Haber

45 Yıllık Evliliği Kurtarmak İsteyen Esra Erol Yalınayak Konuğunun Yanına Koştu!

Reklamlar

45 Yıllık Evliliği Kurtarmak İsteyen Esra Erol Yalınayak Konuğunun Yanına Koştu! ATV ekranlarında yer alan Esra Erol’da programının dün yayınlanan bölümünde enteresan görüntüler yayınlandı. 45 senelik kocası tarafından ihanet iddiasıyla suçlanması tarafından Esra Erol’dan barışmak için yardım isteyen Melahat Bağ’a Erol yardım ederken stüdyoda yalınayak koştu. Ramazan Bağ’ın peşinden yalınayak koşan Esra Erol bir türlü ikna edemedi. Barışmak istemeyen Ramazan Bağ tüm uğraşlar sonrasında kararından vazgeçmedi.

Tüm geçimini merdiven silerek sağlayan 60 yaşındaki Melahat Bağ, 45 senelik eşi tarafından ihanet iddiasıyla suçlandı. Bu suçlamalar karşısında boşanmak istemeyen Melahat Bağ, eşi ile barışmak için ünlü sunucudan yardım istedi. Canlı yayında çok ağlayan Melahat Bağ, “Merdiven silerek hayatıma devam ediyorum. Zor şartlarda çalışıyorum. Bu yaşımda kocam beni ona ihanet etmekle suçluyor.” sözlerini dile getirdi.

Esra Erol 45 Yıllık Evli Çifti Barıştırmak İçin Yalınayak Koştu

“Benimle ya boşansın ya da benden özür dilesin” diyen melahat teyze nin 45 yıllık eşi Ramazan Bağ kanala kadar geldi. Ancak stüdyoya girmemekte ısrar etti. Yayına girmek yerine bina kapısında bekleyen Ramazan Bağ’ın hallerine dayanamayan Erol, stüdyodan çıkarak yalınayak koşmaya başladı.

Reklamlar

Hızlı hareket edebilmek için ayağındaki ayakkabıları çıkararak çıplak ayak Ramazan amcanın yanına koşan Esra Erol, Bağ’ın canlı yayına çıkma çıkar çıkarmak için dil döktü. Kelimenin tam anlamıyla Nuh diyen Peygamber demeyen Ramazan amca, eşini sevdiğini ama kararsız olduğunu söyleyerek gözyaşlarını tutamadı. Stüdyodan yalınayak koşarak nefes nefese kalan ünlü sunucu Esra Erol’un çabaları bir türlü olumlu yanıt vermedi. Stüdyodan çıkmak isteyen Ramazan Bağ, ATV kanalını terk etti. Şimdi gözler ileriki günlerde ne olacağına çevrildi.

Ramazan Bağ eşi ile barışacak mı yoksa boşanacak mı tüm izleyiciler tarafından merak ediliyor. 45 senelik evliliğin çöpe gitmemesi için Esra Erol ve ekibi tüm yardımlarını seferber ediyor. Merdiven temizleyerek geçimini sağlayan Melahat Bağ kendisi hakkında yapılan tüm suçlamaları reddediyor ve eşi ile boşanmak istemiyor. Gözyaşlarına boğulan Melahat Bağ, eşini sevdiğini ve ona asla ihanet etmediğini dile getirdi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx