Magazin

Thor Saevarsson Kimdir?

Reklamlar

Thor saevarsson 37 yaşında olan ve son günlerde reklam filmleri için ülkemize sık sık gelen İrlandalı bir kişidir. Ülkemizde adı oyuncu olan Dilan Çiçek Deniz ile anılmaktadır. Sık sık magazin dünyasın da adından söz ettirmeye başlamıştır.

Thor Saevarsson Kimdir?

Thor Saevarsson 1984 yılında İrlanda da dünyaya gelmiştir. Reykjavik de doğmuştur. Burada doğup büyüdükten bir süre sonra Stockholm, Glasgow ve Londra gibi birçok merkez de yaşamını devam ettirmiştir. Eğitim hayatını buralarda devam ettirmiştir. Aldığı eğitimleri başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra Avrupa da en parlak ticari yönetmenlerden biri olmuştur. Çalışkanlığı ve başarıları İle sürekli adından söz ettirmeye başlamış ve her geçen gün yeni teklifler ile birlikte yeni projeler de boy göstermeye devam etmektedir.

Hem yakışıklı hem de başarılı olan Thor birçok reklam filminde rol almıştır. Başarıları ile sürekli gündemde olmuştur Avrupa’da farklı bir çok ülke de gezmiş ve yaşamıştır. Hep göz önünde olan bir kişi olmuştur hem işiyle hem fiziği ile hem de ilişkileri ile sürekli gündemde kendisinden bahsettiren biri olmuştur. Avrupa’da en önemli ticari yönetmenlerden biri olmuştur. Reklamlardan ciddi anlamda kazançlar elde etmiştir. Bir çok ülkede reklam çekmiş ve çekmeye de devam etmektedir.

Reklamlar

Türkiye’de de ara ara bulunmuş ve burada da reklam çekimleri için yer almıştır. Türkiye’de de adından söz ettirecek bir çok iş ile uğraşmış reklam filmi çekmiştir. Ayrıca Türkiye’de bir ünlü ile ilişki yaşayıp magazin dünyasında da isminden söz ettirmiştir. Bu ünlü isim Dilan Çiçek Deniz Dir . Dilan çektiğimizi yapan süredir birliktelik yaşayan Thor  Türkiye’de de magazin gündemi haberlerinde sık sık adından söz ettirmektedir..

Thor Boyu ve Kilosu
Thor Boyu ve Kilosu

Thor Boyu ve Kilosu

Thor uzun boylu ve oldukça yakışıklı olan bir fiziksel özelliğe sahip kişidir. Genç kızların tamamı kendisine hayrandır. Büyük bir hayran kitlesi vardır. Yaklaşık bir 80 boyunda ve 80 kg ağırlığında olup oldukça karizmatik bir görünüme sahiptir. Oynadığı reklam filmlerinde bir çok genç kız tarafından beğeni  kazanmış ve hayranlık uyandırmıştır. Ayrıca sosyal medya uygulamaları üzerinden de yaptığı her paylaşım binlerce milyonlarca beğeni almaktadır.

Thor Saevarsson Hayatı

Thor 37 yaşında ve reklamcılık sektörü ile uğraşan bir kişidir. İzlandalı olan ve Avrupa’nın bir çok ülkesinde yaşayan eğitim gören ve buralarda gezen bir kişidir. Hem iş çalışmaları hem kendisi tatil amaçlı Avrupa’nın bir çok ülkesine gezmiştir. Yaptığı işler ile her zaman adından söz ettirmiştir iyi bir yönetmen ve iyi bir reklamcıdır. Bu alanda bir çok eğitim almış ve işini en iyi şekilde yapmaya özen göstermiştir Avrupa’da en iyi ticari yönetmenlerden biri olmuştur.

Avrupa’nın en parlak yönetmenlerinden biri olarak bilinmektedir. Ayrıca İskandinavya ülkelerinde de en iyi yönetmen olarak bilinmektedir. Her endüstriye inanın en iyi on genç yönetmen listesinde yer almaktadır. Ara ara Türkiye’de de bulunmuş ve burada da adından söz ettirmiştir. Bir evlilik yapmış ve bu evliliğinden üç çocuğu vardır. Fakat bu evlilik uzun sürmemiş üç çocuktan sonra eşiyle yollarını ayırmaya karar vermiş. Bu dönemde karşısına ülkemizde mister Kha güzellerin de ikinci° iyi alan Dilan Çiçek deniz ile ilişki yaşamaya başlamıştır.

Reklamlar

Ülkemizde bu ilişkilerinin ardından sıkça konuşulmaya magazin gündeminde yer almaya başlamışlardır. Dilan çiçekle ilişkileri çok iyi bir şekilde ilerlemektedir. Bu uzun süredir birlikte olan çift evlilik yolunda adım atmaya karar vermiştir. Fakat evlilik için eski eşinden boşanma süreci epey yıpratmıştır. Boşanma süreçleri geçen ay bitmiştir.

Dilan Çiçek ile evlenme hazırlıklarına başlamışlardır. Düğün tarihi belirlemek için ortak karar almaya çalışmaktadırlar. Fakat ikisinin de işlerinin yoğunluğundan dolayı tarihi net olarak karar verememişlerdir. Bundan dolayı ikisinin işlerinin de uygun olduğu ileri bir tarihte yapılacağı bilgisi magazinciler tarafından paylaşılmıştır.

Thor Saevarsson Instagram Hesabı

Thor Saevarsson Instagramı aktif bir şekilde kullanan bir kişidir. Reklam filmleri paylaşımlarına kendi kişisel paylaşımlarına sık sık yer vermektedir. Çok aktif bir şekilde kullanmaktadır. Sosyal medya da yaptığı paylaşımlar milyonlarca kişi tarafından beğenilmektedir

Öner Ünlü

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx