Magazin

Berrak Tüzünataç’ın sevgilisi kim?

Reklamlar

Birsen Berrak Tüzünataç 2 Kasım 1984 tarihinde Yalova’da dünyaya gelmiş Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Başarılı oyuncu Birsen Berrak Tüzünataç 37 yaşındadır. 2005 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapan Birsen berrak Tüzünataç özel hayatı ile de sık sık merak edilmektedir. Bir dönemin ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte olduğu iddia edilen Berrak Tüzünataç, daha sonrasında kendisinden 8 yaş küçük olan Rafael Cemo Çetin ile aşk yaşamaya başlamıştı. Berrak Tüzünataç sevgilisi kim? Berrak Tüzünataç kaç yaşında? Berrak Tüzünataç aslen nereli? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik

Berrak Tüzünataç kimdir?

Berrak Tüzünataç, 2 Kasım 1984 tarihinde Yalova’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu 2005 tarihinden bu yana sinema ve dizilerde rol almaktadır. Özel Koç Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde eğitim almaya başlayan Berrak Tüzünataç Number 1 TV de haber sunmaya başladığı andan itibaren ünlü olmuştur.

Berrak Tüzünataç'ın sevgilisi kim?
Berrak Tüzünataç’ın sevgilisi kim?

Ekranlara ilk defa 2005 yılında Ödünç Hayat isimli dizide hayat verdiği Feyzan karakteri ile merhaba diyen Berrak Tüzünataç, 2007 yılında Affedilmeyen adlı dizide Duygu karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. 2007 ile 2008 yılları arasında Elveda Rumeli yapımda Vahide karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu 2010 ile 2011 yılları arasında Ezel dizisinde Bade Uysal ile ekran karşısına çıkmıştır. 2013 ile 2014 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl yapımında Mihrünnisa Sultan karakterine hayat veren Berrak Tüzünataç, 2015 yılında Filinta adlı dizide Farah karakterini canlandırmıştır.

Reklamlar

Ünlü oyuncu 2019 yılında Gülce Akar karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. Sinema ekranlarına ilk defa Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler filmi ile merhaba diyen Berrak Tüzünataç, burada hayat verdiği Ebru karakteri ile tanınmıştır. 2009 yılında Ejder Kapanı adlı sinema filminde Ezo karakterine hayat veren Berrak Tüzünataç, 2009 yılında Kıskanmak adlı filmde ise Mükerrem karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. 2010 yılında Bir Avuç Deniz isimli yapımda Deniz Demirci karakterini canlandıran ünlü oyuncu 2015 yılında Black Horse yapımında Zaria karakterini canlandırmıştır. 2020 yılında Biz Böyleyiz adlı sinema yapımında Emre karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. 

Berrak Tüzünataç kaç yaşında?

Başarılı oyuncu Birsen Berrak Tüzünataç 37 yaşındadır.

Berrak Tüzünataç'ın sevgilisi kim?
Berrak Tüzünataç’ın sevgilisi kim?

Berrak Tüzünataç aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam eden ünlü oyuncu aslen Yalovalıdır.

Berrak Tüzünataç hangi burç?

2 Kasım 1984 tarihinde dünyaya gelen Birsem Berrak Tüzünataç, Akrep burcudur.

Reklamlar

Berrak Tüzünataç boyu ve kilosu

Renkli gözlerinin yanı sıra düzgün vücut hatları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ünlü oyuncunun boyu ve kilosu da merak edilmektedir. Ünlü oyuncu 1.74 boyunda 56 kilodur.

Berrak Tüzünataç mesleği

Başarılı oyuncu 2005 tarihinden bu yana sinema ve dizilerde rol almaktadır. Özel Koç Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur

Berrak Tüzünataç dizileri

Ekranlara ilk defa 2005 yılında Ödünç Hayat isimli dizide hayat verdiği Feyzan karakteri ile merhaba diyen Berrak Tüzünataç, 2007 yılında Affedilmeyen adlı dizide Duygu karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. 2007 ile 2008 yılları arasında Elveda Rumeli yapımda Vahide karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu 2010 ile 2011 yılları arasında Ezel dizisinde Bade Uysal ile ekran karşısına çıkmıştır. 2013 ile 2014 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl yapımında Mihrünnisa Sultan karakterine hayat veren Berrak Tüzünataç, 2015 yılında Filinta adlı dizide Farah karakterini canlandırmıştır. Ünlü oyuncu 2019 yılında Gülce Akar karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır

 • 2005 Ödünç Hayat (Feyzan)
 • 2007 Affedilmeyen (Duygu)
 • 2007-2008 Elveda Rumeli (Vahide)
 • 2009 Bu Kalp Seni Unutur mu? (Yıldız Akay)
 • 2010-2011 Ezel (Bade Uysal)
 • 2012 Son (Alev)
 • 2013-2014 Muhteşem Yüzyıl (Mihrünnisa Sultan)
 • 2015 Filinta (Farah)
 • 2016 Tschiller (Reyhan)
 • 2019 Kurşun (Gülce Akar)
Berrak Tüzünataç'ın sevgilisi kim?
Berrak Tüzünataç’ın sevgilisi kim?

Berrak Tüzünataç filmleri

Sinema ekranlarına ilk defa Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler filmi ile merhaba diyen Berrak Tüzünataç, burada hayat verdiği Ebru karakteri ile tanınmıştır. 2009 yılında Ejder Kapanı adlı sinema filminde Ezo karakterine hayat veren Berrak Tüzünataç, 2009 yılında Kıskanmak adlı filmde ise Mükerrem karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. 2010 yılında Bir Avuç Deniz isimli yapımda Deniz Demirci karakterini canlandıran ünlü oyuncu 2015 yılında Black Horse yapımında Zaria karakterini canlandırmıştır. 2020 yılında Biz Böyleyiz adlı sinema yapımında Emre karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. 

 • 2005 Beyza’nın Kadınları (Figen)
 • 2005 Organize İşler (Ebru)
 • 2009 Ejder Kapanı (Ezo)
 • 2009 Kıskanmak (Mükerrem)
 • 2010 Bir Avuç Deniz (Deniz Demirci)
 • 2013 Çanakkale Yolun Sonu (Behice)
 • 2015 Black Horse (Zaria)
 • 2020 Biz Böyleyiz (Emre)

Berrak Tüzünataç sevgilisi kim?

Ekranların sevilen oyuncu güzellerinden birisi olan Birsen Berrak Tüzünataç, geçmiş yıllarda Uras Kaygılaroğlu, Birkan Sokullu, Berk Suyabatmaz gibi ünlü isimlerle birliktelik yaşamıştı. Ünlü oyuncu güzel bu sefer kendisinden 8 yaş küçük olan yapımcı Rafael Cemo Çetin ile aşk yaşamaya başladı. Sinan Çetin’in oğlu olan Rafael Cemo Çetin ile Yunan adalarında tatil yapan Berrak Tüzünataç, Aşk hayatının çok iyi olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu

Magazin dünyasında birlikte oldukları zaman adeta büyük bir yankı uyandırmaya neden olan çift aşkları kısa sürdü. Ekranların sevilen iki ismi olan Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç birlikteliği sürpriz bir şekilde açıklanmış daha sonrasında da bitmişti. Aşklarını ilan ettikten sonra Berrak Tüzün Ataç’ın eski sevgilisi Ali Yörenç ile Uras Kaygılaroğlu’nun eskiden yakın arkadaş oldukları ortaya çıktı. Ayrılık iddialarından sonra ise çiftin arasındaki sorunlar ortaya çıktı. Yapılan haberlere göre ikilinin sık sık fikir uyuşmazlığı nedeniyle kavga ettikleri ve en sonunda iplerin koptuğu iddia edildi

Berrak Tüzünataç İnstagram adresi

Sosyal medya platformlarında güzelliği ile dolup taşan fotoğraflarını paylaşan Berrak Tüzünataç, özellikle İnstagram platformunu aktif olarak kullanmaktadır. Ünlü oyuncunun İnstagram hesabında 518B takipçisi bulunuyor.

Berrak Tüzünataç İnstagram adresi https://www.instagram.com/berrocks/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Onur Seyit Yaran silahlı saldırı kurbanı oldu!  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx