Magazin

Elif Buse Doğan nişanlandı mi? Elif Buse Doğan mesleği ne?

Reklamlar

Buse Doğan son zamanlarda oldukça geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanmıştır. Samsak döveci isimli şarkıyı seslendirdikten sonra binlerce kişinin dikkatini üzerine çeken Elif Buse Doğan hakkında merak edilen birçok soru bulunmaktadır. Buse Doğan 1993 yılında ocak ayının birinci günü dünyaya gelmiştir kendisi Kocaeli doğumludur. İlköğretim ortaöğretim ve lise eğitimini Kocaeli’nde tamamlamıştır ve müzik hayatına 2000 yılında bağlama ile başlamıştır. Bağlamayı kendisine dedesinin öğrettiği bilinmektedir. Aynı zamanda kendisinin ilköğretim eğitimi sırasında Kocaeli’nde ilköğretimler arasında yapılan yarışmada 3 yıl üst üste Türk Halk müziği dalında birinci olduğu bilinmektedir. Bir dönemde program hazırlayıp sunduğu bilinmektedir. Doğan’ın akademik kariyerinin yanı sıra özel hayatında oldukça merak edilen konular arasında yer almaktadır. Hakkında merak edilen tüm konuların ve soruların yanıtları için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Elif Buse Doğan kimdir?

Elif Buse Doğan, 1 Ocak 1993 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. İlköğretim ortaöğretim ve lise eğitimini Kocaeli’nde tamamlamıştır ve müzik hayatına 2000 senesinde dedesinden bağlama öğrenerek başlamıştır. Kocaeli’nde düzenlenen ilköğretimler arasında yapılan Bir yarışmada 3 yıl boyunca üst üste Türk Halk müziği dalında birinci olmuştur. Üniversite eğitimini Kocaeli’nde tamamlamıştır. 2018 yılında Kocaeli büyükşehir belediyesi konservatuarından mezun olmuştur daha sonra ise eğitimini İstanbul teknik Üniversitesi Türk müziği devlet konservatuarında birincilikle tamamlamıştır yüksek lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi Türk müziği devlet konservatuarında yapan Buse Doğan TRT İstanbul radyosu yurttan sesler korosu ile beraber birçok konsere katılım sağlamıştır.

Bunların yanı sıra 2016-2017 senesi arasında TRT Müzik’te er hafta canlı olarak yayınlanan aşk için isimli müzik programını hazırlayıp sunmuştur. Temiz yıllarda doktora eğitimine Yıldız teknik Üniversitesi müzik ve sahne sanatları bölümünde devam ettiği öğrenilmiştir. 2015 senesinde bir haber isimli ilk albüm çalışmasını yapmıştır 2016 yılının mart ayında ise “Gel Sevduğum” isimli ilk single çalışmasını ve küp içinde nişasta isimli 2 şarkısını yayınlamıştır. 

Reklamlar
Elif Buse Doğan nişanlandı mi? Elif Buse Doğan mesleği ne?
Elif Buse Doğan nişanlandı mi? Elif Buse Doğan mesleği ne?

Elif Buse Doğan kaç yaşında?

1 Ocak 1993 yılında dünyaya gelen Elif Buse Doğan 2022 senesinin ocak ayı itibariyle 29 yaşındadır.

Elif Buse Doğan boyu?

Sesi ve güzelliğinin yanı sıra fiziksel özellikleri ile de dikkatleri üstüne çeken Doğan 1.68 boyunda ve 55 kilogram ağırlığındadır.

Elif Buse Doğan aslen nereli?

Doğum yeri Kocaeli olarak bilinen Elif Buse Doğan’ın aslen nereli olduğu ise bilinmemektedir.

Elif Buse Doğan burcu?

1993 senesinde dünyaya gelen Buse Doğan oğlak burcu mensubudur.

Reklamlar

Elif Buse Doğan ailesi?

Buse Doğan’ın çok küçük yaşlardayken dedesinden bağlama öğrendiği bilinmektedir. Fakat ne yazık ki diğer aile üyeleri hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Annesi ve babası hakkında yaptığımız araştırma sonuçlarında ise herhangi bir sonuç bulunmuyor.

Elif Buse Doğan sevgilisi?

Elif Buse Doğan’ın özel hayatı hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Kendisi bu konuyla ilgili konuşmayı tercih etmemektedir. 

Elif Buse Doğan nişanlı mı?

Elif Buse Doğan isim benzerliği nedeni ile Elif Doğan ile sık sık karıştırılmaktadır. Elif Buse Doğan’ın nişanlısı veya ayrıldığı bir nişanlısı bulunmamaktadır. Hakkında çıkan ‘Nişanlısından ayrıldı’ iddialarına kendisi hiçbir cevap vermemiş ve bu konu ile ilgili bir açıklamada bulunmamıştır. Özel hayatını ise sır gibi saklamakta olan Doğan’ın sevgilisinin bile olup olmadığı hakkında herhangi bir bilgi yoktur.

Elif Buse Doğan nişanlandı mi? Elif Buse Doğan mesleği ne?
Elif Buse Doğan nişanlandı mi? Elif Buse Doğan mesleği ne?

Elif Buse Doğan mesleği?

Buse Doğan en son seslendirdiği Samsak Döveci isimli şarkı ile büyük kitleler tarafından tanınan biri haline gelmiştir. Kendisinin birden fazla mesleği bulunmaktadır. Bunlardan birisi Müzisyen diğeri ise Sunucu olarak bilinmektedir. 

Elif Buse Doğan “samsak döveci

Milyonlarca insanın dikkatini bu şarkı ile çekmeyi başaran güzel müzisyen ve sunucu Doğan uzun süredir gündemdeki yerini koruyor. Binlerce kişinin ağzına pelesenk olan bu şarkı ile çok geniş kitlelere ulaşmıştır. Samsak Döveci şarkısının nakarat kısmı ise şu şekildedir;

Langıdılanlan langıdılanlan

Samsak döveci

Gümbüdü gümbam gümbam gümbam

Ebe gümeci 

Elif Buse Doğan nişanlandı mi? Elif Buse Doğan mesleği ne?
Elif Buse Doğan nişanlandı mi? Elif Buse Doğan mesleği ne?

Elif Buse Doğan Instagram adresi

Müzisyenliğin yanı sıra sunuculuk yapan Elif Buse Doğan Instagram formunda oldukça aktif olarak paylaşım yapmaktadır. Instagram hesabında 662B takipçisi bulunan Doğan’ın profiline ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Elif Buse Doğan Instagram adresi https://www.instagram.com/elifbusedogan/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zuhal Olcay boşandı mı? Zuhal Olcay kiminle evli? Zuhal Olcay cezaevine mi girdi? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx