Dizi Haberleri

Sana Söz Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Reklamlar

Star TV ekranlarına gelmeye hazırlanan Sana Söz dizisi oyuncu kadrosu konusu merak edilmektedir. Sana söz dizisi konusu, dizinin karakterlerini ele alalım.

Sana Söz Ne Zaman Başlıyor?

Sana Söz dizisi Star TV ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Sana Söz 3 Kasım Çarşamba günü Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Dizi fragmanları ile dikkat çekmiştir.

Sana Söz Dizisi Konusu

Sana söz dizisinin yapımcısı Q3 Medya’dır. Dizinin yönetmeni de Şenol Sönmez’dir. Dizinin senaryosunun çıkış noktası Müge Anlı ile Tatlı Sert programıdır. Dizinin başrol oyuncusu ise Nehir Erdoğan’dır.

Reklamlar

Sana Söz dizisinde Nehir Erdoğan Elif karakterini canlandırmaktadır. Elif Müge Anlı’ya benzemektedir. Elif TV programında cinayetleri çözmeye katilleri çözmeye çalışmaktadır. Halk tarafından sevilen bir sunucudur. Elif işini başarılı bir şekilde yapmaktadır. İşi için çok fedakarlıkta bulunmaktadır. Elif ailesinin sorunsuz ve mutlu olduğunu düşünürken bir gün programda işlediği vakanın kocası Erdem ile olduğunu öğrenmesi hayatının dağılmasına neden olur.

Sana Söz dizisi konusu Ayşe Kahraman isimli garson bir kızın öldürülmesindeki olaylar zinciridir. Bu cinayetin bir numaralı katil zanlısı Bora Demircioğlu’dur. Bora zengin varlıklı bir ailenin oğludur. Erkan Petekkaya’da dizide cinayeti aydınlatmaya çalışan emniyet kanadının başarılı ismi Ömer olarak yer almaktadır. Nehir Erdoğan Sessiz Çığlık isimli programının sunucusu Elif’tir. Elif’in kocası Avukat Erdem incelediği bir davada yer almaktadır.

Elif’in eşi Erdem başarılı bir avukattır. Eliften sır saklamaktadır. Bu aşamada da devreye Emniyet Amiri Ömer girer. Emniyet amiri Ömer karakterini Erkan Petekkaya canlandırmaktadır. Ömer çok adil bir emniyet mensubudur. Zaman içinde Ömer ile Elif arasındaki ilişki aşka dönüşecektir.

Sana Söz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sana Söz dizisi yapımcısı Q3 Medya’dır. Yönetmeni de Şenol Sönmez’dir. Dizinin başrol erkek oyuncusu Erkan Petekkaya, başrol kadın oyuncusu da uzun uğraşlardan sonra Nehir Erdoğan olmuştur. Dizide Elif olarak ekranlara gelmektedir.

Reklamlar

Sana Söz Dizisi Oyuncu Kadrosu;

Nehir Erdoğan- Televizyoncu Elif

Serkan Altunorak- Avukat Erdem

Aslıhan Kapanşahin-Elif’in kızı Duru

Atakan Hoşgören- Elif’in oğlu Umut

Erkan Petekkaya- Emniyet Amiri Ömer

Ali Önsöz- Bora

Gökçe Yanardağ- Bora’nın Annesi

Emin Olcay- Ömer’in Babası

Ayçin İnci- Ömer’in Eşi

Hivda Zizan Alp- Polis Naz

Cansın Çekili- Aslı

Sana Söz Dizisi Karakterleri

Erkan Petekkaya
Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya –  Emniyet Amiri Ömer

Sana Söz dizisinin erkek başrol oyuncusu Erkan Petekkaya’dır. Erkan Petekkaya Emniyet Amiri Ömer olarak ekranlara gelmektedir. Ömer işini başarı ile yapmakta ve Elif ile yolları kesişecek ve Elif’e yardım edecektir. Sonrasında aralarında bir aşk doğacaktır. Sana Söz Dizisi başrol oyuncusudur.

Nehir Erdoğan
Nehir Erdoğan

Nehir Erdoğan- Televizyoncu Elif

Sana Söz dizisinde Müge Anlı’nın programı gibi bir kayıp ve cinayetlerin bulunduğu bir programı Nehir Erdoğan sunmaktadır. Nehir Erdoğan dizide Sessiz Çığlık dizisinin sunucusu Elif olarak ekranlara gelecektir. En son Benim Adım Melek dizisinde rol almıştı.

Serkan Altunorak- Avukat Erdem

Sana Söz dizisinde Serkan Altunorak Elif’in kocası Erdem karakterine can vermektedir. Erdem başarılı bir avukattır. Fakat ismi cinayet vakasına karışmış ailesi dağılmıştır.

Aslıhan Kapanşahin-Elif’in kızı Duru

Sana Söz dizisinde Aslıhan Kapanşahin Elif’in kızı Duru olarak rol almaktadır. Aslıhan Kapanşahin Sana Söz dizisinde Elif’in kızı Duru rolünü canlandıracak.

Atakan Hoşgören- Elif’in oğlu Umut

Atakan Hoşgören Sana Söz dizisinde Elif’in oğlu Umut olara rol alacaktır. Sana Söz dizisinde Elif’in oğlu Umut rolünü Atakan Hoşgören canlandıracak.

Ali Önsöz- Bora

Ali Önsöz Sana Söz dizisinde garson Ayşe’nin ölüm olayının ilk katil zanlısı Bora olarak ekranlara gelmektedir. Ali Önsöz ilk kez bir dizi de rol alacaktır. Daha önce şarkı klibinde rol almıştır.

Gökçe Yanardağ- Bora’nın Annesi

Gökçe Yanardağ Sana Söz dizisinde Bora’nın annesi olarak ekranlara gelecektir.

Emin Olcay- Ömer’in Babası

Emin Olcay Sana Söz dizisinde rol alacak. Emin Olcay Sana Söz dizisinde Ömer’in babası olarak ekranlara gelecektir.

Ayçin İnci- Ömer’in Eşi

Ayçin İnci Sana Söz dizisinde Ömer’in eşi rolünü canlandırmaktadır.

Hivda Zizan Alp- Polis Naz

Hivda Zizan Alp Sana Söz dizisinde Polis Naz rolünü canlandırmaktadır.

Cansın Çekili- Aslı

Cansın Çekili Sana Söz dizisinde Aslı canlandırıyor.

Sana Söz Dizisi oyuncuları, konusu ve başlama tarihleri hakkında vereceğimiz bilgiler şimdilik bu kadar.

YouTube Kanalımız Abone Olabilirsiniz: https://www.youtube.com/c/begonyakadin

Bakınız: Kırmızı Oda Nasıl Bir Dizi?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx