Magazin

İlker Kaleli, Sıla ile aşk yaşayınca Burçin Terzioğlunu engelledi!

Reklamlar

İlker Kaleli 11 Mayıs 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş Türk oyuncudur. Başarıların yanı sıra özel hayatı ile de sık sık gündeme gelen ve magazinin yakından takip ettiği isimlerden birisi olan İlker Kaleli son zamanlarda kendisi gibi ünlü bir isim olan şarkıcı Sıla ile aşk yaşamaktadır. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu neden ayrıldı? İlker Kaleli kaç yaşında? İlker Kaleli Sıla ile sevgili mi? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

İlker Kaleli kimdir?

İlker Kaleli 11 Mayıs 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşamını İstanbul’da devam eden yetenekli oyuncu 37 yaşındadır. İlker Kaleli’nin Eda Esin Kaleli adında bir de kız kardeşi vardır. Poyraz Karayel dizisinde göstermiş olduğu Üstün başarıları ve yakışıklılığı ile tanınan ve geniş bir kesim tarafından sosyal medyada da takip edilmeye başlanan İlker Kaleli son günlerde ise aşk haberleri ile magazin gündeminde yer almaktadır. İlker Kaleli’nin annesi Beril hanım ve babası Recep Bey aslen Vanlıdır.

İlker Kaleli, Sıla ile aşk yaşayınca Burçin Terzioğlunu engelledi!
İlker Kaleli, Sıla ile aşk yaşayınca Burçin Terzioğlunu engelledi!

İlker Kaleli’nin annesinin babası bir bilim insanıydı İstanbul seyahati sırasında eşi Recep Bey ile tanışan Beril hanım evlendikten sonra arklı kültür çatışmaları yaşadıkları için İlker Kaleli 13 yaşındayken boşanma kararı almışlardır. İlker Kaleli gençlik yıllarında pek çok müzik aleti ile ilgilenmiş ve lise döneminde bir müzik grubu kurmuştur. Uzun yıllar boyunca müzikle ilgilenen ve tutkusunu hiçbir şekilde bırakmayacağını dile getiren İlker Kaleli daha sonrasında oyunculuğa merak salmış ve ilk oyunculuk deneyimini bir reklam filmi ile gerçekleştirilmiştir.

Reklamlar

İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi mezunu olan İlker Kaleli Londra’ya oyunculuk eğitimleri almak için gitmiştir. Ekranlara ilk defa 2012 yılında yayınlanan Son televizyon dizisi ile merhaba diyen İlker Kaleli burada Alper karakterini canlandırmıştır. 2012 ile 2013 yılları arasında Kayıp Şehir dizisinde İrfan karakteri ile başrol oynayan İlker Kaleli 2013 ile 2014 yılları arasında ise Kayıp dizisinde Faik Şaşmaz karakterini canlandırmıştır. Şüphesiz başarılı ismin yıldızının parladığı nokta ise 2015 ile 2017 yılları arasında yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde Hayat verdiği Ahmet Poyraz Karayel ile olmuştur. 2020 yılında Öğretmen dizisinde Akif Erdem karakterine hayat veren İlker Kaleli 2021 yılında The Serpent sahibinden dizisinde Vitali Hakim karakterine can vermiştir.

İlker Kaleli kaç yaşında?

Yaşamını İstanbul’da devam eden yetenekli oyuncu 37 yaşındadır.

İlker Kaleli aslen nereli?

İlker Kaleli’nin annesi Beril hanım ve babası Recep Bey aslen Vanlıdır.

İlker Kaleli hangi burç?

11 Mayıs 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen İlker Kaleli, Boğa burcudur.

Reklamlar

İlker Kaleli boyu ve kilosu

Kariyerinin en parlak dönemlerini Poyraz Karayel dizisi ile gerçekleştiren İlker Kaleli’nin boyu ve kilosu da merak edilmektedir. Başarılı oyuncu 1.77 boyunda 67 kilodur.

İlker Kaleli, Sıla ile aşk yaşayınca Burçin Terzioğlunu engelledi!
İlker Kaleli, Sıla ile aşk yaşayınca Burçin Terzioğlunu engelledi!

İlker Kaleli mesleği

İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi mezunu olan İlker Kaleli Londra’ya oyunculuk eğitimleri almak için gitmiştir. 2012 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

İlker Kaleli diziler

Ekranlara ilk defa 2012 yılında yayınlanan Son televizyon dizisi ile merhaba diyen İlker Kaleli burada Alper karakterini canlandırmıştır. 2012 ile 2013 yılları arasında Kayıp Şehir dizisinde İrfan karakteri ile başrol oynayan İlker Kaleli 2013 ile 2014 yılları arasında ise Kayıp dizisinde Faik Şaşmaz karakterini canlandırmıştır. Şüphesiz başarılı ismin yıldızının parladığı nokta ise 2015 ile 2017 yılları arasında yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde hayat verdiği Ahmet Poyraz Karayel ile olmuştur. 2020 yılında Öğretmen dizisinde Akif Erdem karakterine hayat veren İlker Kaleli 2021 yılında The Serpent sahibinden dizisinde Vitali Hakim karakterine can vermiştir.

İlker Kaleli Poyraz Karayel dizisi

Başarılı ismin yıldızının parladığı nokta ise 2015 ile 2017 yılları arasında yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde hayat verdiği Ahmet Poyraz Karayel karakteri ile olmuştur. Başarılı oyuncu bu dizi sayesinde hem büyük şöhret yakalamış hem de 3.5 yıllık ilişkisinin güzel sahibi Burçin Terzioğlu ile tanışmıştır.

İlker Kaleli, Sıla ile aşk yaşayınca Burçin Terzioğlunu engelledi!
İlker Kaleli, Sıla ile aşk yaşayınca Burçin Terzioğlunu engelledi!

İlker Kaleli sevgilisi kim?

Burçin Terzioğlu’ndan ayrıldıktan sonra adı başka isimlerle anılmaya başlanan İlker Kaleli son olarak şarkıcı Sıla ile aşk iddialarına maruz kalmıştı. Ancak bu iddialar İddia olmaktan çıktı çünkü şarkıcı Sıla, İlker Kaleli ile birlikte oldukları samimi fotoğraflarını Instagram hesabında paylaştı.  “Gelirmiş. Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine.. Bilmediğim, canımdan can bir yere” notu ile Instagram hesaplarından beraber oldukları fotoğrafları paylaşan çift için kullanıcılar bazen destek verirken bazen Burçin Terzioğlu ile olan ilişkilerini bitirmelerini hoş bulmadı.

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu neden ayrıldı?

Poyraz Karayel dizisinde başrolü arkadaşı olan Burçin Terzioğlu ile aşk yaşayan İlker Kaleli dizi bittikten sonra da üç buçuk yıl boyunca bu aşkı devam ettirmişti. Ancak aradan geçen üç buçuk yılın ardından ilişkilerini bitirme kararı alan çift arkadaş olduklarını açıklamışlardı. Ayrılık sebepleri ise bilinmiyor.

İlker Kaleli İnstagram hesabı

Poyraz Karayel dizisinde göstermiş olduğu Üstün başarıları ve yakışıklılığı ile tanınan ve geniş bir kesim tarafından sosyal medyada da takip edilmeye başlanan İlker Kaleli son günlerde ise aşk haberleri ile magazin gündeminde yer almaktadır. Başarılı oyuncunun İnstagram hesabında ise 1.2M takipçisi bulunuyor.

İlker Kaleli İnstagram hesabı https://www.instagram.com/ilkerkaleli/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Safa Sarı kimdir? Safa Sarı nereli?  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx