Reklamlar
Magazin

Özge Törer Kimdir?

Reklamlar

Özge Törer 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2017 yılında Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesini kazandı. Halen sahne sanatları bölümünde eğitimini sürdüren Özge Törer şuanda üniversite 3. sınıf öğrencisidir.

Özge Törer Diriliş Osman dizinin seçmelerine katılmış ve yapımcı Mehmet BOZDAĞ’ın beğenisini kazanmıştır. Yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile beğeni toplamıştır genç oyuncu. Özge Törer, Didim hayranı ve şuanda İstanbul’da yaşıyor. Aynı zamanda sağlam bir Atatürk hayranıdır.

Törer; yüzmeyi ve ata binmeyi çok sevmektedir. Sosyal medyayı çok fazla yoğun olarak kullanmayan Özge Törer instagram da ozgetorer ismini kullanmaktadır. Ayrıca Özge Törer Kanal V’de Özge ile Hayatın İçinden programını sunmuştur.

Reklamlar
Özge Törer
Özge Törer

Hangi Dizilerde Oynadı?

Özge Törer şimdiye kadar hiç bir dizide ve sinema filminde rol almamıştır. Atv’de ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterine can vermektedir. İlk dizisi ve ekran deneyimi olan bu dizide de Burak Özçivit ile partner olacaktır.

Bala Hatun Orhan Gazi’nin annesi Şeyh Edebali’nin kızıdır. Bu rolü ile ekranlar ile ilk kez tanışan Özge Törer bu ilginç özelliği ile inşaların dikkatini çekmektedir. İlk projesinde hayli başarılı bir performans ortaya koymaktadır.

Reklamlar

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x