Magazin

Samet Topçu kimdir? Sevgilisi var mı?

Reklamlar

Tiktok platformunda Sametizs kullanıcı adıyla fenomenlik basamaklarını hızla tırmanan Samet Topçu şimdiden geniş bir hayran kitlesine sahip oldu bile. Yaptığı paylaşımlar ile genç kızların kalbinde yer edinen fenomen sempatik tavırları ile de dikkat çekti.

Samet Topçu kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Samet Topçu kimdir?

Tiktok fenomenleri arasında bulunan ve fenomenlik basamaklarını erken yaşta tırmanan Topçu henüz 17 yaşında. 4 kardeş olan Topçu’nun İki erkek iki kız kardeşi var. Kendisi kardeşleri arasında en büyük olanı. Kendisinden küçük olan erkek kardeşi 10. yaşında ve 4. sınıfa gidiyor. Tiktok’ta 1 milyonu aşkın takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Topçu, Bursa’da ikamet ediyor. Öğrenci olarak lise eğitimine devam eden Topçu, aynı zamanda voleybol oynuyor ve bir kulüpte spor eğitimi alıyor. 

Reklamlar

Samet Topçu kaç yaşında?

Geniş hayran kitlesinin merak ettiği ve arama motorlarında sıça arattığı bir diğer konu ise sosyal medya fenomeninin yaşı oldu. Doğum tarihini tam bilmediğimiz Topçu verdiği bir röportaj da 18 yaşında olduğunu dile getirdi.

Samet Topçu hangi burç?

Ne yazık’ki bu konu hakkında araştırmama yapmamıza rağmen bir bilgi bulamadık en kısa zamanda bulduğumuz yeni bilgiler ile karşınızdayız.

Samet Topçu’nun boyu ve kilosu?

Ne yazık’ki bu konu hakkında araştırmama yapmamıza rağmen bir bilgi bulamadık en kısa zamanda bulduğumuz yeni bilgiler ile karşınızdayız.

Sosyal medya fenomeni Samet
Sosyal medya fenomeni Samet

Samet Topçu’nun sevgilisi var mı?

Sosyal medya platformlarında üretmiş olduğu eğlenceli içerikleri ile tanınan Sametizs kullanıcı isimli Samet Topçu’nun hayatında Seray isminde bir güzel yer almaktadır.

Reklamlar

Sametizs nasıl fenomen oldu?

Arkadaşları ile girdiği bir iddia sonrasında Tiktok’a video çekmeye başlayan Samet Topçu, videolarını YouTube’a ve Instagram’a da yüklüyor. Burada büyük beğeni toplayan ve hızla takipçi sayısını arttıran sosyal medya fenomeni Topçu daha sonrasında diğer sosyal medya platformlarında da aynı başarıyı elde ediyor. En büyük hayalinin sosyal medyada büyük bir fenomen olmak olduğunu söyleyen Topçu şuan o hayale kavuşmuş durumda.

Sametizs’deki İzs ne anlamı geliyor?

Sosyal medya fenomeni Topçu kullandığı platformlarda ki sametizs kullanıcı adı takipçileri tarafından epey merak konusu olmuştu. Bizler sizler için araştırdık ve öğrendik verdiği röportaj’da sametizs’in anlamı imamın zalim sevgilisi olarak dile getiren Topçu büyük beğeni topladı.

Sametizs anlamı nedir?
Sametizs anlamı nedir?

Samet Topçu’nun sosyal medya hesapları

Tiktok fenomenleri arasında yer alan ve burada 1.3 milyondan fazla takipçisi bulunan Sametizs’nin Youtube kanalında ise 240B abonesi bulunuyor.

Samet Topçu TikTok

İlk defa Tiktok platformu ile ünlenen, burada çekmiş olduğu challengeler, dans videoları ve playback ile fenomen hale gelen Sametoloji kullanıcı isimli Samet Topçu, Tiktok platformunda 2.3M takipçiye ve 110.2M beğeniye ulaşmıştır.

Samet Topçu İnstagram

Tiktok platformundan sonra aktif olarak İnstagram platformunda da yer almaya başlayan Samet Topçu, bu platformda 548B takipçiye ulaşmıştır.

Bu yazımızda Samet Topçu kimdir? Kaç yaşında? Burcu nedir? Sevgilisi var mı? gibi merak edilen ve sıklıkla aratılan konuları sizlerle paylaştık. Bizlerle yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Beste Köse hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx