Magazin

Uğur Güneş estetik mi yaptırdı? Uğur Güneş dizileri?

Reklamlar

Uğur Güneş, 12 Ocak 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Son zamanların popüler dizisi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Tuğtekin karakterini canlandıran ve Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz karakterini canlandıran Uğur Güneş, şimdilerde Fox TV kanalında Kanunsuz Topraklar isimli dizide Davut karakterinde hayat vermektedir. 1987 tarihinde dünyaya gelen oyuncu isimsizler dizisinde rol almıştır.

Kendisi kariyerine başladı ilk günden itibaren birçok film ve dizi yapımında yer almıştır. Kendisi Ankara sanat tiyatrosu ile oyunculuk dünyasına ilk adımını atmıştır ve Ankara Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Mezuniyetinin hemen ardından ise oyunculuk dersleri almaya başlamıştır ve İstanbul’a yerleşerek 2011 yılında Yeniden Başla isimli dizide Eray karakterine hayat vererek televizyon ekranlarında yer almaya başlamıştır. Hakkında merak edilen birçok konunun ve sorunun cevaplarını yazımızın ilerleyen kısımlarında bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz. 

Uğur Güneş kimdir?

Uğur Güneş 12 Ocak 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankaralı olduğu bilinen Uğur güneş’in bir erkek ve bir kız kardeşi bulunmaktadır. Çocukluğu Ankara’da geçen oyuncu lise yıllarında bir arkadaşının tavsiyesi üzerine Ankara sanat tiyatrosu ile tanışmış ve oyunculuk kariyerine ilk kez burada başlamıştır. Kendisi aynı zamanda Ankara üniversitesi dil tarih tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerine de dersler almaya başlamıştır.

Reklamlar
Uğur Güneş estetik mi yaptırdı? Uğur Güneş dizileri?
Uğur Güneş estetik mi yaptırdı? Uğur Güneş dizileri?

Sonrasında İstanbul’a yerleşen Güneş 2011 yılında yeniden başla isimli diziyle Eray karakterine Can vererek televizyon ekranlarında karşımıza çıkmaya başlamıştır. Diriliş Ertuğrul isimli dizide ise Tuğtekin karakterindeki başarılı performansı ile çok geniş kitleler tarafından takdir edilmiş ve dikkatleri üzerinde toplamıştır. 2017 senesinde ise İsimsizler adlı dizide kaymakam Fatih karakterini oynamıştır daha sonra ise Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz Akkaya karakterine hayat vermiştir.

Uğur Güneş kaç yaşında?

13 Ocak 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu 2022 yılının ocak ayı itibariyle 35 yaşındadır.

Uğur Güneş aslen nereli?

Ankara’da doğup büyüyen Uğur Güneş aslen de Ankaralıdır.

Uğur Güneş burç?

13 Ocak tarihinde doğmuş kişilerin burcu oğlak burcudur dolayısıyla Uğur Güneş oğlak burcu mensubudur.

Reklamlar

Uğur Güneş boy kilo?

Ekranlar karşısındaki başarılı performansı ile izleyicilerden büyük takdir ve beğeni toplayan Uğur Güneş’in sempatikliği ve dış görünüşü de dikkat çeken özellikleri arasında bulunmaktadır. Yakışıklı oyuncu 1.81 boyunda ve 75 kilogram ağırlığındadır.

Uğur Güneş mesleği

Uğur Güneş uzun yıllardır profesyonel olarak oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Uğur Güneş estetik mi yaptırdı? Uğur Güneş dizileri?
Uğur Güneş estetik mi yaptırdı? Uğur Güneş dizileri?

Uğur Güneş dizileri

Diriliş Ertuğrul isimli dizide ise Tuğtekin karakterindeki başarılı performansı ile çok geniş kitleler tarafından takdir edilmiş ve dikkatleri üzerinde toplamıştır. 2017 senesinde ise İsimsizler adlı dizide kaymakam Fatih karakterini oynamıştır daha sonra ise Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz Akkaya karakterine hayat vermiştir. Geçmişten günümüze kadar birçok dizi ve filmde yer alan Uğur Güneş’in oynadığı film ve dizi projeleri şu şekilde sıralanabilir;

  • 2011 -Yeniden Başla
  • 2013 -Şeytani Racim
  • 2013 -Tamam mıyız?
  • 2014 -Urfalıyam Ezelden
  • 2015 -Diriliş Ertuğrul
  • 2016 -Seddülbahir 32 saat
  • 2017 -İsimsizler
  • 2018-2021 -Bir Zamanlar Çukurova
  • 2019 -Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu
  • 2021-2022- Kanunsuz topraklar

Uğur Güneş sevgilisi?

Uğur Güneş 2022 yılının Mart ayında verdiği bir röportajda şu anda bekarım herhangi bir şey yok ilişki durumum şu an hayırlısı doğru insanı bulduğum zaman neden olmasın şeklinde ifadeler kullanmıştır. Buradan da anlaşıldığı üzere kendisini şu anda herhangi bir sevgilisi bulunmamaktadır.  Oyuncu eski sevgilisi şarkıcı Reyhan Cansu ile ayrıldıktan sonra Cansu’ya karşı açtığı 1 TL’lik tazminat davası ile gündeme gelmiştir. Aldatıldığını iddia eden eski sevgilisiyle mahkemelik olan Reyhan Cansu, Uğur Güneş’e tazminat davası açmıştır. 

Uğur Güneş alevi mi?

Aslen ve doğumu büyüme Ankaralı olduğu bilinen başarılı oyuncunun Alevi olup olmadığı hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Uğur Güneş Burcu Kıratlı?

Diriliş Ertuğrul dizisinde rol arkadaşı  olarak yer alan Burcu Kıratlı ile Uğur Güneş izleyiciler tarafından çok yakıştırılmıştı. İkili adına açılan fan sayfaları ve ilişkileri varmış gibi lanse edilen hesaplar gerçeği yansıtmamaktadır. İkili arasında yalnızca arkadaşlık ilişkisi bulunmakla beraber herhangi bir duygusal ilişki bulunmamaktadır.

Uğur Güneş estetik mi yaptırdı? Uğur Güneş dizileri?
Uğur Güneş estetik mi yaptırdı? Uğur Güneş dizileri?

Uğur Güneş burnu estetik mi?

Eski haliyle herkesi oldukça şaşırtan Uğur Güneş’in burnunun estetik olup olmadığı merak konusu haline gelmiştir ünlü oyuncu bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamakla beraber burnunun estetik olup olmadığı ise bilinmemektedir.

Uğur Güneş Instagram adresi

Ugurgunesoffical ismi ile Instagram platformunda hesabı bulunan Uğur Güneş’in bu platformda 607K takipçisi bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten profiline ulaşmanız mümkündür.

Uğur Güneş Instagram adresi https://instagram.com/ugurnesofficial?igshid=YmMyMTA2M2Y=

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx