Haber

Evlilik Öncesi Ön Balayına Çıkan Özcan Deniz ve Sevgilisi Havuz Keyfi Yaptı!

Reklamlar

Evlilik Öncesi Ön Balayına Çıkan Özcan Deniz ve Sevgilisi Havuz Keyfi Yaptı! Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, geçtiğimiz haftalarda evlilik teklifi ettiği genç sevgilisi Samar Dadgar ile gittiği Nevşehir Kapadokya’da bir otelin havuzunda keyif yaptılar. Sosyal medya İnstagram hesabını düzenli olarak kullanan Samar Dadgar, havuzdan ve otelden kareleri de takipçilerinin beğenisini sundu.

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan ile geçirdiği sorunlu boşanma sürecinin ardından çok geçmeden kendisinden 26 yaş küçük modacı Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başladı. Özcan Deniz, geçtiğimiz haftalarda görkemli bir evlilik teklifi ettiği öğrenilen modacı Samar Dadgar ile Kapadokya’da ön balayı yaptı. Tatilin keyfini çıkaran ünlü çift sosyal medya hesaplarından birçok karelerini paylaştı.

Takipçilerinin yoğun ilgisi üzerine tatil görüntülerini daha da sıklaştıran çift için artık durmayacakları ve gezip tozacakları konuşuluyor. Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan tarafından suçlanarak mahkemelik olmuşlardı. Geçtiğimiz günlerde mahkemenin sonuçlanmasının ardından aklanan Özcan Deniz’in bir konserinde Feyza Aktan için “Affettim onu” sözlerini söylemişti. Mahkeme sonuçlanana kadar sevgilisi ile hiç paylaşım yapmayan ünlü şarkıcı Özcan Deniz şimdilerde sevgilisi Samar Dadgar ile birçok görüntülerini sevdikleri ve takipçileriyle paylaşıyor.

Reklamlar

Özcan Deniz ve Sevgilisi Birlikte Havuz Keyfi Yaptı!

Özcan Deniz ve sevgilisi keyifli günler yaşıyor. Evlilik öncesi tatile çıkan ünlü çift, kaldıkları lüks otelde bol bol fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan genç modacı Samar Dadgar, sevgilisi Özcan Deniz ile sık sık tatil görüntülerini paylaştı. Ünlü çift birlikte havuz keyfi yapmayı da ihmal etmedi. Otelde eğlenceli ve keyifli vakit geçiren ünlü çift, Özcan Deniz’in başrol oynadığı Asmalı Konak’ın çekildiği konağı ziyaret etti.

Eski günlerini anlatan Özcan Deniz, sevgilisine Asmalı Konak’ta yaşadığı anılarını da paylaştığı iddia edildi. Çok mutlu oldukları görülen ünlü çiftin evlilik hazırlığı da yaptıkları iddia ediliyor. Söylenene göre görkemli bir evlilik teklifi yapan ünlü şarkıcı Özcan Deniz, düğün plan ve programı yaptığı ve bu sefer mutluluğu yakaladığı iddia ediliyor. Önümüzdeki günlerde neler olacağı ve düğün tarihinin ne zaman olacağı sevenleri tarafından merak ediliyor. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx