Magazin

Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu?

Reklamlar

Dilan Telkök, 16 Eylül 1995 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelmiş oyuncu ve sosyal medya fenomenidir. Güzelliği ile büyüleyen başarılı isim 2001 tarihinde ailesi ile birlikte Hollanda’da yaşamaya başlamış daha sonrasında eğitimle Belçika’da devam etmiştir. Başarılı oyuncu Berkay Hardal ile evlenen Dilan Telkök, 2019 yılında evlenmiştir. Dilan Telkök kaç yaşında? Dilan Telkök ve Berkay Hardal boşanıyor mu?  Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Dilan Telkök kimdir?

Dilan Telkök, 16 Eylül 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Başarılı ismin aslen Sakaryalı olduğu bilinmektedir. 2001 tarihinde ailesi ile birlikte Hollanda’ya taşınan Dilan Telkök bir süre burada kaldıktan sonra eğitimi için Belçika’ya taşınmış ve burada ilk ortaokulu eğitimini Hollanda’da tamamladıktan sonra geriye kalan eğitimlerini Belçika’da tamamlayarak Belçika vatandaşlığını almıştır. Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitimine başlayan Dilan Telkök, oyunculuk dersleri almaya başlayarak hayalini gerçekleştirmiştir. Başarılı isim iyi derecede İngilizce ve Flemenkçe bilmektedir. Orta seviyede Almanca bilen Dilan Telkök, Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra ekranlarda rol almaya başlamıştır. Ekranları ilk defa 2015 tarihinde Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Elif karakteriyle merhaba diyen Dilan Telkök, 2017 yılında Evlat Kokusu dizisinde Cemre karakterini canlandırmıştır. 2017 tarihinde Meryem dizisinde Ela karakteriyle ekran karşısına çıkan Dilan Telkök aynı yıl içerisinde Neredesin Birader dizisinde Ece karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında Halka ve 8. Gün isimli televizyon dizilerinde rol alan başarılı ismin son yapımı ise 2019 yılında yayınlanan Güvercin dizisinde hayat verdiği Betül ile olmuştur.

Dilan Telkök kaç yaşında?

16 Eylül 1995 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu, 27 yaşındadır.

Reklamlar
Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu?
Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu?

Dilan Telkök aslen nereli?

16 Eylül 1995 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelen oyuncunun aslen Sakaryalı olduğu bilinmektedir.

Dilan Telkök hangi burç?

Sosyal medyada paylaşımları ile bir hayli sevilen ve geniş kitleler tarafından takip edilen Dilan Telkök, başak burcudur.

Dilan Telkök boyu ve kilosu

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde hayat verdiği Elif karakteriyle kariyerini bir üst noktaya taşıyan başarılı oyuncunun 1.74 boyunda 54 kilo olduğu bilinmektedir.

Dilan Telkök mesleği

İlkokul ve ortaokul eğitimine Hollanda’da tamamlayan daha sonraki eğitimlerine Belçika’da devam eden başarılı isim Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk dersleri almaya başlamıştır 2015 yılından itibaren oyunculuk alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Reklamlar

Dilan Telkök dizi

Ekranları ilk defa 2015 tarihinde Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Elif karakteriyle merhaba diyen Dilan Telkök, 2017 yılında Evlat Kokusu dizisinde Cemre karakterini canlandırmıştır. 2017 tarihinde Meryem dizisinde Ela karakteriyle ekran karşısına çıkan Dilan Telkök aynı yıl içerisinde Neredesin Birader dizisinde Ece karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında Halka ve 8. Gün isimli televizyon dizilerinde rol alan başarılı ismin son yapımı ise 2019 yılında yayınlanan Güvercin dizisinde hayat verdiği Betül ile olmuştur.

  • 2015 Muhteşem Yüzyıl Kösem
  • 2017 Evlat Kokusu
  • 2017 Meryem
  • 2017 Neredesin Birader
  • 2018 8.Gün
  • 2018 Halka
  • 2019 Güvercin

Dilan Telkök sosyal medya fenomeni mi?

2019 yılında Güvercin isimli yapımda rol alan başarılı oyuncu 2019 yılından b u yana başka yapımlarda rol almamıştır. Bu süreç içerisinde sosyal medya ile daha yakından ilgilenmeye başlayan başarılı isim geniş kitleler tarafından takip edilmektedir.

Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu?
Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu?

Dilan Telkök evli mi?

Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken sosyal medya paylaşımları ile kısa zamanda geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanılan Dilan Telkök, 2019 yılında kendisi gibi oyuncu olan Berkay Hardal ile dünya evine girmiştir. Çift birlikte oldukları fotoğrafları sosyal medya hesaplarından yayınlamaktadır. Eğlenceli ve sevgi dolu anları yayınlayan çifti destekleyen pek çok takipçileri bulunmaktadır.

Dilan Telkök kimle evli?

2019 yılında Dilan Telkök kendisi gibi oyuncu olan Berkay Hardal ile evlenmiştir. Berkay Hardal, 18 Kasım 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yugoslav göçmeni bir anne ve Manisalı bir babanın oğlu olarak dünyaya gelen başarılı isim Trakya Üniversitesinden mezun olduktan sonra ilk dizi deneyimi olan İstanbullu Gelin’de Murat karakteri ile sevilen isim haline gelmiştir. 2018 yılında Meleklerin Aşkı dizisinde Yağmur karakterini hayat veren başarılı oyuncu 2019 yılında Kardeş Çocuklarında Savaş karakteriyle başrol oynamıştır. Başarılı oyuncu 2019 yılından bu yana herhangi bir yapımında rol almamıştır.

Dilan Telkök İnstagram adresi

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde canlandırdığı karakter ile milyonlarca insanın gönlünde taht kuran başarılı performansı ve göz alıcı güzelliği ile çok geniş kitlelere ulaşan Telkök, Instagram platformunu oldukça aktif bir şekilde kullanmaktadır. dilantelkök isimli kullanıcı adıyla Instagram platformunda yer alan güzel oyuncunun 491B takipçisi bulunmaktadır profiline ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Dilan Telkök İnstagram adresi https://www.instagram.com/dilantelkok/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zuhal Olcay boşandı mı? Zuhal Olcay kiminle evli? Zuhal Olcay cezaevine mi girdi? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx