Magazin

Beren Gökyıldız küçük yaşında büyük bir şöhret yakaladı!

Reklamlar

Beren Gökyıldız 29 Eylül 2009 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Netflix en popüler dizisi olan Anna with an E uyarlamasında başrol oynayacak olan Beren Gökyıldız, 12 yaşında büyük bir başarının sahibi olmuştur. Beren Gökyıldız kaç yaşında? Beren Gökyıldız oynadığı diziler? Bu ve bunun gibi merak ettiğiniz bütün soruları sizler için yazımızda kapsamlı bir şekilde cevapladık.

Beren Gökyıldız kimdir?

Beren Gökyıldız 29 Eylül 2009 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş Türk oyuncudur. İlköğretim eğitimine devam eden başarılı isim küçük yaşta büyük şöhret yakalamıştır. Ekranlara ilk defa FOX TV’de yayınlanan Kocamın Ailesi dizisi ile merhaba diyen Beren Gökyıldız, burada göstermiş olduğu başarıları ile beğenilmiştir. Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show’da da bir dönem rol alan başarılı isim Star TV ekranlarında yayınlanan Anne dizisinde Melek Akçay karakteri ile büyük bir çıkış yakalamıştır.

Beren Gökyıldız küçük yaşında büyük bir şöhret yakaladı!
Beren Gökyıldız küçük yaşında büyük bir şöhret yakaladı!

Bizim Hikaye adlı dizide Ayşe karakteri ile ekranları çıkan Beren Gökyıldız, daha sonrasında TV8 ekranlarında yayınlanan Kızım adlı dizide Öykü karakterini canlandırmıştır. Dönemin ünlü doktor dizilerinden birisi olan Mucize Doktor adlı dizide Betüş karakteriyle ekranlara çıkan Gökyıldız, Fox TV ekranlarında yayınlanan Çocukluk dizisinde ise Mavi karakterini canlandırmıştır.

Reklamlar

Son dönemlerde ise Netflix platformunda yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Anna With an E dizisinde başrol oynayacağı açıklandı. Dizinin konusuna göre Shirley, anne babasının ölümünden sonra yetim kalmış ve hayatına yön vermeye çalışan bir kızdır. Hiç evlenmemiş bir kadının yanında yaşamaya başlayan Shirley, güzel kalbi ile zorluklarla mücadele etmektedir. Dizinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı.

Beren Gökyıldız kaç yaşında?

Anna with an E uyarlamasında başrol oynayacak olan Beren Gökyıldız, 12 yaşında büyük bir başarının sahibi olmuştur.

Beren Gökyıldız aslen nereli?

29 Eylül 2009 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gökyıldız, baba tarafından aslen Tuncelilidir.

Beren Gökyıldız küçük yaşında büyük bir şöhret yakaladı!
Beren Gökyıldız küçük yaşında büyük bir şöhret yakaladı!

Beren Gökyıldız hangi burç?

29 Eylül 2009 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Terazi burcudur.

Reklamlar

Beren Gökyıldız boyu ve kilosu

Genç yaşında birçok projede yer alan ve ödüllere layık görülen Gökyıldız, 1.30 boyunda ve 30 kilodur.

Beren Gökyıldız mesleği

Eğitimine devam eden Gökyıldız, uzun yıllardır oyunculuk yapmaktadır.

Beren Gökyıldız ilk dizisi

Ekranlara ilk defa FOX TV’de yayınlanan Kocamın Ailesi dizisi ile başarı elde etmiştir.

Beren Gökyıldız küçük yaşında büyük bir şöhret yakaladı!
Beren Gökyıldız küçük yaşında büyük bir şöhret yakaladı!

Beren Gökyıldız dizileri

Ekranlara ilk defa FOX TV’de yayınlanan Kocamın Ailesi dizisi ile merhaba diyen Beren Gökyıldız, burada göstermiş olduğu başarıları ile beğenilmiştir. Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show’da da bir dönem rol alan başarılı isim Star TV ekranlarında yayınlanan Anne dizisinde Melek Akçay karakteri ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Bizim Hikaye adlı dizide Ayşe karakteri ile ekranları çıkan Beren Gökyıldız, daha sonrasında TV8 ekranlarında yayınlanan Kızım adlı dizide Öykü karakterini canlandırmıştır. Dönemin ünlü doktor dizilerinden birisi olan Mucize Doktor adlı dizide Betüş karakteriyle ekranlara çıkan Gökyıldız, Fox TV ekranlarında yayınlanan Çocukluk dizisinde ise Mavi karakterini canlandırmıştır. Son dönemlerde ise Netflix platformunda yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Anna With an E dizisinde başrol oynayacağı açıklandı.

Beren Gökyıldız yeni yapım ne?

Netflix platformunda yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Anna With an E dizisinde başrol oynayacağı açıklandı. Dizinin konusuna göre Shirley, anne babasının ölümünden sonra yetim kalmış ve hayatına yön vermeye çalışan bir kızdır. Hiç evlenmemiş bir kadının yanında yaşamaya başlayan Shirley, güzel kalbi ile zorluklarla mücadele etmektedir. Dizinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı.

Beren Gökyıldız hangi okulda okuyor?

Başarıları ile kısa zamanda yükselen oyuncunun okulu merak edilmektedir. İnstagram hesabında okulu hakkında paylaşımlar yapmaktadır. Ancak hangi okulda eğitim gördüğü ne yazık ki bilinmemektedir.

Beren Gökyıldız İnstagram adresi

Başarılarının yanı sıra oyunculuğu ve aldığı ödüller ile de gündemden düşmeyen Beren Gökyıldız, sosyal medya platformlarında da en çok takip edilen isimlerden birisi olmuştur. Aktif olarak İnstagram platformunu kullanan Beren Gökyıldız’ın bu platformda 1.2M takipçisi vardır.

Beren Gökyıldız İnstagram adresi https://www.instagram.com/berengokyildiz_official/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Safa Sarı kimdir? Safa Sarı nereli?  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx