Magazin

Özge Törer Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler

Reklamlar

Özge Törer 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2017 yılında Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesini kazandı. Halen sahne sanatları bölümünde eğitimini sürdüren Özge Törer şuanda üniversite 3. sınıf öğrencisidir.

Özge Törer Diriliş Osman dizinin seçmelerine katılmış ve yapımcı Mehmet BOZDAĞ’ın beğenisini kazanmıştır. Yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile beğeni toplamıştır genç oyuncu. Özge Törer, Didim hayranı ve şuanda İstanbul’da yaşıyor. Aynı zamanda sağlam bir Atatürk hayranıdır.

Törer; yüzmeyi ve ata binmeyi çok sevmektedir. Sosyal medyayı çok fazla yoğun olarak kullanmayan Özge Törer instagram da ozgetorer ismini kullanmaktadır. Ayrıca Özge Törer Kanal V’de Özge ile Hayatın İçinden programını sunmuştur.

Reklamlar
Özge Törer
Özge Törer

Hangi Dizilerde Oynadı?

Özge Törer şimdiye kadar hiç bir dizide ve sinema filminde rol almamıştır. Atv’de ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterine can vermektedir. İlk dizisi ve ekran deneyimi olan bu dizide de Burak Özçivit ile partner olacaktır.

Bala Hatun Orhan Gazi’nin annesi Şeyh Edebali’nin kızıdır. Bu rolü ile ekranlar ile ilk kez tanışan Törer bu ilginç özelliği ile inşaların dikkatini çekmektedir. İlk projesinde hayli başarılı bir performans ortaya koymaktadır.

Özge Törer evli mi?

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Osman Bey’in eşi Bala Hatun karakterine hayat veren Özge Törer evli değildir. 1998 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu güzel hakkında çıkan evlilik iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır.

Özge Törer kaç yaşında?
Özge Törer kaç yaşında?

Özge Törer kaç yaşında?

Güzelliği ve masum yüzü ile dikkatleri üzerine çeken oyuncunun yaşı merak edilmiştir.  16 Ağustos 1998 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu 23 yaşındadır.

Reklamlar

Özge Törer boyu

Özge Törer’in boyu 1.68 metredir. 58 kilodur.

Özge Törer İnstagram Hesabı

Özge Törer İnstagram Hesabı

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi ile adeta yıldızını parıldatan oyuncu sosyal medya da büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de sevilen Özge Törer İnstagram platformunda 678K takipçiye ulaşmıştır. Başarılı oyuncunun son attığı gönderi ise 256.788B beğeni almıştır.

Özge Törer aslen nereli?

16 Ağustos 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen ve burada da yaşamına devam eden başarılı oyuncu güzel aslen Bitlislidir.

Özge Törer sevgilisi kimdir?

Ekranlar ile ilk tanışmasını 22 yaşında Kuruluş Osman dizisi ile gerçekleştiren başarılı isim göstermiş olduğu yetenekleri ve güzelliği ile adeta büyüledi. Başarılı oyuncunun özel hayatı da merak edildi. Özge Törer özel hayatını yansıtmayı sevmemektedir. Başarılı oyuncunun şuan hayatında kimse yer almamaktadır.

Özge Törer İnstagram Hesabı var mı?

Başarılı oyunculuğu ile takdir edilen Özge Törer, güzelliği ile de ilgi görmektedir. Başarılı oyuncu sık kullanmasa da sosyal medya hesapları mevcuttur.

Özge Törer Özel Röportajı – Kuruluş Osman

Özge Törer Bala Hatun

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de sevinerek takip edilen isimlerden birisi olan Özge Törer 16 Ağustos 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünde eğitim hayatına devam eden başarılı isim 2019 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosuna dâhil olmuştur. Dizide Osman Bey’in eşi Bala Hatun’un canlandıran başarılı oyuncu burada göstermiş olduğu eşsiz yetenekleri ve güzelliği ile kısa zamanda yükselişe geçmiş sosyal medyada da 680B takipçiye ulaşmıştır.

Başarılı oyuncu 2019 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Şeyh Edebali’nin kızı ve Osman Bey’in eşi Bala Hatun’u canlandırmaktadır.

Özge Törer bölüm başına ne kadar alıyor?

Kuruluş Osman dizisi ile dizi ve film sektörüne adım atan başarılı isim bölüm başına 120 bin almaktadır.

Özge Törer Kimdir, kaç yaşında, boyu ve kilosu hakkında detaylı olarak bilgi verdik. Ayrıca ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir başka yazı olan Eren Hacısalihoğlu kimdir yazısını da inceleyebilirsiniz.

Sizi başarılı oyuncunun ve kişiliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıda yorum bölümüne yazın hemen yayınlayalım…

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

2 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
2
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx