Magazin

Berfu Yenenler hangi burç? Berfu Yenenler boyu ve kilosu!

Berfu Yenenler yaş? Berfu Yenenler boy?

Reklamlar

Berfu Yıldız Yenenler, 1995 yılında Kocaeli İzmit’te dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olan Yenenler, adını ilk kez 2015 yılında katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması ile duyurmuştur.

Berfu Yenenler yaş, Berfu Yenenler boy, Berfu Yenenler kilo başlıklı soruların cevaplarını yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.

Berfu Yenenler kimdir?

Berfu Yıldız Yenenler, 11 Nisan 1995 tarihinde İzmit’te dünyaya gelmiştir.
Berfu Yenenler, ismini 2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışması ile duyurmuştur. Güzellik yarışmasında dördüncü güzel seçilen Yenenler, yine 2015 senesinde Miss International Yarışması’nda ülkemizi temsil etmiştir.

Reklamlar

Yenenler, Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği mezunudur.

Berfu Yıldız Yenenler, yarışma sunuculuğunun yanında reklam filmlerinde de rol almaktadır. 1995 doğumlu olan Berfu Yıldız Yenenler, 2022 yılı itibariyle 27 yaşındadır ve koç burcudur.
Berfu, 1.76 boyunda ve 53 kilodur.

Yenenler’in, sağlıklı beslenmeye ve düzenli spor yapmaya özen gösteriği bilinmektedir..
Eser ve Berfu çifti ilişkilerine 2017 yılında başlamışlardı.9 Haziran 2019 yılında oyuncu Eser Yenenler ile evlenen Berfu Yenenler’in bu evlilikten Kuzey ve Mete isminde iki oğlu vardır.

Peki gelelim Berfu Yenenler yaş, Berfu Yenenler boy, Berfu Yenenler kilo başlıklı sorulara ve cevaplarına. Yazımızın devamında bu ve bunun gibi birçok sorunun cevabını öğrenebilirsiniz.

Reklamlar

Berfu Yenenler kaç yaşında?

Berfu Yıldız Yenenler, 1995 doğumlu olup 2022 yılı itibariyle 27 yaşındadır ve koç burcudur.

Berfu Yenenler hangi burç? Berfu Yenenler boyu ve kilosu!
Berfu Yenenler hangi burç? Berfu Yenenler boyu ve kilosu!

Berfu Yenenler aslen nereli?

1995 yılında Kocaeli, İzmit’te dünyaya gelen Yenenler’in aslen nereli olduğu bilinmemektedir. Ailesi hakkında detaylı bilgi bulunmayan Berfu’nun anne ve babasının nereli olduğu hakkında herhangi bir bilgi yoktur.

Berfu Yenenler hangi burç?

Tam doğum tarihi hakkında detaylı bilgi bulunmayan Berfu’nun, Koç burcu olduğu bilinmektedir.

Berfu Yenenler boyu ve kilosu

2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışması ile tanınan ve sonrasında Miss International Yarışması’nda ülkemizi temsil eden güzel model 1.76 boyunda ve 53 kilodadır.

Berfu Yenenler Eser Yenenler

Çift, YouTube kanalında nasıl tanıştıklarını anlattı. Berfu Yenenler ilk adımı kendisinin attığını belirterek, “Ben Eser’i Instagram’dan takip ettim. O da beni takip etmeye başladı. Uzun süre Eser’den mesaj bekledim, o da atmadı. İlk mesajı ben attım. Konuşmaya başladık, yedi ay boyunca hiç görüşmedik ama her gün mesajlaşıyorduk” dedi.
Eser Yenenler, ilk görüşme için Berfu Hanım’ı oyununa davet etmiş. Berfu Hanım’ın anlatışına göre; “İlk buluşmada hesabı erkek ödemeli bence ama bizimkinde ben ödemiştim. Eser beni şovuna davet etti. Orada bilet parasını da verdim, sonra masada yenilen içilenleri de ödedim. Meğer, gişedekilere Eser benim geleceğimi söylemiş ama başka bir kızı ben sanmışlar.


Onlardan ne bilet ne de masanın hesabı alınmış. Onlar da şaşırmıştır herhalde. ‘Eser Bey sizin hesabınızı ödedi dedi’ diyorlar falan. Hatta kızlarla oyun arasında karşılaştım. ‘Eser sürekli bize bakarak oynadı’ diye yorumlar yaptılar. Halbuki orada yapılan her şey benim içindi.” olaylar bu şekilde gelişmiş.
Eser Yenenler ise tanışma hikayelerini şu şekilde dile getirmiştir; Berfu bana Dm’den yürüdü. “Miss Turkey falan yazıyor araştırdım baktım öyle biri var ondan sonra ikna oldum. Berfu ile hiç görüşmedik, çünkü dertli bir dönemdi. Hiç tanımadığın biriyle dertleşmek iyi gelir bazen. O anlatıyor, ben anlatıyorum dert ortağı gibi olmuştuk. Görüşünce büyü bozulacak gibi geliyordu. O yüzden uzun süre buluşmadık” ifadelerini kullandı.


Eser Yenenler ise eşinin oyunu izlemeye geldiğini kendisine yardımcısının ilettiğini söyledi, “Görsem tanımayabilirdim, çünkü fotoğraflardan değişikti. O dönemki fotoğrafları da biraz değişikti. Arkadaşım ‘oyunu sağdaki kıza doğru oyna’ deyince o yöne doğru yöneldim” dedi.
Eser Yenenler, oyunun ardından eşinin kulise geldiğini söyleyerek, “Kulise geldi. Birbirimize sarıldık, hani ilk görüşte değil ama ilk sarılışta bir aşk varsa eğer o biziz. Sarılınca ‘Tamam budur. Evlilik, çocuk falan’ hissine kapıldım. Bizim hikayemiz bu şekilde başladı” diyerek, ilişkinin nasıl başladığını anlattı.

2019 yılında evlenen çiftin bu evlilikten Kuzey ve Mete isminde iki oğlu vardır.

Oldukça eğlenceli olan ikili, doğal ve samimi halleriyle de büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Berfu Yenenler hangi burç? Berfu Yenenler boyu ve kilosu!
Berfu Yenenler hangi burç? Berfu Yenenler boyu ve kilosu!

Berfu Yenenler mesleği

Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olan Yenenler bir dönem Miss Turkey yarışmasına katılmıştır. Şimdilerde ise Youtube kanalında içerik üreticiliği yapmaktadır.

Berfu Yenenler dizileri

Berfu Yenenler daha önce hiçbir dizi ve film projesinde yer almamakla beraber hiç oyunculuk deneyimi bulunmamaktadır.

Berfu Yenenler eşi

2019 yılında Eser Yenenler ile dünya evine giren Berfu’nun çok mutlu bir evliliği vardır. Eşi Eser Yenenler ise büyük kitleler tarafından tanınan, sevilen ve çok benimsenen bir oyuncudur. Eser Yenenler ilk olarak, Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile tanınmış ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Eser Yenenler, 14 Şubat 1984 tarihinde Bursa‘da dünyaya gelmiştir. 11 yaşında tiyatroya başlayan Eser, ilk ve orta okulu Bursa’da okumuştur. Liseyi ise Bursa Gazi Anadolu Lisesi’nde okumuştur. Daha sonra da Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. İki ablası vardır. 6 yaşındayken babası vefat etmmiştir.
BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yaptı.

İlk televizyon tecrübesi olan Aliye dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır. Bir dönem Star tv’de Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programın sunuculuğunu yapmıştır.
Çok yakın ve samimi arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile Star TV’de 3+1 programına başlamıştır. Daha sonra Acun Medya yapımcılığında, 3 Adam ismiyle yayınlanmaya başlayan program büyük ilgi görmüştü. Bunun yanında, “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında, Acun Ilıcalı, Murat Boz ve Özgü Namal ile birlikte jüri üyeliği de yapmıştır.

2015 yılında TV8 kanalında yayınlanan sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın üstlendiği Yetenek Sizssiniz programında, Eser Yenenler, Seda Bakan ve Ali Taran ile birlikte jüri üyeliği yapmıştır.

Berfu Yenenler hamile

Düğünlerinden önce aile arasında gerçekleşen bir nikah töreni ile evlenen ikili, düğünden 4 ay önce Berfu Hanım’ın hamile olduğunu takipçileriyle paylaşmıştı.Düğün töreni sonrası Antalya’ya balayına giden çift, çıkan haberlerin ardından bebeklerinin cinsiyetini sosyal medya hesabından, “Bebeğimizin cinsiyeti erkek. Allah kısmet ederse bir oğlumuz olacak. Çok mutlu ve heyecanlıyız” ifadelerini kullanarak takipçileri ile paylaşmıştı. Yenenler ile Berfu Yıldız, 2019’da evlenmiş ve ilk çocukları Kuzey’i de dört ay sonra kucaklarına almıştı. Çiftin ikinci bebekleri ise 25.03.2021 tarihinde dünyaya geldi.

Berfu Yenenler hangi burç? Berfu Yenenler boyu ve kilosu!
Berfu Yenenler hangi burç? Berfu Yenenler boyu ve kilosu!

Berfu Yenenler çocuğu

Eser Yenenler, doğum sonrası paylaştığı fotoğrafa, “Arayan soran herkese çok teşekkür ederiz. Biz artık 4 kişilik bir aileyiz” ifadelerini kullandı. Berfu Yenenler ise, ‘Mete Yenenler 25.03.2021-13.12’ notunu paylaştı.
2019 yılında dünyaya gelen Kuzey 2022 yılı itibariyle 3 yaşındadır, küçük kardeşi Mete ise henüz 1 yaşındadır.
Çiftin 2022 yılı itibariyle, Kuzey ve Mete isminde iki oğlu vardır.

Berfu Yenenler İnstagram adresi

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ünlüler arasında yer alan ve aynı zamanda Youtube platformunda da içerik üreticiliği yapan Berfu Yenenler’in İnstagram hesabında 1,3 milyon takipçisi bulunmaktadır. Sık sık aile fotoğrafı paylaşan ve mutluluk pozları veren Yenenler’in gönderileri binlerce beğeni ve yorum alıyor. Berfu Hanım’ın İnstagram hesabına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Berfu Yenenler İnstagram adresi; https://www.instagram.com/berfuyenenler/?hl=tr

En güncel magazin olaylarından haberdar olmak için bizi takipte kalınız.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx