Magazin

Cansu Dere kaç yaşında? Cansu Dere diziden ayrılıyor mu?

Reklamlar

Cansu Dere 14 Ekim 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Sadakatsiz dizisinin sevilen oyuncusu Cansu Dere, hayat verdiği Asya karakteri ile birçok kadının idolü haline gelmiştir. Son zamanlardan yeni sevgilisi ile gündemde olan başarılı isim hakkında pek çok soru sorulmaktadır. Cansu Dere sevgilisi kim? Cansu Dere aslen nereli? Cansu Dere estetik mi yaptırdı? Siz değerli okurlarımızın merak ettiği bütün soruları araştırdık ve  yazımızda derledik.

Cansu Dere kimdir?

14 Ekim 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu anne tarafından İzmirli, baba tarafından ise Bulgaristan kökenlidir. Orta okulun sonuna kadar İzmir’de eğitimine devam eden başarılı oyuncu güzel İstanbul Üniversitesi Arkeoloji bölümünde üniversite eğitimine başlamıştır

2000 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Miss Turkey yarışmasına katılmaya karar veren Cansu Dere, yarışmada Türkiye üçüncüsü olmuştur. Profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlayan başarılı isim üniversite eğitimini yarıda bırakma kararı almış v moda tasarımcıların defilelerinde boy göstermiştir. Neredeyse tüm organizasyonlarda yer alan Cansu Dere, aynı zamanda tüm yurt dışı organizasyonlarında da Türkiye’yi temsil etmiştir.

Reklamlar

2002 ve 2003 yılları arasında Paris’te düzenlenen defilelere katılan ve önemli fotoğrafçılar ile anlaşarak mankenlik kariyerini ilerleten başarılı isim 2000 yılında ilk sunuculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. 2000 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuk ve Müzik isimli programda sunuculuk yapmaya başlayan Cansu Dere daha sonrasından kariyerine farklı bir yön vererek yarışma formatlarını sunmaya başlamıştır.

Cansu Dere kaç yaşında? Cansu Dere diziden ayrılıyor mu?
Cansu Dere kaç yaşında? Cansu Dere diziden ayrılıyor mu?

Farklı yarışma formatlarında yer alarak burada sunuculuk görevlerini üstlenen Cansu Dere aynı yıl içerisinde editörlük görevinde de yer almıştır. 2004 yılında ise ilk dizi deneyimini gerçekleştirmiştir. Metroo Palas isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiren Cansu Dere, bu dizide Nazan karakterine hayat vermiştir. Daha sonrasında 2005 yılında Güz Yangını isimli televizyon dizisinde Ceylan karakterini canlandırmıştır. 2006 ve 2008 yılları arasında ise en popüler olduğu dönemi yaşamıştır.

Başarılı  sanatçı bu dönem arasında Sıla dizisinde Mehmet Akif Alakurt ile başrol paylaşmış ve hayat verdiği Sıla karakteri ile pek çok hayran edinmiştir. 2009 yılında Acı Aşk isimli sinema filminde yer alan başarılı oyuncu aynı yıl içerisinde döneme damgasını vuran Ezel dizisinde Eyşan karakterini üstlenmiştir.

Cansu Dere Ezel dizisinde hayat verdiği Eyşan karakteri ile yıllar geçse de unutulmamaktadır. Muhteşem Yüzyıl dizisindeki İranlı Firuze karakteri ile karşımıza çıkan Cansu Dere aynı yıl içerisinde Anne dizisinde Zeynep karakteri ile başrol oynamıştır. Başarılı isim 2020 yılından bu yana Kanal D ekranlarında yayınlanan Caner Cindoruk ve Melis Sezen ile başrol paylaştığı Sadakatsiz dizisinde Asya Yılmaz karakterine hayat vermektedir.

Reklamlar

Cansu Dere kaç yaşında?

14 Ekim 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu 41 yaşındadır.

Cansu Dere aslen nereli?

14 Ekim 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu anne tarafından İzmirli, baba tarafından ise Bulgaristan kökenlidir.

Cansu Dere hangi burç?

14 Ekim 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Terazi burcudur.

Cansu Dere boyu ve kilosu?

Miss Turkey yarışmasına katılan ve Türkiye üçüncüsü olan Cansu Dere, 1.76 boyunda ve 50 kilodur.

Cansu Dere kaç yaşında? Cansu Dere diziden ayrılıyor mu?
Cansu Dere kaç yaşında? Cansu Dere diziden ayrılıyor mu?

Cansu Dere mesleği

Cansu Dere 14 Ekim 1980 tarihinde dünyaya gelmiş Türk sunucu, manken ve oyuncudur.

Cansu Dere dizileri

Metroo Palas isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiren Cansu Dere, bu dizide Nazan karakterine hayat vermiştir. Daha sonrasında 2005 yılında Güz Yangını isimli televizyon dizisinde Ceylan karakterini canlandırmıştır. 2006 ve 2008 yılları arasında ise en popüler olduğu dönemi yaşamıştır. Başarılı  sanatçı bu dönem arasında Sıla dizisinde Mehmet Akif Alakurt ile başrol paylaşmış ve hayat verdiği Sıla karakteri ile pek çok hayran edinmiştir.

2009 yılında Acı Aşk isimli sinema filminde yer alan başarılı oyuncu aynı yıl içerisinde döneme damgasını vuran Ezel dizisinde Eyşan karakterini üstlenmiştir. Cansu Dere Ezel dizisinde hayat verdiği Eyşan karakteri ile yıllar geçse de unutulmamaktadır. Muhteşem Yüzyıl dizisindeki İranlı Firuze karakteri ile karşımıza çıkan Cansu Dere aynı yıl içerisinde Anne dizisinde Zeynep karakteri ile başrol oynamıştır. Başarılı isim 2020 yılından bu yana Kanal D ekranlarında yayınlanan Caner Cindoruk ve Melis Sezen ile başrol paylaştığı Sadakatsiz dizisinde Asya Yılmaz karakterine hayat vermektedir.

 • 2004 – Metro Palas (Nazan)
 • 2005 – Alacakaranlık (Irmak Bozoğlu)
 • 2005 – Güz Yangını (Ceylan)
 • 2007 – Avrupa Yakası
 • 2006-2008 – Sıla (Sıla Genco)
 • 2009 – Altın Kızlar (Ceylan)
 • 2009-2011 – Ezel (Eyşan Tezcan)
 • 2012-2013 – Muhteşem Yüzyıl (Firuze – Hümeyra)
 • 2016-2017 – Anne (Zeynep Güneş)
 • 2018 – Şahsiyet (Nevra Elmas)
 • 2019 – Ferhat ile Şirin (Banu Karalı)
 • 2020-2022 – Sadakatsiz (Asya Yılmaz)

Cansu Dere Sadakatsiz dizisinden ayrılıyor mu?

Başarılı oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Asya karakterine hayat veriyor. Ancak geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir habere göre başarılı sanatçı diziden ayrılacak iddiaları ortalıkta dolaşmaya başladı. Yeni bir projeye dahil olsa bile başarılı sanatçının diziden ayrılması beklenmiyor.

Cansu Dere sevgilisi

Sadakatsiz dizisinde başrol oynayan Cansu Dere yeni bir aşka yelken açtı. Geçtiğimiz hafta piyasaya çıkan Türk lüks yaşam dergisinin kapağında yer alan Cansu Dere ve dünya şampiyonu eskrimci Miles Chamley hakkında aşk iddialarının ardı arkası kesilmedi. Günaydın köşe yazarı kaleme almış olduğu bir yazıda ikilinin sevgili olduklarını iddia etti. İlişkilerinin iki ay önce başladığı ön görüldü.

Cansu Dere kaç yaşında? Cansu Dere diziden ayrılıyor mu?
Cansu Dere kaç yaşında? Cansu Dere diziden ayrılıyor mu?

Cansu Dere estetikleri

Güzelliği ile Türkiye üçüncüsü olan Cansu Dere, hakkında ortaya atılan bir diğer iddia ise yıllar içerisinde meydana gelen değişimlerin estetik olup olmadığı oldu. Özellikle eski fotoğrafları ile yeni fotoğrafları kıyaslandığında başarılı sanatçının burnunu yaptırdığı iddia edildi. Fotoğraflar kıyaslandığında ortada bir değişim oldu aşikar ancak kendisi bu konu hakkında herhangi bir açıklamada yapmadı.

Cansu Dere ve Arda Dere

Bir dönem mankenlik ve sunuculuk yapan Cansu Dere, oyunculuğu ile de adeta zirveyi yaşatıyor. Başarılı oyuncunun Arda Dere adında bir de erkek kardeşi var.  Ünlü manken ve oyuncu Cansu Dere’nin kardeşi Arda Dere İzmir’in Menderes ilçesinde silahlı saldırıya uğraması sonucu bacağından yaralanmıştı. Bu olayın duyulmasından sonra ise Cansu Dere’nin kardeşi Arda Dere bir hayli merak edildi.

Cansu Dere kaç yaşında? Cansu Dere diziden ayrılıyor mu?
Cansu Dere kaç yaşında? Cansu Dere diziden ayrılıyor mu?

Cansu Dere İnstagram adresi

Türk sunucu, manken ve oyuncu olan Cansu Dere özellikle Ezel dizisinde hayat verdiği Eyşan karakteri ile senelerdir tanınmaktadır. Üstün oyunculuk yetenekleri ile dikkatleri üzerine çeken sanatçı İnstagram platformunda 2.3M kişi tarafından takip edilmektedir.

Cansu Dere İnstagram adresi https://www.instagram.com/cansudere/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Safa Sarı kimdir? Safa Sarı nereli?  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx