Reklamlar
Magazin

Ceren Yaldız Kimdir?

Reklamlar

Ceren Yaldız, son dönemin oldukça ilgi gören sosyal medya ünlülerindendir. Yüksek oranda hayran kitlesi ile uzun zamandır çeşitli platformlarda takipçileri ile buluşan Ceren Yaldız kimdir diye soran takipçilerinin hakkında merak ettiği boyu, kilosu, yaşı, nereli olduğu gibi pek çok diğer sorularda sıklıkla aranmaktadır. İşte Ceten Yaldız hakkında kısa bilgiler.

Ceren Yaldız Kimdir?

Aile de tek çocuktur. Uzun süredir çeşitli sosyal medya platformlarında makyaj malzemeleri ve farklı videolar ile takipçilerini artıran Yaldız, Babasını daha 2,5 yaşındayken kaybetmiştir. Bir süredir Youtube, Instagram ve Tik tok hesapları üzerinden paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ceren Yaldız
Ceren Yaldız

Ceren Yaldız Kaç Yaşında?

Ceren Yaldız 7 Şubat 2002’de Bursa’da dünyaya gelmiştir. Ceren Yaldız 18 yaşındadır.

Reklamlar

Ceren Yaldız’ın Boyu

Ceren Yaldız’ın boyu 168 cm’dir.

Ceren Yaldız Kilosu

Ceren Yaldız 50 kg dır.

Ceren Yaldız Eğitimi

Liseyi bitirdikten sonra Lisans eğitimine devam etmektedir. En sevdiği ve beğendiği sosyal medya ünlülerinden Lea Elui olduğunu takipçilerine söylemiştir.

Ceren Yaldız Hangi Burç?

Ceren Yaldız 7 şubat doğumlu olduğu için Kova burcudur.

Reklamlar
Ceren Yaldız
Ceren Yaldız

Ceren Yaldız’ın Kendi Videosundan Bilgiler

Ceren Yaldız Gratis ve Flormar gibi yerlerden makyaj alışverişini yaptığını söylüyor. Hoşlanmadığı şeyler, haksızlığa uğramak, birinin kendine saygısız davranması, küfürlü ve kendisine emir vererek konuşulmasıdır.

Kahve ve çikolatayı çok seviyor. Bursa’da ailesiyle yaşarken yaşamak istediği şehir olan İstanbul’a 2019 yılında taşınmıştır.

Kendisinden şikâyetçi olduğu huyu takıntılı olması ve herkes eğlenirken bir anda modunun düşmesidir. Sinirlendiği zaman elinde olmadan kendine ve çevresinde bulunan eşyalara zarar verdiğini söylüyor. Aslında kendisiyle barışık olduğunu söylüyor. Takım olarak Galatasaray’ı tutmaktadır. Daha önce Fenerbahçe, Beşiktaş ve Bursaspor’u da tutmuştur ve Galatasaray’ı benimsemiştir.

Keyif aldığı şey sevdikleriyle vakit geçirmektir. H&M ve Koton gibi yerlerden alışveriş yapmaktadır. Lisedeyken en sevdiği ders edebiyattır. Şimdilerde İstanbul’da yalnız yaşamaktadır.

2020 yılı itibariyle Youtube kanalında 389 bin civarında abonesi vardır. Instagram hesabındaki takipçi sayısı 539 bin civarındadır. Tik tok hesabında ise 3,4M abonesi vardır.

Birçok videoda sevgilin var mı diye sorular sorulmuştur. Sorulara sevgilim yok diyerek cevap vermiştir.

Reklamlar

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Başa dön tuşu