Haber

Gündemden Düşmeyen Gülşen Kendi Kıyafet Koleksiyonunu Çıkartıyor !

Reklamlar

Gündemden Düşmeyen Gülşen Kendi Kıyafet Koleksiyonunu Çıkartıyor ! Ramazan ayından dolayı konserlerine ara veren ünlü şarkıcı Gülşen, boş kaldığı zamanda yeni bir işe adım attı. Bir giyim markası ile anlaşan ünlü şarkıcı, 50 parçalık kendi adını taşıyan özel bir koleksiyon hazırlayacak. Ünlü şarkıcı anlaştığı bu projesinden tamı tamına 3 milyon lira kazanacağı ileri sürüldü.

Son zamanların gündemine giydiği kıyafetlerle bomba gibi düşen Gülşen, Ramazan ayı sebebiyle konserlerine bir süre ara verdi. Bu süreçte de boş durmayan harıl harıl çalışan Gülşen, yeni bir sektöre adım attı. Ünlü şarkıcının en az sahne performansları kadar bu işi de sanat camiası gündeminde çok konuşuldu. Ünlü şarkıcı anlaşmayı imzaladıktan kısa bir süre sonra magazin gündeminde çok konuşulanlar arasına girdi.

Gündemden Düşmeyen Gülşen Kendi Kıyafet Koleksiyonunu Çıkartıyor ! 3 Milyon Lira Kazanacak

Gündemden Düşmeyen Gülşen Kendi Kıyafet Koleksiyonunu Çıkartıyor ! Ünlü şarkıcı, daha önce Hadise ve Ajda Pekkan gibi ünlü isimlerle çalışan bir giyim markasıyla anlaşma sağladı. Ünlü şarkıcı Gülşen, anlaşma karşılığına marka için kendi ismini taşıyan 50 parçalık özel bir koleksiyon hazırlayacak. Ünlü şarkıcı Gülşen’in sevenleri bu haberi duyar duymaz büyük bir heyecanla koleksiyonu görmek için sabırsızlanıyor.

Reklamlar

Başarılı şarkıcı, 2 senelik anlaşma karşılığında tamı tamına 3 milyon lira kazanç sağlayacak. Diğer yandan ünlü şarkıcının hazırladığı koleksiyonun yaz sezonunda mağazalarda yer alması planlanıyor. Kendi ismine özel hazırladığı özel koleksiyonunun sahne kıyafetlerinden esinlenerek hazırladığı konuşuluyor.

Gündemden Düşmeyen Gülşen Kendi Kıyafet Koleksiyonunu Çıkartıyor ! Koleksiyonun sergileneceği tarihin henüz tam bilinmemesi ile birlikte önümüzdeki günlerde açıklanacağı söyleniyor. Kusursuz fiziği ve sahne performansları ile gündemden düşmeyen Gülşen, yeni işinde de başarılı olacağını düşünüyor. Adeta arı gibi çalışan ünlü sanatçı boş durmayı sevmiyor, başarılı olmak için elinden geleni yapıyor. Koleksiyonu dört gözle bekleyen Gülşen hayranları şimdiden koleksiyondan bir parçaları olacağı için çok heyecanlı. Koleksiyondaki parçaların makul fiyatlarda mı yoksa pahalı mı olacağı da konuşulan diğer konular arasında yer alıyor.

Kendine has tarzıyla geçtiğimiz günlerde çok ağır eleştirilere ve yorumlara maruz kalan ünlü sanatçı, yine kendi tarzını yansıttığı parçaların herkesin giymesi için koleksiyon çıkarmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde koleksiyonun detaylarını haber sitemizden takip edebilirsiniz.  

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx