Haber

Öldü zannettiği oğlunun 19 yıl sonra sesini duyan kadının soğukkanlılığı Fulya Öztürk’ü çileden çıkarttı !

Reklamlar

Öldü zannettiği oğlunun 19 yıl sonra sesini duyan kadının soğukkanlılığı Fulya Öztürk’ü çileden çıkarttı ! Gaziantep’te yaşayan 19 yaşındaki Umut Çelik, üvey babasının evden atması üzerine aramaya başladığı öz anne ve babasına FOX TV ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programında kavuştu. Annesinin kendisiyle soğuk bir şekilde konuşmasına üzülen Umut Çelik, gözyaşlarına hakim olamadı.

Gaziantep’te doğumundan beri görmediği ve tanımadığı öz annesini arayan 19 yaşındaki Umut Çelik’in annesine olan hasreti, gazeteci ve araştırmacıı Fulya Öztürk’ün sunduğu Fulya ile Umudun Olsun programında son buldu. Canlı yayına katılan Umut Çelik, öz annesi ve babasına kavuşmak istediğini söyledi. Fulya ile Umudun Olsun ekibi olarak büyük uğraşlar sonucunda Umut Çelik’in ailesine ulaşıldı.

Üvey Babası ‘Besleme’ Diyerek Evden Kovdu

Umut Çelik’in canlı yayında anlattıkları tüm Türkiye’nin yüreklerini sızlatırken büyütüldüğü aile tarafından evlatlık alındığını söyledi. Kendisini büyüten anne Remziye Çelik’in ölmesinin ardından korku dolu günlerin başladığını anlatan Umut Çelik, üvey babası Hasan Çelik’in evlendiği yeni eşinin kendisini evden kovmak istediğini anlattı. Üvey babasının kendisine ‘Besleme’ diyerek evden kovduğunu anlatan çelik, programda ekibinden biyolojik anne ve babasını bulmalarını dile getirdi.

Reklamlar

Fulya Öztürk ‘ün Programında 19 Yıllık Hasret Son Buldu

Program ekibi ilk aşama olarak Umut’u annesinden alarak çelik ailesine veren kişiye ulaştı. Bu kişi üzerinden öz anne ve babanın izini arayan ekip, Umut’un gerçek anne ve babasının kimler olduğunu öğrendi. 19 yıllık hasret canlı yayında son bulurken Umut Çelik, doğduğu günden bu yana görmediği ve tanımadığı öz anne ve babasının sesini yıllar sonra duydu.

Fulya Öztürk Sinirlerine Hakim Olamadı

Öz annenin canlı yayındaki soğuk davranışlarına çok sinirlenen Fulya Öztürk, “Telefonda bize hissiz geldin. Niye bu kadar sıradan konuşma gerçekleştiriyorsun. O da mı şokta. Sizin doğurduğunuz oğlunuz. Oğlunuz programa sizi bulmak için katıldı, biz de size ulaştık. Gerçekleri öğrenmek istiyor. 19 yıl sonra bir gerçekle yüzleştiniz. Televizyondan ya da internetten oğlunuzun fotoğrafına baksana. Misafirlik şuan senin için önemli mi? Konuşsana oğlunla, konuş işte!” diyerek tepkisini gösterdi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx