Haber

Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan Özge Ulusoy, evliliğe yeşil ışık yaktı

Reklamlar

Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan Özge Ulusoy, evliliğe yeşil ışık yaktı ! Ufuk Tezemir’in kitap lansmanına katılan ünlü manken Özge Ulusoy, gazetecilerin sorduğu soruları yanıtladı. Güzelliği ve kusursuz fiziğini neye borçlu olduğu hakkında sırlarını veren Özge Ulusoy, Faruk Çolakoğlu ile ilişkisinden söz ederken evlilikle ilgili düşüncelerini de söyledi.

Sosyal medya hesabı İnstagram sayfasından yaptığı paylaşımlarla ve zaman içindeki değişimleri ile sık sık isminden söz ettiren ünlü model, Kurtuluş Vakfı Başkanı Ufuk Tezemir’in, alkol ve madde bağımlılığından kurtulanların hikayelerini dile getirdiği kitabının lansmanına davet edildi. Davetin ardından lansmana katılan ünlü model Özge Ulusoy, gazeteci arkadaşların sorularını yanıtladı. Gazeteci Melis Yaşar’ın sorularına cevap veren Özge Ulusoy, takipçi ve sevenlerini heyecanlandırdı.

Özge Ulusoy“Bakımıma çok düşkünüm, düzenli spor yapıyorum”

Güzelliği ve fit vücudunu neye borçlu olduğundan bahseden güzel model Özge Ulusoy, şu açıklamada bulundu; “Bakımıma çok düşkünüm hem de düzenli bir hayat yaşıyorum. Uyku saatim ve sporum düzenlidir. İyi bir hayat yaşamak iyi bir vücut getiriyor. Bu benim için bir hayat tarzı. Onun dışında ufak tefek dokunuşlarım var. Benim hayattaki en büyük bağımlılığım spor yapmak. Spor yapmadığım gün kendimi çok huzursuz hissediyorum. Hafta da 5 gün 2 saat spor yapıyorum” sözlerini dile getirdi. Güzellik sırrının spora ve düzgün beslenmeye bağlı olduğunu dile getiren ünlü manken evlilik hakkındaki soruları da yanıtladı.

Reklamlar

Evliliğe Yeşil Işık Yaktı

Uzun bir süredir beraber olduğu sevgilisi Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan ünlü manken, ilişkisi hakkında da soruları cevapladı. Mutlu bir birliktelik olan ünlü çiftin ileriki zamanlarda evlilik olabileceği hakkında yeşil ışık yaktı. Gazetecilerin tüm evlilik soruları karşısında ünlü manken şu yanıtı verdi; “Şuan evlilik yok. Bu işler hayırlısıdır. Kısmet. Hayırlısı bu işler, Allah ne yazdıysa o” sözlerini söyleyerek evliliğe dair sorular karşısında yeşil ışık yaktı. Gazetecilerin evlilik sonrası çocuk hemen düşünürmüsünüz sorularını ise gülerek yanıtsız bıraktı. Güzel ve başarılı manken Özge Ulusoy kitap lansmanında tüm soruları yanıtladı.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx