Haber

Yaşar İpek’in yargılandığı davada dinlenen Seren Serengil: Takıntılı gibi peşimden geliyordu!

Reklamlar

Yaşar İpek’in yargılandığı davada dinlenen Seren Serengil: Takıntılı gibi peşimden geliyordu! Ünlü şarkıcı Yaşar İpek’in tehdit ve hakaret suçlarından 4 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada, eski eşi Seren Serengil müşteki sıfatıyla dinlemdi. Seren Serengil eski eşi Yaşar İpek için “Takıntılı ve vazgeçmeyen biriydi, nereye gitsem oraya geliyordu” sözlerini söyledi.

Ünlü şarkıcı Seren Serengil, eski eşi Yaşar İpek’in hakaret ve tehdit suçlarından 4 yıla kadar hapis cezasıyla yargılandığı davada müşteki olarak ifade verdi. Bakırköy 55. Asliye Ceza Mahkemesi’nde işlenen davanın bugünkü duruşmasında müşteki Seren Serengil ile ve Seyhan Soylu bulundu. Şüpheli Yaşar İpek’i ise avukatı davada yer aldı.

“Yaşar İpek’in Yanında Silahlı İnsanlar Vardı Ve Seyhan Soylu’yu Tehdit Etti”

Mahkeme salonunda konuşan Seren Serengil, “Nereye gitsem oraya geliyordu. Olay tarihinde boşanma sürecindeydik, ben hamileydim. Sanık eve gelip hakaret ve tehditlerde bulunuyordu. Olay günü ben Sisi olarak bilinen Seyhan Soylu’nun evine giderken, bir video çekip sosyal medyada paylaştım.

Reklamlar

Sisi beni arayarak, Yaşar’ın evinin önünde olduğunu, yanında da silahlı başka insanlar olduğunu söyledi. Araçtan inmemem gerektiği uyarısı yapınca ben de otomobilimi onların göremeyeceği bir yere park ettim. Sanığın yanında ablasının kocası ve tanımadığım bir kişiyi daha gördüm. Sanığın elinde silah görmedim ama ablasının kocasında vardı. Sanık o sırada bağırıyordu, aracımı yakın bir yere park ettiğim için söylediklerini duyuyordum. Telefonla Seyhan Soylu’yu aradı ve tehdit etti.” dedi.

Duruşmada aynı olayla alakalı, Seyhan Soylu’nun suçtan zarar gören sıfatıyla katıldığı, Bakırköy 13. Asliye Ceza Mahkemesi’nde bir dava daha olduğunu belirtti. Mahkeme, her iki dava dosyasının birleştirilmesine karar verdi. Duruşma bu sebepten ötürü ertelendi.

İddianame

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından gerçekleştirilen iddianamede, şüpheli Yaşar İpek’in 5 Mayıs 2020 tarihinide Yeşilköy Mahallesi’nde olan bir eve giderek, o tarihte eşi olan Seren Serengil’i tehdit ettiği belirtildi. Yaşar İpek’in Seren Serengil’e yönelik, “Sizin ikinizi de delik deşik edeceğim” şeklinde sözler söylediği iddianamede yer aldı. Ünlü sanatçı hakkında ‘Tehdit’ ve ‘Hakaret’ suçlarından 9 aydan 4 yıla kadar hapis cezası istendi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx