Haber

Aleyna Tilki Yeni Klibi ile Hayranlarını Heyecanlandırdı! Çekiminden bikinili pozlarını paylaştı !

Reklamlar

Aleyna Tilki yeni Klibi ile Hayranlarını Heyecanlandırdı! Çekiminden bikinili pozlarını paylaştı !Yeni İngilizce şarkısını dinleyicilerin beğenisine sunmak için heyecanla gün sayan genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı İnstagram sayfasından cüretkar lila bikinili klip görüntülerinin karelerini takipçileriyle paylaştı. Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren genç şarkıcı Aleyna Tilki, yeni pop-punk İngilizce şarkısı 15 Nisan tarihinde dinleyici ile paylaşılacak.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, sözlerini Mali-Koa Hood ile birlikte yazdığı şarkısının klibinden kareleri de İnstagram sayfasının hesabından takipçileri ile paylaştı. Klip karelerini gören genç şarkıcının sevenleri paylaşımının altına hayırlı olsun mesajları ile doldurdu. Güzel yorumların aksine bir çok eleştiri yapan takipçi de oldu. Yapılan olumsuz yorumlar arasında “Yaşına hiç yakışmıyor. Sesin ile konuşulsun ismin çok cüretkar pozlar” yorumları geldi.

Diğer yandan ise bu klip için çok emek harcayan genç şarkıcı için birçok destek mesajı da geldi. Olumlu, olumsuz yorumlar karşısında cevapsız kalan genç şarkıcı Aleyna Tilki heyecanla 15 Nisan tarihinin gelmesini bekliyor. Herkes tarafından çok beğenileceğini düşündüğü şarkısı için genç şarkıcı gün sayıyor.

Reklamlar

 

Aleyna Tilki Yeni Klibi Pozlarıyla Dikkat Çekti

Sosyal medya hesabında 2,8 milyon takipçisi bulunan ünlü genç şarkıcı Aleyna Tilki, file çorap üzerine giydiği lila bikinili klip görüntülerinin karelerini takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi. Yeni şarkısı için gün sayan genç şarkıcı, “Yeni pop-punk İngilizce şarkım için son bir hafta kaldı. Hazır mısınız?” notunu yazdı. Genç şarkıcının sevenlerinin dört gözle beklediği yeni şarkı bu yaza bomba gibi düşeceği konuşuluyor.

Aleyna Tilki yeni klibi iddialı pozları sosyal medyayı sallarken birçok magazin sayfası ve kanalları da yorum yapmaktan kendilerini alıkoyamadılar. Geçen haftalarla genç şarkıcının annesinin de sanat camiasına şarkıcı olarak gireceği konuşuluyordu. Annesinin de şarkı hazırlıklarının olduğu söylenirken anne- kız birbirlerine destek olduğu öğrenildi. Yapılan olumsuz eleştirileri tiye almayan genç şarkıcı şarkının yayınlanacağı tarihi dört gözle bekliyor. Bu yaza bomba gibi girecek olan genç şarkıcının şarkısı tutacak mı ileriki zamanlarda belli olacak.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx