanınan Berk Atan, geçtiğimiz haftalarda ayrıldığı Selin Yağcıoğlu ile yeniden barıştı. Sevgilisinin sürpriz doğum günü düzenleyen Atan, Yağcıoğlu’nu öpücüklere boğdu.

Selin Yağcıoğlu Kimdir? 2024 Selin Yağcıoğlu
Selin Yağcıoğlu

Selin Yağcıoğlu Eşi

Selin Yağcıoğlu Gökhan Balarısı ile 10 Ağustos 2018’de evlenmiştir. Ve 6 Ağustos 2019’da Su isminde bir kızları olmuştur.

Selin Yağcıoğlu Boşanıyor mu?

Selin Yağcıoğlu Uğur Balarısı ayrıldı mı? Gökhan Balarısı ile 2018 yılında evlenen Selin Balarısı hakkında boşanıyor dedikoduları hızla yayılıyor. Selin Yağcıoğlu eşinden ayrıldı mı? Bu dedikodunun ortaya çıkmasına sebep olan durum ise, Selin Yağcıoğlu ve eşinin Instagram’da birbirlerini takip etmemeleri ve bazı hikaye gönderilerinde, birbirlerine gönderme yapmaları kaynak gösterildi. Konu hakkında taraflardan herhangi bir açıklama bulunmuyor. Birinci ağızdan bir açıklama gelene kadar da bu konuda iddialı bir söylemden uzak duracağız.

Selin Yağcıoğlu Kimdir? 2024 Selin Yağcıoğlu
Selin Yağcıoğlu Sosyal Medya

Selin Yağcıoğlu Sosyal Medya

Selin Yağcıoğlu’nun Youtube kanalında 220 bin abonesi vardır. Instagram hesabının ismi https://www.instagram.com/selinyagcioglu/ şeklindedir. Ve instagram hesabında 841 bin takipçisi vardır.

Selin Yağcıoğlu’nun Kolay Eyeliner Nasıl Çekilir videosu oldukça ilgi çekmiştir.

Selin Yağcıoğlu boşandı mı, Selin Yağcıoğlu kimdir gibi soruların cevapları şimdilik bu kadar. Yeni gelişmeleri sizlerle tekrar paylaşacağız. Ayrıca Eylem Şahin kimdir yazımızı okuyabilirsiniz.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

2 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
2
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx