Haber

Yeşim Salkım’dan kendisini eleştiren Aynur Aydın’a olay yaratacak sözler: Beraber olduğun adamın karısından özür dile !

Reklamlar

Yeşim Salkım’dan kendisini eleştiren Aynur Aydın’a olay yaratacak sözler: Beraber olduğun adamın karısından özür dile ! Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, “Sokak köpekli rehabilitasyon merkezine gönderilmeli” sözlerini söyleyen Yeşim Salkım için “Türk halkından ve hayvanlardan özür dileyip bağış yapsın” dedi. Aynur Aydın’ın bu sözlerine öfkelenen Yeşim Salkım ise “Sen de beraber olduğun evli adamın karısından özür dileyecek misin? diyerek adete ateş püskürttü. Yeşim Salkım, Aynur Aydın’ın yasak aşk yaşadığını iddia etti.

TGRT kanalında program sunuculuğu işi yapan şarkıcı Salkım, geçtiğimiz haftalardaki bir yayınında sokak köpeklerinin rehabilitasyon merkezlerine gönderilmesi ve orada yaşaması gerektiğini dile getirdi. Kısa süre içerisinde Twitter kullanıcıları tarafından boykot edilen Salkım, “Aklınızı başınıza devşirin hayvan sevgisini sizden öğrenecek değilim” sözlerini söyleyerek eleştirilere yanıt verdi.

“İnsanlardan ve Hayvanlardan Özür Dilesin”

Hayvanlara olan aşkı ve sevgisi ile bilinen ünlü şarkıcı Aynur Aydın da katıldığı bir canlı yayın programında Yeşim Salkım’ın bu sözleri için “İnsanlar hata yapabilir. Türk halkından ve hayvanlardan özür dileyip bağış yapsın” ifadelerini kullandı. Bu olaylı sözlerden sonra Salkım adeta alev topuna döndü ve ünlü şarkıcı Aynur Aydın’ yanıt verdi.

Reklamlar

“Sen de Birlikte Olduğun Evli Adamın Karısından Özür Dile”

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın’ın bu sözleri Yeşim Salkım’ı adeta çileden çıkarttı. Twitter hesabından paylaşım yapan Yeşim Salkım, Aynur Aydın’ın yasak aşk yaşadığını ileri sürerek “Sen de beraber olduğun evli adamın karısından özür dileyecek misin acep? Hani zamanında televizyon kanallarında odama gelip size hayranım aklınıza, zekanıza çok seviyorum sizi diye gezinen ve maalesef hiç olamayan lümpen kız” dedi.

Bu sözlerden sonra Twitter gündemi bu olayla çalkalandı. Ünlü şarkıcı ve Aynur Aydın sevenleri adeta birbirine girdi. Kimisi Aynur Aydın’ı haksız görüp “Ne saçma bir söylem Yeşim Salkım kötü birşey söylemedi neden hayvanlardan özür dilesin” derken bir diğer taraftan da Salkım’ı haksız bulup “Olayla alakalı bir yorum değil, Aynur Aydın’ın özel hayatıyla köpeklerin ne alakası var” sözlerini paylaştılar. Salkım’ın son paylaşımından sonra, Aynur Aydın tekrar yanıt vermedi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx