Haber

Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilileri pişti oldu!

Reklamlar

Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilileri Cem Yılmaz ve Kerem Bürsin bir etkinlikte buluştu. Birlikte fotoğraf çektiren ikilinin samimi tavrı dikkat çekti. Mekan çıkışında soruları yanıtlayan Bürsin, “Pişti yok. Cem Abi ile birbirimizi çok seviyorum.”
Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin ile 4 yıllık ilişkisini sonlandırdıktan kısa bir süre sonra 18 yaşındaki Cem Yılmaz ile aşk yaşamaya başladı. Ancak çiftin mutluluğu kısa sürdü ve ayrıldılar. Cem Yılmaz ve Kerem Bürsin önceki gece bir etkinlikte bir araya geldi.


SARMAŞ DOLAŞ POZ VERDİLER!


Samimi tavırlarıyla dikkat çeken ikili, kalabalığa aldırmadan içtenlikle sohbet etti. Hatta Cem Yılmaz, bir süredir tutkuyla konuştuğu Bürsin’in kolunu omzuna attı ve ona sarıldı. İkilinin bu fotoğrafları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

“CEM ABİYLE BİRBİRİMİZİ SEVİYORUZ”


Cem Yılmaz’la pişti mi olduk? diye tepki verdi. Serenay Sarıkaya ile ilgili sorulara ise, “”Cem abiyle pişti mi olduk? Aramız çok iyi ve birbirimizi çok seviyoruz. Aramızda pişti olacak bir sıkıntımız yok. Serenay’la olan meselede kaç sene geçti” dedi.

Reklamlar


ARAÇTA OLAN OYUNCU HAKKINDA KONUŞTU


Arabasındaki oyuncu Sümeyra Koç’un sorusuna oyuncu, “Leydinin karısı var, isterseniz kocasıyla da konuşun. arkadaşlar lütfen Arabada bir menajerim var ve onların oyuncuları var. Sümeyra evli, boş yere spekülasyon yapmayın.”

Serenay Sarıkaya’nın Eski Sevgilisi Kerem Bürsin Kimdir?

Kerem Bürsin 4 Haziran 1987 doğumludur. Kerem Bürsin, son bölümlerde ‘Güneşi Beklerken’ ve ‘Güneş Sayer’ dizilerinde aynı adı paylaştığı ‘Kerem Sayer’ rolleriyle tanınıyor. Çağan Irmak, Unutursam Fısıltı filminde müzisyen Erhan’ı canlandırdı. Şeref dizisinde Yiğit Kılıç karakterini canlandırmış ve aynı karakter ile Ulan İstanbul dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Yapımcı Roger Corman’ın televizyon filmleri Sharktopus ve Palace of the Damned’ın yanı sıra bir dizi bağımsız film ve kısa filmde rol aldı.

Bursin İskoçya (Edinburgh), Endonezya (Medan, Jakarta), Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dhabi, Dubai), Türkiye (Ankara, İstanbul), Malezya (Kuala Lumpur), ABD (Teksas, Boston, Los Angeles) gibi ülkelerde yaşadı. . 1999 yılında 12 yaşındayken ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı.

Diğer içerikler

Reklamlar

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx