Reklamlar
Magazin

Samet Topçu kimdir?

Reklamlar

Tiktok platformunda Sametizs kullanıcı adıyla fenomenlik basamaklarını hızla tırmanan Samet Topçu şimdiden geniş bir hayran kitlesine sahip oldu bile. Yaptığı paylaşımlar ile genç kızların kalbinde yer edinen fenomen sempatik tavırları ile de dikkat çekti.

Samet Topçu kimdir? Kaç yaşında ? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Samet Topçu kimdir?

Tiktok fenomenleri arasında bulunan ve fenomenlik basamaklarını erken yaşta tırmanan Topçu henüz 17 yaşında. 4 kardeş olan Topçu’nun İki erkek iki kız kardeşi var. Kendisi kardeşleri arasında en büyük olanı. Kendisinden küçük olan erkek kardeşi 10. yaşında ve 4. sınıfa gidiyor. Tiktok’ta 1 milyonu aşkın takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Topçu, Bursa’da ikamet ediyor. Öğrenci olarak lise eğitimine devam eden Topçu, aynı zamanda voleybol oynuyor ve bir kulüpte spor eğitimi alıyor. 

Reklamlar

Samet Topçu kaç yaşında?

Geniş hayran kitlesinin merak ettiği ve arama motorlarında sıça arattığı bir diğer konu ise sosyal medya fenomeninin yaşı oldu. Doğum tarihini tam bilmediğimiz Topçu verdiği bir röportaj da 17 yaşında olduğunu dile getirdi.

Samet Topçu hangi burç?

Ne yazık’ki bu konu hakkında araştırmama yapmamıza rağmen bir bilgi bulamadık en kısa zamanda bulduğumuz yeni bilgiler ile karşınızdayız.

Samet Topçu’nun boyu ve kilosu?

Ne yazık’ki bu konu hakkında araştırmama yapmamıza rağmen bir bilgi bulamadık en kısa zamanda bulduğumuz yeni bilgiler ile karşınızdayız.

Sosyal medya fenomeni Samet
Sosyal medya fenomeni Samet

Samet Topçu’nun sevgilisi var mı?

Adı bir dönem Buse Korkmaz ile sık sık anılan sosyal medya fenomeni Topçu açtığı youtube kanalında bu konuya da açıklık getirdi. Sevgili olmadıklarını duyuran Topçu ayrıca hayatında kimse olmadığını da dile getirdi. Sosyal medya fenomenin özel hayatı hakkında yeni gelişmeler için takipte kalın.

Reklamlar

Sametizs nasıl fenomen oldu?

Arkadaşları ile girdiği bir iddia sonrasında Tiktok’a video çekmeye başlayan Samet Topçu, videolarını YouTube’a ve Instagram’a da yüklüyor. Burada büyük beğeni toplayan ve hızla takipçi sayısını arttıran sosyal medya fenomeni Topçu daha sonrasında diğer sosyal medya platformlarında da aynı başarıyı elde ediyor. En büyük hayalinin sosyal medyada büyük bir fenomen olmak olduğunu söyleyen Topçu şuan o hayale kavuşmuş durumda.

Sametizs’deki İzs ne anlamı geliyor?

Sosyal medya fenomeni Topçu kullandığı platformlarda ki sametizs kullanıcı adı takipçileri tarafından epey merak konusu olmuştu. Bizler sizler için araştırdık ve öğrendik verdiği röportaj’da sametizs’in anlamı imamın zalim sevgilisi olarak dile getiren Topçu büyük beğeni topladı.

Sametizs anlamı nedir?
Sametizs anlamı nedir?

Samet Topçu’nun sosyal medya hesapları

Tiktok fenomenleri arasında yer alan ve burada 1.3 milyondan fazla takipçisi bulunan Sametizs’nin Youtube kanalında ise 240B abonesi bulunuyor.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Beste Köse hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Reklamlar
1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x