Magazin

Ali Emrah Sürtal kimdir? Kefaret dizisinin Kartal’ı kimdir?

Reklamlar

Kefaret dizisinin başarılı oyuncusu Ali Emrah Sürtal hayat verdiği Kartal karakteri ile merak konusu haline geldi. Başarılı oyuncunun takipçileri ise merakta. Arama motorlarında sık sık adını görmeye başladığımız Ali Emrah, Kefaret dizisinde hayat verdiği Kartal karakteri ile geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Kısa zamanda geniş kitlelere hitap etmeye başlayan Ali Emrah sosyal medyanın da ilgisini çekti.

Ali Emrah Sürtal kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Ali Emrah Sürtal kimdir?

Oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığı ile de bir hayli sevilen Ali Emrah Sürtal 1984 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Kültür Üniversitesi Sinema ve Televizyon oyunculuğu bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra dizi ve film sektörüne atılım yapan başarılı isim oyunculuk kariyerinde de hatırı sayılır bir noktaya ulaşmıştır. Oyunculuğun dışında kişisel antrenörlük eğitimi nerede veren başarılı isim yüzme ve vücut geliştirme ile yakından ilgilenmektedir.

Reklamlar
Ali Emrah Sürtal kimdir? Kefaret dizisinin Kartal'ı kimdir?
Ali Emrah kimdir? Kefaret dizisinin Kartal’ı kimdir?

Ekranlara ilk defa Yaprak Dökümü dizisi ile merhaba diyen başarılı isim burada göstermiş olduğu yetenekleri ile Benim İçin Üzülme dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Başarılı oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise Küçük Ağa dizisinde rol alması ile gerçekleşmiştir. Sosyal medya fenomeni oyuncu son olarak Kefaret dizisinde Kartal karakterine hayat vermiştir. Yeni dönem içerisinde farklı yapımlarda rol alması beklenmektedir. Başarılı oyuncu özel hayatı ile de bir hayli merak edilmektedir. Bir dönem Fatoş Kabasakal ile sevgili olan başarılı isimin şu an hayatında kimse yer almamaktadır

Ali Emrah Sürtal kaç yaşında?

Kefaret dizisinde hayat verdiği Kartal karakteri ile ekran başındakilerden tam not alan Ali Emrah 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu isim 37 yaşındadır.

Ali Emrah Sürtal aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı oyuncu hakkında merak edilen bir diğer detay ise aslen nereli olduğu oldu. Başarılı oyuncunun aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Ali Emrah Sürtal hangi burç?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu özel hayatın sosyal medyaya yansıtmamış ve hakkında bilgi paylaşımında bulunmamıştır. Yalnızca doğum tarihi hakkında bilgi bulunan başarılı isim gün ve ay olarak bilgi vermediği için ne yazık ki boş bilgisine sahip değiliz.

Reklamlar

Ali Emrah Sürtal boy ve kilo?

Başarılı oyunculuğu ile bir hayli sevilen Ali Emrah hakkında merak edilen bir diğer detay ise boyu ve kilosu oldu. Başarılı oyuncu 1.84 boyunda 80 kilodur.

Ali Emrah Sürtal kimdir? Kefaret dizisinin Kartal'ı kimdir?
Ali Emrah Sürtal kimdir? Kefaret dizisinin Kartal’ı kimdir?

Ali Emrah Sürtal mesleği ne?

İstanbul Kültür Üniversitesi Sinema ve Televizyon oyunculuğu bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra dizi ve film sektörüne atılım yapan başarılı isim oyunculuk kariyerinde de hatırı sayılır bir noktaya ulaşmıştır.

Ali Emrah Sürtal yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa Yaprak Dökümü dizisi ile merhaba diyen başarılı isim burada göstermiş olduğu yetenekleri ile Benim İçin Üzülme dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Başarılı oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise Küçük Ağa dizisinde rol alması ile gerçekleşmiştir. Sosyal medya fenomeni oyuncu son olarak Kefaret dizisinde Kartal karakterine hayat vermiştir. Yeni dönem içerisinde farklı yapımlarda rol alması beklenmektedir.

  • Kefaret
  • Yaprak Dökümü
  • Benim İçin Üzülme
  • Arka Sokaklar
  • Küçük Ağa
  • Merhaba Hayat
  • Çocukluk
  • Fatih

Ali Emrah Sürtal ne kadar kazanıyor?

Başarılı dizi ve film oyuncusunun takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü fenomen oyuncunun ne kadar kazandığını sormuş olsalar da malasef bu konu hakkında bilgi bulunmamaktadır. Başarılı oyuncunun bölüm başına kazancı hakkında yeni bilgiler edinir edinmez sizler ile paylaşacağız.

Ali Emrah Sürtal kimdir? Kefaret dizisinin Kartal'ı kimdir?
Ali Emrah Sürtal kimdir? Kefaret dizisinin Kartal’ı kimdir?

Ali Emrah Sürtal evli mi?

Başarılı oyuncu hakkında merak edilen bir diğer detay ise evli olup olmadığı oldu. Başarılı oyuncunun evli olup olmadığı bilinmemektedir.

Ali Emrah Sürtal sevgilisi var mı?

Başarılı oyuncu özel hayatı ile de bir hayli merak edilmektedir. Bir dönem Fatoş Kabasakal ile sevgili olan başarılı isimin şu an hayatında birisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Ali Emrah Sürtal nerede oturuyor?

Kefaret dizisinde hayat verdiği Kartal karakteri ile ekran başındakilerden tam not alan Ali Emrah yaşamına şuan İstanbul’da devam etmektedir. Başarılı oyuncunun tam olarak nerede oturduğu ise bilinmemektedir.

Ali Emrah Sürtal İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni yakışıklı oyuncu düzgün fiziği ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda da geniş bir kitleye hitap eden fenomen yakışıklı oyuncunun şuan bu platformda 14B takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Beril Kayar kimdir? Cam Tavanlar Aylin kimdir?  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx