Magazin

Uzunmakarna Özgür Balakar kimdir?

Reklamlar

Asıl adı Özgür Balakar olan Tiktok fenomeni Uzunmakarna kullanıcı adıyla sosyal medyada büyük bir çıkış yakaladı. Tiktok platformunda çektiği videolar ile güzelliği ve sempatik tavırlarıyla kendine geniş bir hayran kitlesi oluşturan Balakar youtube platformunda da boy gösteriyor.

Özgür Balakar kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve hayranları tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Uzunmakarna kimdir?

10 Haziran 1998 İstanbul doğumlu Özgür Balakar, Bahçeşehir Üniversitesi’nde okumakta, üniversite eğitiminden kalan boş zamanlarında ise İnstagram ve TikTok uygulamasında videolar paylaşmaktadır. Balakar, zamanla yüz binlerce kişi tarafından beğenilerek son derece popüler hale gelmiştir. Genç fenomen bir markanın modelliğini yaptığı sırada paylaştığı video ile tüm Türkiye’de ve Dünya’da gençlerin ilgisini çekerek milyonlarca kişiye ulaşmaya başlamıştır. Uygulamalara göndermiş olduğu bir videoyu son olarak dünya starı Justin Bieber’in beğenmesiyle çıtayı oldukça yükseltmiştir. Aslen Sakaryalı olan 25 yaşındaki manken ve sosyal medya fenomeni bir ağabeyi Bir de ablası var

Reklamlar

Uzunmakarna’nın boyu ve kilosu

Asıl adı Özgür Balakar olan uzunmakarna kullanıcı adıyla fenomen olan güzelin takipçileri dur durak bilmiyor. Boyu ve kilosu büyük bir merak olan Balakar 165cm uzunluğunda ve 43kg ağırlığında.

Özgür Balakar kimdir?
Özgür Balakar kimdir?

Uzunmakarna kaç yaşında?

Kendisi hakkında en çok merak edilen soruların başında yer alan yaşı takipçileri tarafından sıkça arama motorlarında arandı. Ünlü sosyal medya fenomeni 1998 doğumlu yani 25 yaşında.

Uzunmakarna Özgür Balakar hangi burç?

10 Haziran 1998 doğumlu sosyal medya fenomeni güzelin burcu ise İkizler.

Uzunmakarna aslen nereli?

En çok aratılan sorulardan bir diğeri ise nereli olduğu oldu. Bizler de sizler için araştırdık ve bulduk. Özgür Balakar aslen Sakaryalı.

Reklamlar

İlginizi çekebilir: Ezgi Dinç kimdir

Özgür Balakar’ın sevgilisi var mı?

Gönül ilişkileri biraz çalkantılı olduğu bilinen Uzunmakarna’nın aşk hayatı tam bir muamma haline geldi. Bir zamanlar kendisi gibi Tiktok fenomeni olan Uğur Bay ile birlikte olan Balakar ‘ın ilişkisi bir dargın bir barışık mı gidiyor? yoksa hayatına yeni birisini aldı mı? bu soruların cevaplarını henüz bilmiyoruz.

Özgür Balakar'ın mesleği
Özgür Balakar’ın mesleği

Özgür Balakar’ın mesleği

Bir yandan sosyal medya üzerinden videolar yayınlayan ve bu videolar üzerinden para kazanan Balakar aynı zamanda manken olarak çalışıyor. TikTok üzerinde 1.5 milyona yakın takipçisi bulunan Balakar Tiktok’ta en çok sevilen fenomenler arasında yer alıyor. Uzunmakarna’nın en çok sevdiği renkler arasında pembe rengi yer alıyor

Gerçek Adı Özgür Balakar
Doğum Tarihi: 10 Haziran 1998
Burcu: İkizler
Doğum Yeri: İstanbul
Mezun Olduğu Okul: Bahçeşehir Üniversitesi
Aslen Nereli: Sakaryalı

Uzunmakarna nasıl fenomen oldu?

Topuzlu olan fotoğrafının bir çok kişi tarafından çizilmesi ve en sonun da popüler bir sayfa’nın fotoğrafını paylaşarak bu kız Türkmüş demesi sonucu hızla bu post yayılmaya başlamış. Balakar’ın takipçileri de bu oranda hızla arttı. Bunun haricinde keşfetten Balakar’ın videolarını da görenler Balakar’ı yaymaya başladı. Daha sonrasında mankenlik yaparak da takipçi sayısını arttırdığını dile getiren sosyal medya fenomeni uzunmakarna affedici kişiliği ile de tanınıyor.

Uzunmakarna Özgür Balakar İfşa!

Hakkında çıkan ifşa olayları sıklıkla arama motorlarında sorulması üzerine araştırdık. Başarılı fenomenin ifşası hakkında bir kaç iddia var. Bunlardan birisi kendisi gibi fenomen olan Doğanay Oğuz ile bir barda samimi bir şekilde eğlenmesi oldu. Ancak görüntülerde bulunan kişinin uzunmakarna olduğu konusu net değil. Diğer bir konu ise hamilelik iddiası oldu. Başarılı fenomen güzel bu konuyu açıklık getirmiş ve böyle bir şey olmadığını dile getirmiştir.

Uzunmakarna Özgür Balakar eski hali

Başarılı fenomen güzel hakkında çıkan estetik güzeli iddilarına karşı başarılı fenomen güzelin takipçileri eski yeni fotoğraflarını bir araya getirerek estetik iddialarını güçlendirdiler.

Özgür Balakar’ın Son Videosu-FENOMENLERDEN VE ÜNLÜLERDEN 50 BİN TL BORÇ İSTEDİM

Uzunmakarna Özgür Balakar aylık ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya dünyasında uzunmakarna kullanıcı ismiyle bilinen genç fenomenin takipçileri sık sık ne kadar kazandığına dair sorular sordular. Ancak başarılı fenomen uzunmakarna bu konu hakkında açıklamada bulunmadı.

Uzunmakarna Özgür Balakar hangi dizide oynayacak?

BluTV yayınlanacak olan İnternet dizisinde diğer sosyal medya fenomenleri ile yer alacak olan Uzunmakarna dizinin adının Hiç olacağını Ocak Şubat arasında yayınlanacağını dile getirdi.

Uzunmakarna Özgür Balakar erkek mi?

Sosyal medya dünyasında uzunmakarna kullanıcı ismiyle bilinen genç fenomen hakkında merak edilen bir diğer olay ise cinsiyeti oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel kadındır.

Uzunmakarna Özgür Balakar göz rengi?

Güzelliği ile sosyal medya dünyasının sevilen isimlerinden olan uzunmakarnanın gerçek göz rengi de bir hayli merak konusu oldu. Başarılı fenomenin mavi lens kullandığını tahmin ediyoruz. Başarılı fenomen ismin gerçek göz rengi ise Kahverengi.

Uzunmakarna gerçek adı?

Sosyal medya platformlarında uzunmakarna kullanıcı ismiyle bilinen başarılı ismin gerçek adı ise Özgür Balakar.

Uzunmakarna Özgür Balakar hamile mi?

Son olarak Yusuf Şenli ile bir aşk yaşayan başarılı sosyal medya fenomeni güzel aldatıldığını iddia ederek ayrılmıştı. Başarılı fenomen hakkında hamile iddiaları ortaya atılmış ve merak edilmişti. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel hamile değildir.

Uzunmakarna Özgür Balakar ikizi var mı?

Son zamanlarda özellikle Tiktok platformunda birbirine benzeyen fazla ünlü olması nedeniyle başarılı fenomenin ikizi var mı sorusu sıklıkla soruldu. Başarılı fenomen Uzunmakarnanın ikizi yoktur.

Uzunmakarna Özgür Balakar nerede oturuyor?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel hakkında en çok merak edilen nerede oturduğu oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel İstanbul’da yaşıyor.

Uzunmakarna Özgür Balakar takipçileri’nin sorularını cevaplıyor

Youtube kanalında takipçilerinin sorularını cevaplayan Balakar verdiği cevaplarla yüzlerde tebessüm sebebi oldu. İşte bütün detaylarıyla Balakarın hayatı ve kendisi hakkında bilinmeyenler.

-En sevmedigin insan tipi?

“Buluşma yerine erken gelmeyen verdiği sözlerin tutmayan sorumluluklarını yerine getirmeyen insanlardan nefret ediyorum kendimi çünkü önemsiz hissediyorum.”

-Yapmaktan en fazla zevk aldığın şey?

“Gitar Çalmayı çok seviyorum ve kimse yokken dans etmeyi de çok seviyorum.”

-Saçını hiç koyu  renk yapmayı düşündün mü?

“Saçımı hiç koyu renk yapmayı düşündüm mü? Aslında yaptım röfle gibi pembe renk boya atılmıştı ondan sonra ailem çok büyük tepki verdi ve daha sonrasında o pembeleri kapatmak için saçlarımı birazcık koyu renge boyamamız gerekiyordu. Yani o pembeleri kapatmamız için kahverengiye falan boyamamız gerekiyordu sonra kuaföre gittim kadın benim saçlarımı bildiğiniz siyah yaptı. Kaşlarımı’da koyu renk yapınca yani hayatımda yaşadığım en zor zamanlardı tekrar o zamanlara dönmek istemiyorum.”

Özgür Balakar
Özgür Balakar

-Markete gittiğinde en çok ne alırsın?

“En çok makarna alıyorum ya ben makarnayı çok sevdiğim için çok tüketiyorum.”

-Modelliği bıraktın mı?

“Arkadaşlar modelliği bırakmadım zaten bir  çekim olacağı zaman ve yeni ürünler geldiği zaman beni arayıp söylüyorlar. Şu gün müsait misin bugün müsait misin ya da hafta içi müsait misin diye soruyorlar ben de müsaitsem gidiyorum ve çekim yapılıyor. Yakın zamanda çekim yapmadık bu yüzden modelli bıraktın mı diye şeyler soruyorsunuz yani hayır bırakmadım.”

-Fan sayfalarından rahatsız oluyor musun?

“Hayır rahatsız olmuyorum ama şöyle bir algı oluşuyor arkadaşlar bana çok fazla mesaj geliyor ve hepsine yetişemiyorum gerek kendi hesabınız olsun gerek fan sayfalarınız olsun beni destekleyen sayfalarımız olsun hepsine yetişemiyorum ve bazen yalnızca görüldü bırakıyorum bazen onu bile yapamıyorum bu yüzden beni sıkmıyorsunuz sadece ben yetişemiyorum.”

-Kendini beğeniyor musun?

“Kendimi güzel bulmuyorum ama çirkinde bulmuyorum bence gayet sıradan bir insanım yani.”

-Çok çalışkansın diye biliyorum doğrumu?

“Çok çalışkansın değilim hani evde çok fazla ders çalışan biri değilim ama başarılıyım.”

-Numaranı neden vermiyorsun?

“Bizim WhatsApp grubumuz vardı uzun makarna ve sosları diye zaten eskiler bilir ama ben sonra sana bu WhatsApp grubunu ben herkese açtım yani bir yanlışlık yaptım dolayısıyla buraya istenmeyen kişilerden girdi ve nasıl desem kötü sonuçlar doğurdu ben de numaramı vermemeye karar verdim numaramı da değiştirdim.”

Burun ve dudak dolgusu yaptırdı.
Burun ve dudak dolgusu yaptırdı.

-En sevdiğin ders?

“En sevdiğim ders her zaman geometri olmuştur. Şekillerle uğraşmayı seviyorum.”

-Lens mi kullanıyosun?

“Gözlerim bozuk arkadaşlar bu yüzden de Lens kullanıyorum ve 3 numara.”

-Kendinde en sevmediğin özellik?

“insanlar çok kolay affedebiliyor olmam keşke böyle birazcık daha uzun trip atabilsem  ama yapamıyorum en fazla 3 saniye sürüyor .”

Uzunmakarna Özgür Balakar’ın sosyal medya hesapları

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Özüm Sabay  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

7 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
7
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx