Reklamlar
Magazin

Ezgi Gizem Akdoğan (ezgizem) kimdir?

Reklamlar

Eğlenceli ve renkli videolar çekmesiyle tanınan Ezgizem her geçen gün daha çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Aktif bir kullanıcı olan Ezgi Gizem Youtube ve İnstagram platformlarında da takipçi sayısıyla ve fan sayfalarıyla dikkat çekmektedir.

Sosyal medya fenomeni Ezgizem kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır? Bütün merak edilen soruları sizler için topladık ve bugün ki yazımızda derledik.

Ezgi Gizem Akdoğan

Ezgizem nerede oturuyor?

Sosyal medyanın ünlü yaptığı kişilerden biri olan ve günden güne daha fazla kişiye ulaşmayı başaran Ezgizem sahip olduğu yüksek yaşam enerjisini takipçilerine de aktarabilmek için elinden geleni yapıyor.

Antalya’da oturan Ezgi Gizem Akdoğan, Mustafa Sandal, Ebru Polat, Ferman Toprak ve Merve Özbey gibi birçok ünlü isimle birlikte video çekerek dikkatleri üzerine çekti.

Gününün büyük bölümünü video hazırlamak ve çekmekle geçirdiğini söyleyen Akdoğan, videolarında doğal olmaya dikkat ettiğini belirtti. Sosyal medyada akım yaratmak için yaratıcılığını kullandığını anlatan Akdoğan’a, çektiği videolarda eşi ve yakın arkadaşları eşlik ediyor.

Ezgizemin kitabı

Dünyanın iletişim biçiminin değişmesiyle insanların da ilgi odakları, zevkleri her geçen gün değişmektedir. Bilindiği üzere çağımız dijital ve sosyal medya üzerine kuruludur. Hal böyle olunca arama motorlarında en çok aranan ise fenomen nasıl olurum? oldu.

Reklamlar

Sosyal medya fenomenlerine de olan ilgi her geçen gün arttığı için özellikle şu günlerde Ezgizem isminin ön plana çıkmasıyla insanlar odağını güzel fenomene çevirdi ve onu yakından tanımak istediler. Bu konuda insanların merakını gidermek isteyen Tayfun İkan isimli yazar Ezgizem Kitabı ile Ezgi Gizem Akdoğanın sosyal medya fenomeni olma yolunda yaşadıklarını yer alan bu kitabı kaleme almış.

Ezgi Gizem Akdoğan nereli? kaç yaşında?

Ezgi Gizem Akdoğan hakkında en çok merak edilen soruların başında yaşı yer alıyor. Sosyal medya fenomeni 23 Ekim 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ünlü fenomenin 2 kardeşi var. Şu anda kendisi 31 yaşındadır. Kendisine yöneltilen bir diğer önemli konu başlığı ise nereli olduğudur. Kendi YouTube kanalında bu soruya Kayseri Develi yanıtını vermiştir. Antalya da doğan sosyal medya fenomeni güzelin babasının Kayserili olduğu biliniyor. Bu sorunun aynı zamanda aslen nereli sorusunun da cevabı olduğunu düşünüyoruz.

Ezgizemin eski hali

Sosyal medya kullanıcılarının sık sık arama motorlarında fenomenlerin eski hallerini araştırdıkları bilinir. Ezgi Gizem Akdoğan bu yönüyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ezgizemin Eski Hali

Özellikle zaman içerisinde çok fazla fiziki değişim yaşamamış olması ile dikkatleri çekiyor. Ezgizem şuan 31 yaşında olmasına rağmen insanlar neredeyse 18 yaşında ki hali ile bir fark görmediklerini dile getiriyorlar. Bunda kendisinin her zaman bakımlı görünmesinin de etkisi olduğunu farz sayıyoruz. Ünlü fenomenin sırrının sahip olduğu enerji ve motivasyonu olduğunu söylemeden geçmemek lazım.

Ezgizemin eşi kimdir? Ne zaman evlendiler?

En çok merak edilen konulardan biri Ezgi Gizem Akdoğanın özel yaşamı oldu. Eşi kimdir? Ne zaman evlendiler? gibi soruların cevaplarını şimdi sizlerle paylaşıyoruz. Ortak arkadaşları sayesinde tanıştıkları biliniyor. İlk buluşmalarının 2011 yılının Eylül ayında İstanbul Ortaköy de gerçekleştiğini söylemeden geçmeyelim. Evlenme teklifi hakkında da çok özel detaylarla karşınızdayız. Yalçın Akdoğanın kendisine evlenme teklif etmediğini söyleyen fenomen eşinin sakatlık geçirdiği dönem birlikte otelde çalıştıklarını verilen bahşişlerle de eşinin kendisine telefon aldığını söyledi.

Ezgi- Yalçın Akdoğan

Kendisi 2014 yılından bu yana futbolcu Yalçın Akdoğan ile evli. Sosyal medya fenomeni olan güzelin eşi 1987 doğumlu. Yalçın Akdoğan futbolculuğun yanında çektiği Tiktok videoları ile de tanınan bir isim. Özelliklede eşi ile çektiği videolar büyük bir beğeni topluyor. Her geçen gün adını daha çok duyurmaya başlayan Yalçın Akdoğan futboldan sonra bu alanda ilerlemek istediğini belirtti. İleride antrenörlük de yapmak isteyen ünlü güzelin eşi çektikleri videolardan keyif aldıklarını ve mümkün olduğu sürece devam etmek istediklerini belirtti.

Ezgizem hamile mi?

Ezgizem bebeğinin cinsiyeti ne?

Ezgizem kaç aylık hamile?

Ezgizem ailesi kimdir?

Ezgizem aylık kazancı nedir?

Ezgizem ve Ceren Yaldız neden küstü?

Ezgizem Delisin sözleri

Ezgizem telefon numarası ne?

Ezgizem hangi filmde oynadı?

Ezgizem ve Kürşat Juan kardeş mi?

Ezgizemin bildiği diller

Bir çok alanda başarıyı sağlamış olan fenomenin bildiği dillere gelecek olursak İngilizce, Almanca, Azerice ve az da olsa Fransızca konuşabiliyor.

Ezgizem youtube kanalı

Oldukça renkli ve enerjik videolar üreten fenomen şu anda 693bin takipçiye ulaşmış durumda. Takipçileriyle sürekli iletişim halinde olmaya çalışan fenomen bu özelliği ile fan sayısında artış yaşadı. Özellikle çektiği videoları ara vermeden kanalına atan fenomen bu sayede kanalına ve kendisine olan ilgiyi ve hayran sayısını arttırıyor. Yüksek enerjisi ve yeni içerik üretmesiyle bilinen fenomen bu özelliklerini her videosunda takipçilerine yansıtıyor. Kanalında yer alan videoların içeriklerine değinecek olursak.

 • Günlük ev yaşamı
 • Tiktok kanalında yer alan videolar
 • Hediye açılışları
 • Farklı içerikleri olan VLOG (Vlog, yazılı internet günlüğü olarak kullanılan blogların yerini alan, tek kişi ya da ekip halinde, video ile kendilerini anlatan kişilerin oluşturduğu video bloglara verilen isim) videoları.

Ezgizem youtube kanalı açmaya nasıl karar verdi?

Öncesinde de youtube kanalı olduğunu söyleyen sosyal medya fenomeni aktif olarak kullanmaya takipçilerinin ısrarları üzerine başladı. 2017 de aktif olarak kullanmaya başlayan sosyal medya fenomeninin 715bin abonesi bulunmakta. Kimseyi takip etmediğini söyleyen Ezgi Gizem Akdoğan çektiği videoları da tamamen takipçilerinin istekleri doğrultusunda hazırladığını dile getiriyor.

ezgizem shop

Ezgizemin dükkanı

Başarılı bir sosyal medya fenomeni olan Ezgi Gizem Akdoğan aynı zamanda online satışlar yaptığı ezgizem.com adlı siteye de sahip Kendi ismiyle sitesini kuran fenomen burada kendi tasarladığı ürünleri satıyor. Geniş bir hayran çevresi olan güzelin dükkanına da olan ilgi hatrı sayılacak seviyede. Oldukça ilgi odağı olan sitenin bir güze yanı da ülkenin her yerine gönderim yapılması ve uygun fiyatlar oldu. Uygun ödeme şartları olan sitede hala satılan ürünleri listeledik.

 • Özel olarak tasarlanan t-shirt modelleri
 • Farklı tarzlar için sweatshirtler
 • Şapka
 • Maske
 • Bere
 • Kitap ayıracı
 • veya telelefon tutucu gibi aksesuarlar da bulunmakta

Ezgizemin gezdiği ülkeler

Bildiği diller ve becerileriyle ön plana çıkan sosyal medya fenomeni Irak, Lübnan, Libya, Fransa, Katar, Danimarka, Singapur, Azerbaycan ve Amerika gibi ülkelere de gitmiş.

Ezgizemin sosyal medya hesapları

Youtube Kanalı https://www.youtube.com/c/Ezgizem

İnstagram Kanalı https://www.instagram.com/ezgizems/

Tiktok Kanalı https://www.tiktok.com/@ezgizem?lang=tr

Twitter Hesabı https://twitter.com/ezgizem

Ezgi Gizem Akdoğanın burcu ne?

Sosyal medya fenomeni olan güzelin Akrep burcu olduğu biliniyor

Ezgi Gizem Akdoğanı boyu ve kilosu?

Boy kilo bilgileri de büyük merak konusu olan güzelin 1.65cm boyunda ve 52 kg ağırlığında olduğu biliniyor.

Ezgi Gizem Akdoğanın eşi Yalçın Akdoğanın mesleği?

Futbolculuğun yanında çektiği Tiktok videoları ile de tanınan bir isim olan Yalçın Akdoğan futboldan sonra bu alanda ilerlemek istediğini belirtti.

İlginizi çekebilecek diğer bir sosyal medya fenomeni olan Cemre Solmaz hakkında ki yazımızı okudunuz mu?

Reklamlar

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x