Magazin

Ali Can Aksu Kimdir?

Reklamlar Yeni Ümit Moda Akademisi

Sosyal medya fenomeni olarak bilinen Ali Can Aksu aynı zamanda moda tasarım bölümünü bitirmiş ve moda fotoğrafçılığını yapan ve çektiği sıra dışı fotoğraflardan dolayı İngiltere Londra’da popüler olan GQ dersinde çalışmaya başlamıştır. Yazımızda Ali Can Aksu’nun doğum tarihi, yaşı, aslen nereli olduğu, eğitimi ve kariyeri hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

 • Ali Can Aksu Doğum Tarihi

  Ali Can Aksu 31 Ağustos 1993’te İstanbul’un Bakırköy ilçesinde doğmuştur.

 • Ali Can Aksu Kaç Yaşında?

  Ali Can Aksu 2020 itibari ile 27 yaşındadır.

  Reklamlar
 • Ali Can Aksu Aslen Nereli?

  Ali Can Aksu aslen Bulgar göçmenidir.

 •  Ali Can Aksu Hangi Okulda Okudu?

  Ali Can Aksu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nin Moda Tasarım bölümünü bitirmiştir.

Ali Can Aksu Kariyeri

Ali Can Aksu moda tasarım mezunu olduğu için bu bakış açısı ile birbirinden kusursuz fotoğraflara imza atmaktadır. Yaklaşık on senedir moda fotoğrafları çekmektedir. Ve çekimlerini yaptığı marka ve sergilerin stillerini, tasarımlarını da düzenlemektedir. Fotoğraflara modayı yansıtarak çok etkileyici ve göz alıcı kareler çekmektedir. Bu konuda çok başarılı olduğu için GQ dergisinin İngiltere ekibinde çalışmak için Londra’ya gitmiştir.

Ali Can Aksu Instagram

Ali Can Aksu’nun Aldığı Ödüller

Ali Can Aksu, moda fotoğrafçılığına on yıl önce başladığını ilk başlarda amatör olarak yaptığını söylemiştir. Daha sonra ise yurt dışında eğitimler alarak profesyonel hale getirdiğini söylemiştir. Ali Can Aksu çok sayıda ünlü, oyuncu ve sanatçının fotoğraflarını çeken genç yetenektir. 2013 2014 sezonunda üniversiteler tarafından en genç ve en yetenekli moda fotoğrafçısı olarak aday gösterilmiş ve ödül almıştır. Ödül almasına en büyük sebebin, yurt dışında yaptığı çekimler ve yaptığı styling’lerin kendisine ait olması olduğunu söylemiştir.

Reklamlar

Ali Can Aksu Youtube Şirketi İle Anlaşma Yaptı

Ali Can Aksu, Youtube şirketi ile anlaşma yaptığını açıklayarak kısa bir zaman içinde Youtube için içerik üreteceğini söylemiştir. Youtube kanalının moda, giyim, günlük vlog, sohbet ve birçok konunun içeriğinde yer alacağını dile getirmiştir.

Ali Can Aksu Instagram

Ali Can Aksu’nun instagram hesabının ismi alican şeklindedir. Hesabının 376 bin takipçisi vardır.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx