Reklamlar
Magazin

Eren Hacısalihoğlu Kimdir?

Reklamlar

Eren Hacısalihoğlu, İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında Mavi Kelebekler dizisi ile yaşamıştır. Dizide Dejan karakteri ile ekranlara gelmiştir. Mavi Kelebekler; Bosna Savaşı’ndan sonra yaralarını tamir etmeye çalışan bir grup insanın yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Gamze Topuz, Yunus Emre Yıldırımer, Cahit Gök, Oya Okar ve Sarp Akkaya yer almıştır.

2012 yılında ise Benim İçin Üzülme isimli dizi ile ekranlara gelmiştir. Dizide Harun karakterini canlandırmıştır.  Benim için üzülme dizisi aynı kişiye âşık olan iki yakın arkadaşı anlatıyor. Arkadaşlar zamanla birbirlerinden nefret ediyorlar. Dizinin başrollerinde ise Tansel Öngel, Fulya Zenginer, Rüçhan Çalışkur, Öykü Çelik ve Çağlar Ertuğrul rol almıştır.

Eren Hacısalihoğlu
Eren Hacısalihoğlu

2014 yılında Kadim Dostum dizisinde rol aldı. Ferzan Kadim karakterini oynadığı rolün adıdır. Bu dizi uzun yıllar boyu geçinmekte güçlük çeken Kadim ve Dostum ailelerinin hikayesini ve başlarına gelen komik olayları anlatıyor. Arif Erkin, Erol Aksoy, Tarık Papuçcuoğlu ve İlker Aksum dizinin başrollerinde yer aldı.

Reklamlar

2015 yapımı Kalbim Ege’de Kaldı dizide Yaman karakteri ile boy göstermiştir oyuncu. Ninelerinin mirasını alabilmek için yarışan iki gencin yaptıkları zorunlu evlilik sonucu birbirlerine olan aşklarını anlatıyor Kalbim Ege’de Kaldı dizisi. Oya Unustası, Alper Saldıran, Eren Hacısalihoğlu ve Lemi Filozof dizinin başrollerinde yer aldı.

2016 yılında ise Asla Vazgeçmem isimli dizide yer aldı. Sinan karakteri ile ekranlara geldi. Dizi, oğlunun annesi ve âşık olduğu kadın arasında kalan bir adamın yaşadığı ikilemi ve başından geçen olayları konu alıyor. Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe ve Şafak Pekdemir dizinin başrollerinde yer aldı.

2017 yılında ise çok sevilen dizilerden olan aynı zamanda hem Türkiye’de hem de dünyaya büyük yankı uyandıran Payitaht Abdülhamid dizisi oyuncu kadrosuna dâhil olmuştur. Dizide Kemalettin Paşa karakteri ile ekranlara gelmiştir.

2018 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Muhteşem İkili dizisinde rol almıştır. Dizide Demiray karakteri ile ekranlara gelmiştir.

Reklamlar

2019 yılında Zengin ve Yoksul dizisinde rol almıştır. Dizide Emir karakterine can vermiştir. Emir zengin bir avukattır ve işinde çok iyidir. Dizide her istediğini elde eden zenginlerin bencilliği ile istedikleri hiçbir şeyi elde edemeyen fakirlerin öfkesi konu alınacaktır.

2020 yılında Atv’de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde rol almıştır. Kuruluş Osman dizisinde Batur karakteri ile ekranlarla buluşmaktadır. Kuruluş Osman dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinin devamıdır. Osmanlı’nın kuruluşunu anlatmaktadır.

Eren Hacısalihoğlu
Eren Hacısalihoğlu

Eren Hacısalihoğlu’nun Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2019 – Zengin Ve Yoksul (Emir)

2018 – Muhteşem İkili (Demiray) (TV Dizisi)
2018 – Dünya Hali (Sinema Filmi)
2017 – Sümela’nın Şifresi: Cünyor Temel (Şota) (Sinema Fimi)
2017 – Payitaht Abdülhamid (Kemalettin Paşa) (TV Dizisi)
2016 – Ateş (Yavuz) (Sinema Filmi)
2016 – Asla Vazgeçmem (Sinan) (TV Dizisi)
2016-2017 – Aşk Yalanı Sever (Ferit) (TV Dizisi)
2015 – Kalbim Ege’de Kaldı (Yaman) (TV Dizisi)
2014 – Kadim Dostum (Ferzan)(TV Dizisi)
2012 – Benim İçin Üzülme (Harun) (TV Dizisi)
2011 – İnsan Aldandı (TV Dizisi)
2011 – Mavi Kelebekler (Dejan) (TV Dizisi)

Reklamlar

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x