Dizi Haberleri

Evlilik Hakkında Her Şey Konusu ve Oyuncuları

Reklamlar

2021 yılının Eylül ayında ekranlara gelecek seyirci ile buluşacak dizilerden biri de Evlilik Hakkında Her Şey dizisidir. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin konusu, oyuncuları, karakterleri ve ne zaman yayınlanacağı gibi sorular merak edilmektedir. Dizinin başrollerinde Gökçe Bahadır ve Yiğit Kirazcı yer almaktadır.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Uyarlamamı?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi The Split dizisinden uyarlanmaktadır. The Split isimli dizi 2018 yılında BBC kanalında yayınlanmış ve çok sevilmiştir.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Konusu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi konusu merak edilmektedir. Dizi de dört kadın avukatın evlilik hakkında farklı düşünceleri vardır. Avukatların hikayeleri ele alınacaktır. Avukatların aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunun kirli düzeni anlatılacaktır.

Reklamlar

İlginizi Çekebilir: Yalancılar ve Mumları Dizisi Konusu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi avukat dört kız kardeşi ele almaktadır. Kardeşler İstanbul’da yaşamaya başladıklarında zorluk çekerler. Bir yandan davalar için çok çalışırlar gecelerini gündüzlerine katarlar. Bir yandan da çok uzun zamandır haber alamadıkları babaları ortaya çıkar. Hayatları değişir alt üst olur. Gökçe Bahadır Azra Günay karakterine can vermektedir. Azra Günay başarılı bir boşanma avukatıdır. İşinde çok başarılıdır. Annesi Çolpan Cevher mesleğinde duayendir. Anneleri Çolpan Cevher ve dik başlı kardeşi Sanem Cevher ile İstanbul’un tanınmış ve nüfuzlu insanlarının davalarına bakmaktadır. Küçük kız kardeşi Güneş ise anne ve ablalarının aksine hukuk dünyasından uzak bir yaşam sürmeyi tercih etmektedir.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Konusu
Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Konusu

Azra hukuk fakültesini bitirdikten sonra Sergen Günay ile evlenmiştir. Azra’nın eşi de kendisi gibi avukattır. Üç çocukları vardır. Azra mesleğinden dolayı duyduklarına gördüklerine rağmen ve babalarının yaşattığı sıkıntılara rağmen evliliğe sıkı sıkı bağlıdır. Ama bunlara rağmen hayatı boyunca göz ardı ettiği korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Kendine yarattığı mükemmel aile tablosu, kocasının ihanetini öğrenmesiyle yerle bir olacaktır.

Hepsi avukat olan Cevher ailesi kadınlarının dördünün de ortak geçmişler olsa da tepkileri ve zorlukların üstesinden gelme yöntemleri oldukça farklıdır. Dört kadın üzerinden evliliğin bütün evrelerini ve aşamalarını göreceğiz. Anneleri Çolpan eşinden boşanmış, Azra uzun senelerdir evli, Güneş evlilik arifesinde, Sanem de evliliği kesinlikle istememekte reddetmektedir. Kahramanlarımızın hayatlarına müvekkillerinin hayatlarının da etkisi olacak ve aile, aşk, sadakat ve boşanma düzeninin kirli yüzünü gözler önüne sürmekten çekinmeyecek hikayeleriyle seyirciyi buluşturacaktır. Kız kardeşler yıllar sonra bir araya gelince geçmişle de yüzleşmek zorunda kalırlar.

Reklamlar

Evlilik Hakkında Her Şey Senaristi Kim

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin senaristleri Seda Çalışır ve Toprak Karaoğlu’dur.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Yönetmeni

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yönetmeni başarılı yönetmen Yusuf Pirhasan’dır.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni sezonda Fox TV ekranlarına gelecektir. Eylül ayında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanmaktadır

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Yapımcısı

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yapımcısı MF Yapım’dır. MF Yapımın imzasının olduğu en son yayınlanan dizi Fox TV ekranlarına gelen Sen Çal Kapımı dizisidir.

Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncuları

Gökçe Bahadır (Azra)

Gökçe Bahadır
Gökçe Bahadır

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrol oyuncularından birisi Gökçe Bahadır’dır. Başarılı oyuncu Gökçe Bahadır dizide Azra karakterini canlandırmaktadır. Azra avukattır ve uzun zamandır evli bir kadındır.

Yiğit Kirazcı (Yıldırım)

Yiğit Kirazcı
Yiğit Kirazcı

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrol oyuncularından birisi de Yiğit Kirazcı’dır. Yiğit Kirazcı dizi de Gökçe Bahadır’ın partneridir. En son Çatı Katı Aşk dizisinde rol almıştır.

Sumru Yavrucuk (Çolpan)

Sumru Yavrucuk
Sumru Yavrucuk

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncularından biri de başarılı oyuncu Sumru Yavrucuk’tur. Sumru Yavrucuk dizi de Çolpan karakterine can vermektedir. Çolpan ailesine mensup evlenip ayrılmış bir kadındır.

Gökçe Eyüboğlu (Sanem)

Gökçe Eyüboğlu
Gökçe Eyüboğlu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde üç kardeşten birine hayat verecek olan Gökçe Eyüboğlu can vermektedir. Dizide Sanem karakteri ile ekranlara gelecektir. Sanem evliliği tamamıyla reddeden bir kadındır. Evlilik lafını bile duymaya katlanamaz.

Tülin Ece (Güneş)

Tülin Ece
Tülin Ece

Tülin Ece Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Güneş karakterine can vermektedir. Güneş evliliğe hazırlanan genç bir kızdır.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin diğer oyuncuları da Sarp Akkaya, Fırat Altunmeşe, Erdal Küçükkömürcü, Bertan Asllani, Ali İpin, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı’dır.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Hangi Kanalda?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Fox TV ekranlarına gelecektir. Hukuki bir dizidir ve boşanma davalarını ele almaktadır.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Ne Zaman Başladı?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 21 Eylül Salı Günü 20’de Fox TV ekranlarında başladı. Her hafta Salı günleri yeni bölümleriyle izleyenleri ile buluşacaktır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx