Magazin

Twitch platformunun gözde isimi Ferit Karakaya (wtcN) kimdir?

Reklamlar

Profesyonel oyunculuktan sosyal medya fenomenliğine uzanan bir başarı öyküsü olan Ferit Karakaya ile bugün siz değerli magazin severlerin karşısındayız. Twitch platformunda elde ettiği geniş hayran kitlesini diğer sosyal medya platformlarına da aktarmayı başaran başarılı sosyal medya fenomeni şuan sosyal medya kullanıcılarının trend listesinde yerini alıyor. Hayatı hakkında takipçilerinin sık sık arama motorlarında sorular sorması gözümüzden kaçmadı ve sizler için bol bilgi içeren bir yazı derledik.

wtcN kimdir? Ferit Karakaya kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Twitch platformunun gözde isimi Ferit Karakaya (wtcN) kimdir?
Twitch platformunun gözde isimi Ferit Karakaya (wtcN) kimdir?

Ferit Karakaya (wtcN) kimdir?

Günümüz dijital çağında sosyal medya platformlarının önde gelen içerik üreticilerinden olan wtcN kullanıcı isimli Karakaya, 12 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’un Bakırköy ilçesinde dünyaya geldi. Yayın hayatına başlamadan önce Profesyonel bir şekilde LOL oyunculuğu yapan başarılı sosyal medya fenomeni Türkiye2nin önde gelen kulüplerinden birisi olan HWA ile başladı. 3 yıl boyunca burada LOL oyunculuğu yapan Karakaya, 2012 yılında GameX’te düzenlenen ilk LOL turnuvasını kazandı. En Değerli Oyuncu ve En İyi Ormancı ödülü olmak üzere bir çok ödül aldı. 2015 yılında HWA’dan ayrılan Karakaya Number1 takımında oynamaya başladı. Ancak işler eskisi gibi olamayınca oyunculuğu bırakıp Twitch platformuna yöneldi.

Reklamlar

Ferit Karakaya kaç yaşında?

Twitch platformunda elde ettiği başarısını diğer sosyal medya platformlarına aktarmayı başaran başarılı fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında fenomen yakışıklının yaşını sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık ve bulduk. 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı fenomen 29 yaşında.

Ferit Karakaya aslen nereli?

Ferit Karakaya aslen nereli?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Ferit Karakaya hangi burç?

12 Şubat 1992 tarihinde dünyaya gelen Twitch platformunun gözde isimi Karakaya aynı zamanda bir Kova burcu erkeği.

Ferit Karakaya’nın boyu ve kilosu?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Reklamlar

Ferit Karakaya Doğum Tarihi

Sosyal medya fenomeni Ferit Karakaya 29 yaşında olup 12 Şubat 1992 doğumludur.

Ferit Karakaya Ne Mezunu

Başarılı fenomen eğitim hayatını açık öğretim ile bitirmiştir. 

Twitch platformunun gözde isimi Ferit Karakaya (wtcN) kimdir?
Twitch platformunun gözde isimi Ferit Karakaya (wtcN) kimdir?

Ferit Karakaya Arabası

Çektiği araba videoları ile trend haline gelen fenomenin şuan hangi aracı kullandığı bilgisine ne yazık ki ulaşamıyoruz. Sosyal medya hesaplarına bakıldığı zaman aracına dair herhangi bir gönderi paylaşmamış olan Ferit Karakaya’ nın araba markası bilinmemektedir.

Ferit Karakaya Babası

Ferit Karakaya’ nın babasının ismi Mahmut Narin’ dir. Mahmut Narin Hatay’ ın popüler iş adamlarından birisidir.

Ferit Karakaya Annesinin Adı

Anne ve babası Ferit Karakaya 15 yaşındayken boşanmıştır ve yetenekli fenomenin kendisi hariç 2 kardeşi olduğu bilinmektedir. Babasının ismine ulaşabiliyorken annesi hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamaktadır.

Ferit Karakaya Asım Karakaya Kardeş Mi

Ferit Karakaya’ nın kendisinden 13 yaş büyük bir abisi olduğu bilinmektedir. Asım Karakaya’ nın doğum tarihine bakıldığı zaman bunun mümkün olmadığını görmekteyiz. Kardeş olduklarına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Ferit Karakaya Burun Estetiği
Ferit Karakaya Burun Estetiği

Ferit Karakaya Burun Estetiği

Estetik ameliyatı sonrasında yayın açan ve tamamen sağlık açısından, nefes alamadığı için ameliyat olduğunu belirten fenomen burnunda et olduğunu ve bu yüzden estetik ameliyatı geçirdiğini belirtmiştir.

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Sosyal medyanın magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Kendisi gibi Twitch platformunda yayın yapan sosyal medya fenomeni olan Ceren Mermer ile bir dönem aşk yaşayan Karakaya’nın ilişkileri ne yazık ki çok uzun sürmedi. Başarılı fenomenin gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın

Sosyal medya hesapları

1 Ekim 2011 tarihinde açtığı Youtube Kanalı ile geniş kitlelere hitap etmeye başlayan başarılı sosyal medya fenomeni, kanalında bir çok oyunun ince detaylarını takipçileri ile paylaşıyor. Özgün içeriklerini tüm dünyaya sunan Karakaya wtcN kullanıcı adıyla paylaşım yaptığı kanalda 560B aboneye ulaştı. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni İnstagram platformunda ise 934B takipçisi mevcut.

Ferit Karakaya Twitch

Dijital oyun severlerin toplandığı ortak noktalardan birisi olan Twitch platformunda geniş kitlelere ulaşmış olan Ferit Karakaya, Twitch hesabını wtcN adıyla kullanmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Ersin Yekin kimdir? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx