Magazin

Merve Yalçın Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Reklamlar

Merve Yalçın, Youtube ve Tiktok videoları çeken sosyal medya fenomenidir. 168 boyunda ve 24 yaşındadır. Czn Burak’ın eski sevgilisi aynı zamanda Cemre Solmaz‘ın yakın arkadaşı ve sosyal medya fenomeni olan Merve Yalçın kimdir? Merve Yalçın kaç yaşında?

Tiktok programında paylaştığı videolar ile tanınmıştır. Üniversite hayatına devam etmektedir. Tiktok programındaki videoları ile çok uzun zaman geçmeden büyük bir hayran kitlesine ulaşmış ve tanınmıştır.

Merve Yalçın kimdir? Kısaca

Merve Yalçın, Youtube ve Tiktok videoları çeken sosyal medya fenomenidir. 168 cm. boyunda ve 24 yaşındadır.

Reklamlar
Gerçek Adı: Merve Yalçın
Yaşı: 24
Burcu: Boğa
Aslen Nereli: Erzurum
Mezun Olduğu Okul: İstanbul Üniversitesi
Boyu-Kilosu: 168 cm-50kg

Vidoları genelde eğlencelidir. Bir dönem Czn Burak ile aşk yaşamış bununla da gündeme gelmiştir. Şimdilerde ilişkisinin devam edip etmediği bilinmemektedir.

Sosyal medya fenomeni olmasının yanında bir sinema filmi ile oyunculuğa da adım atmıştır. 2018’de Uçurum isimli filmde rol almıştır.

Merve Yalçın
Merve Yalçın

Merve Yalçın Kaç Yaşında?

Merve Yalçın Kaç Yaşında?

Merve Yalçın 2024 itibarıyla 25 yaşındadır.

Merve Yalçın Boyu

Merve Yalçın 168 cm boyundadır.

Reklamlar

Merve Yalçın Kilosu

Merve Yalçın 50 kg’dır.

Merve Yalçın Burcu

Merve Yalçın boğa burcudur.

Merve Yalçın Doğum Tarihi

15 Mayıs 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Merve Yalçın’ın Sevgilisi

Merve Yalçın, Youtube fenomeni thebehz ile birliktedir.

Merve Yalçın
Merve Yalçın

Merve Yalçın CZN Burak İlişkisi

Merve Yalçın, ünlü sosyal medya fenomeni ve kebapçısı CZN Burak ile ilişki yaşadı. Kısa bir zaman sonra sebebi belli olmadan ayrıldılar. CZN Burak, bu ayrılığın ardından Merve Yalçın’ın yakın arkadaşı Aslı Güler ile birliktelik yaşamaya başladı. Bu durum Merve Yalçın takipçileri arasında büyük bir tepkiye neden oldu. Merve Yalçın takipçileri kızgınlıklarını hakarete varan yorumlarla Aslı Güler’in paylaşımlarını doldurdular. Yakın arkadaşına karşı yaptığı bu durum kabul görmedi. Gelen tepkiler üzerine Aslı Güler canlı yayın açarak Merve Yalçın’a yanlış yaptığını kabul etmek zorunda kaldı.

Merve Yalçın Dizi ve Filmleri

Merve Yalçın’ın oynadığı dizi ve sinema filmleri aşağıda yer alıyor;

  • 2018 Uçurum (Sinema Filmi)
Merve Yalçın Instagram
Merve Yalçın Instagram

Merve Yalçın’ın Yaşamı

Merve Yalçın yaşamı hakkında tüm bilinmeyenleri açıkça belirteceğiz. Merve Yalçın; 1.68 cm boyunda, 50 kilodur. Eğlenceli videolarıyla dikkat çeken Merve Yalçın, Czn Burak’la yaşadığı ilişkiyle adından daha çok söz ettirmiştir. Merve Yalçın aynı zamanda YouTube fenomeni olan “thebehz” ile de sevgili olmuştur.

Aslen Erzurum’lu olan Merve Yalçın, boğa burcudur. Czn Burak, “thebehz” gibi fenomenlerle aşk yaşayan Merve Yalçın son dönemlerde kariyerine odaklanmıştır. Uzun zamandır Merve Yalçın’ı yanında birisiyle göremiyoruz. TikTok platformundaki başarısını ünlü isim YouTube platformuna da taşımıştır. TikTok platformuna kaydolduğunda iddialı videolarıyla dikkat çekmiştir. Merve Yalçın başarısını ve sevecen hallerini boğa burcuna bağlamıştır. Merve Yalçın çıkarmış olduğu şarkılarla da hatırı sayılır kitle edinmiştir. Merve Yalçın sempatikliğinin yanında beden dilini iyi kullanmasıyla dikkat çekiyor. Google arama motorunda en çok aranan isimlerden biri haline gelmiştir. “Merve Yalçın kimdir” denildiğinde aynı zamanda yakın arkadaşı Cemre Solmaz’da akıllara gelmektedir.

Merve Yalçın Instagram

Merve Yalçın Instagram hesabında Kasım 2023 itibari ile 1 milyon 300 bin takipçisi vardır.

En Son TikTok Paylaşımı

Başarılı fenomen ve oyuncu Merve Yalçın hakkında vereceğimiz bilgiler şimdilik bu kadar. Hayranlarının Merve Yalçın Telefon Numarası Nedir? sorusuna da bakabilirsiniz.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

28 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
28
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx