Reklamlar
Magazin

Berk Atan Kimdir?

Reklamlar

Berk Atan Kimdir konulu yazımız ile sizlere Berk Atan hakkında tüm detaylaı, kariyeri hakkında bilgileri aktaracağız. Berk Atan şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde başrol olarak yer almakta ve Taner karakterini canlandırmaktadır. Daha önce de Güneşin Kızları dizisindeki oyunculuğu ile çok sevilmiş birçok ödül almıştır. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Berk Atan kimdir, kaç yaşındadır, eğitimi, boyu, kilosu, rol aldığı film ve diziler aldığı ödüller ve hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Berk Atan Kaç Yaşındadır?

Berk Atan 1991 yılının Eylül ayında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 2020 itibari ile 29 yaşındadır.

Berk Atan Doğum Tarihi

Berk Atan 1991 yılın 26 Eylül tarihinde İzmir’de doğmuştur.

Reklamlar

Berk Atan Boyu

Berk Atan’ın boyu 1.89 cm’dir.

Berk Atan’ın Kilosu

Berk Atan 83 kilodur.

Berk Atan Burcu

Berk Atan Terazi burcudur.

Berk Atan’ın Eğitimi

Berk Atan Sıdıka Rodop Lisesi’nden mezun olmuştur. Sonrasında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünü bitirmiştir. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde oyunculuk eğitimini devam ettirmektedir.

Reklamlar
Berk Atan Kimdir? Hakkında Bilgiler
Berk Atan Kimdir? Hakkında Bilgiler

Berk Atan Kimdir? Hakkında Bilgiler

Berk Atan 11 yaşında futbola başlamıştır. 17 18 yaşlarındayken Altay futbol takımında kalecilik yapmıştır. Daha sonra da model olma yolunda adım atmıştır. Modellik yaparken yarışmaya katılmıştır. 2011 yılında Best Model of Turkey’de “Gelecek Vaat Eden” manken seçilmiştir. 2012 yılında yapılan yarışmada ise 2012 yılının Best Model of Turkey’i seçilmiştir.

Berk Atan Kariyeri

Berk Atan oyunculuk kariyerine Her şey Yolunda isimli dizisi ile adım atmıştır. Dizide Selçuk Demircioğlu karakterini canlandırmıştır. 2013 yılında Altındağlı isimli dizide Pamir karakteri ile ekranlara gelmiştir.

2015 yılında Güneşin Kızları dizisinde Savaş Mertoğlu karakteri ile ekranlara gelmiştir. 2017 yılında Dayan Yüreğim dizisinde Atıf Sinan Şanal, karakterlerini canlandırmıştır. Aynı yıl gene 2017’de Cennetin Gözyaşları isimli dizide Selim karakteri ile başrol olarak damga vurmuştur.  Bu dizi 2018 yılında sona ermiştir.

Şimdilerde TRT 1 ekranlarına gelen Gönül Dağı dizisinde Taner karakteri ile yer almaktadır. Gönül Dağı dizisi Anadolu’nun güzelliklerini en iyi şekilde yansıtan Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekimlerine devam etmektedir. Berk Atan Gülsim Ali İlhan ile birlikte başrolleri üstlenmektedir. Çok ses getiren bu dizi Cumartesi günleri seyircisi ile buluşmaktadır.

Berk Atan’ın Ödülleri

Berk Atan 2011 yılında Best Model of Turkey yarışmasında Gelecek Vaat Eden olarak seçilmiştir. 2012 yılında ise Best Model of Turkey yarışmasında birincilik elde etmiştir. 2012 yılında Best Model The World yarışmasını birincilik ile bitirmiştir.

Berk Atan Kariyeri
Berk Atan Kariyeri

2015 yılında KTÜ Medya Ödüllerinin Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncusu ödülünü Güneşin Kızları dizisindeki başarılı oyunculuğu ile almıştır. 2016 yılında Türk Tıp Öğrencileri Birliğinin Yılın Enleri, En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Güneşin Kızları dizisindeki başarılı oyunculuğu ile almıştır.

Berk Atan Instagram

Berk Atan’ın instagram hesabında 4,5 milyon civarı takipçisi vardır. Hesabının ismi berkatan şeklindedir.

Reklamlar

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x