Reklamlar
Magazin

Ceren Yaldız Kimdir?

Reklamlar

Öncelikle Ceren Yaldız Kimdir diye merak eden takipçileri için güzel fenomenin hayatı hakkında kısaca bilgi edinelim.

Ceren Yaldız, ailesinin tek çocuğu olarak 7 şubat 2002 tarihinde dünyaya geldi. 2,5 yaşında babasını kaybetti ve sonrasında eğitim hayatı ile birlikte TikTok videolarına atılarak popüler oldu. Son dönemlerinde ise YouTube‘ a yönelerek popüleritesini çektiği ilgi çekici video ve vloglarla devam ettirdi.

Ceren Yaldız, son dönemin oldukça ilgi gören sosyal medya ünlülerindendir. Yüksek oranda hayran kitlesi ile uzun zamandır çeşitli platformlarda takipçileri ile buluşan Ceren Yaldız kimdir diye soran takipçilerinin hakkında merak ettiği boyu, kilosu, yaşı, nereli olduğu gibi pek çok diğer sorularda sıklıkla aranmaktadır. İşte Ceren Yaldız hakkında kısa bilgiler.

Reklamlar

Ceren Yaldız Kimdir?

Uzun süredir çeşitli sosyal medya platformlarında makyaj malzemeleri ve farklı videolar ile takipçilerini artıran Yaldız, Babasını daha 2,5 yaşındayken kaybetmiştir. Bir süredir Youtube, Instagram ve Tik tok hesapları üzerinden paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ceren Yaldız
Ceren Yaldız

Güzel Fenomen Hakkında Merak Edilenler

Ceren Yaldız’da her fenomen gibi günlük yaşantısı, sevgilisi, ailesi, sevdiği yemek, beğendiği elbise v.s gibi hemen hemen her hali merak edilen birisidir. Hakkında merak konusu olan bilgileri derleyip videolarında vermiş olduğu bilgiler ile cevaplandırdık.

Ceren Yaldız Kaç Yaşında?

Ceren Yaldız 7 Şubat 2002’de Bursa’da dünyaya gelmiş ve 2021 yılı itibarı ile 19 yaşındadır.

Ceren Yaldız’ın Boyu

Ceren Yaldız’ın boyu 168 cm’dir. Videolarında kısa boylu gibi görünüyor ancak 1.68 m bir bayan için normal sayılabilecek düzeyde.

Reklamlar

Ceren Yaldız Kilosu

Ceren Yaldız 50 kg dır. Gayet hoş bir vücut yapısına sahip olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Kendisi boy/ kilo oranı olarak gayet dengeli bir vücut yapısına sahip.

Ceren Yaldız Eğitimi

Liseyi bitirdikten sonra Lisans eğitimine devam etmektedir. En sevdiği ve beğendiği sosyal medya ünlülerinden Lea Elui olduğunu takipçilerine söylemiştir.

Ceren Yaldız Burcu Ne?

Ceren Yaldız 7 şubat doğumlu olduğu için Kova burcudur. Kova burcu kadınına ayak uydurmak zordur çünkü o diğerlerinden farklıdır. Bunun yanı sıra zeki ve sıradışı bir yapısı vardır. Girdiği ortamda kendi uyumunu kendisi oluşturur, sosyal bir kişiliktir ancak eş seçimi konusunda çok zorlu olduklarını belirtmeden geçmeyelim. Diğer bir özelliği ise teknolojik cihazlardan vazgeçemiyor olmalarıdır.

Ceren Yaldız
Ceren Yaldız

Ceren Yaldız’ın Kendi Videosundan Bilgiler

Ceren Yaldız Gratis ve Flormar gibi yerlerden makyaj alışverişini yaptığını söylüyor. Hoşlanmadığı şeyler, haksızlığa uğramak, birinin kendine saygısız davranması, küfürlü ve kendisine emir vererek konuşulmasıdır.

Kahve ve çikolatayı çok seviyor. Bursa’da ailesiyle yaşarken yaşamak istediği şehir olan İstanbul’a 2019 yılında taşınmıştır.

Kendisinden şikâyetçi olduğu huyu takıntılı olması ve herkes eğlenirken bir anda modunun düşmesidir. Sinirlendiği zaman elinde olmadan kendine ve çevresinde bulunan eşyalara zarar verdiğini söylüyor. Aslında kendisiyle barışık olduğunu söylüyor. Takım olarak Galatasaray’ı tutmaktadır. Daha önce Fenerbahçe, Beşiktaş ve Bursaspor’u da tutmuştur ve Galatasaray’ı benimsemiştir.

Keyif aldığı şey sevdikleriyle vakit geçirmektir. H&M ve Koton gibi yerlerden alışveriş yapmaktadır. Lisedeyken en sevdiği ders edebiyattır. Şimdilerde İstanbul’da yalnız yaşamaktadır.

2021 yılı itibariyle Youtube kanalında 824 bin civarında abonesi vardır. Instagram hesabındaki takipçi sayısı 1 milyon 600 bin civarındadır. Tik tok hesabında ise 5.7M abonesi vardır.

Birçok videoda sevgilin var mı diye sorular sorulmuştur. Sorulara sevgilim yok diyerek cevap vermiştir.

Ceren Yaldız kimdir? Sorusuna cevap vermeye çalıştığımız bu içeriği beğendiyseniz paylaşmayı unutmayın.

Reklamlar

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

30 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
30
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x