Magazin

Buse Peker Kimdir?

Reklamlar

Stil danışma ve instagram fenomeni olan Buse Peker hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Buse Peker boyu? Yaş ve kilosu işte aradığınız detaylar…

Buse Peker Doğum Tarihi

Buse Peker’in doğum tarihi 7 Ekim’dir.

Buse Peker Kaç Yaşında?

Buse Peker 2024 itibari ile 29 yaşındadır.

Reklamlar
Buse Peker
Buse Peker

Buse Peker Kariyeri

Buse Peker, küçüklüğünden itibaren moda sektörüne ilgi duyduğunu içinde bulunmak istediğini 6 sene önce Bahar Kongel`in asistanı olarak başladığını söylemektedir. Styling işinin inceliklerini ondan öğrendiğini de eklemektedir. Sonrasında ise freelance ve Markafoni bünyesinde çalışmaya devam ettiğini halen moda ve reklam çekimlerinde freelance olarak styling yapmanın yanı sıra Atelier Rocca ismi altında hayata geçirmeyi planladığını ilk adım olan takı tasarımı yaptığını da belirtmektedir.

Buse Peker stil olarak casual chick olarak geçen günlük hayatta rahat, basit ve akıllı giyimi çarpıcı aksesuarlarla birleştirip günün her saatine ve her ortama uygun şekilde giyinmeyi sevdiğini söylemektedir. Aslında kendi markası olan Atelier Rocca`nin çıkış noktasının da bir bakıma insanların kendisinin taktığı aksesuarları sevmesi olduğunu belirtiyor. 

Buse Peker stil danışmalığı yapmaktadır ve bir web sitesi vardır. Bu web sitesi https://www.busepeker.com/ şeklindedir. Buradan iletişime geçebilirsiniz.

Buse Peker şimdilerde İpekyol markasının reklamında rol almıştır ve bu çekimde yer almaktan inanılmaz mutlu olduğunu dile getirmiştir.

Reklamlar
Doruk Peker - Buse Peker
Doruk Peker – Buse Peker

Buse Peker Kiminle Evli?

Buse Peker’in eşi Doruk Peker’dir. 2013 yılında Doruk Peker ile evlenmiştir. Bir kızları vardır. 27 Ekim 2016 yılında dünyaya gelmiştir. 2020 itibari ile 4 yaşındadır. Kızlarının ismi Derin’dir.

Buse Peker Instagram

Buse Peker’in instagram hesabının ismi busepeker şeklindedir. Hesabının 49 bin civarı takipçisi vardır. Günlük hayatını ve stilini hesabında paylaşmaktadır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx