Haber

Kerem Bursin Yeni Sevgilisi ile Görüntülendi!

Reklamlar

Kerem Bursin Yeni Sevgilisi ile Görüntülendi! Oyuncu Hande Erçel ile ilişkisine son veren Kerem Bürsin’in, İspanyol oyuncu ve şarkıcı Stephanie Cayo ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Kerem Bursin ve Stephanie Cayo’nun yer aldığı siyah beyaz fotoğraf ise bu aşkın karesi olarak yorumlandı. Kerem Bursin, Sen Çal Kapımı dizisinde partneri olan ünlü oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Ünlü çift aşklarını tatil için gittikleri Maldivler’den sıcak ve samimi fotoğraflar paylaşarak sevenlerine ve takipçilerine ilan etmişti. Fakat ünlü çift dizi bittikten birkaç ay sonra yollarını ayırdı. Hatta ünlü oyuncu Hande Erçel’in geçtiğimiz günlerde yine oyuncu olan Kaan Yıldırım ile görüntülenmesi çok konuşulmuştu.

Kerem Bursin ile Hande Erçel aşkının tamamen reklam olduğunu iddia eden bir kitlenin düşüncesini doğrular nitelikte olan bu ayrılık, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Dizi bitiminin birkaç ay sonrasında ayrılan ünlü çift neredeyse aynı ayda başka birlikteliklere başlaması sevenleri ve magazin dünyasının gündeminde birçok merak uyandırdı.

Reklamlar

Gönlünü Güzel Şarkıcıya Kaptırdı !

Posta gazetesinin haberine göre; ünlü oyuncu Hande Erçel ile ilişkilerine son veren oyuncu Kerem Bursin ise bu kez mutluluğu İspanya’da bulduğu iddia edildi. Geçen senenin ekim ayında ülkedeki bir defileye davetli olarak katılan ünlü oyuncu Kerem Bursin burada oyuncu ve şarkıcı olan Stephanie Cayo ile tanıştı. Gönlünü kaptığı güzel oyuncunun güzelliği ise adeta gözleri kamaştırıyor.

Kerem Bursin Yeni Sevgilisi ve Aşkın İlk Karesi !

Kerem bürsin yeni sevgilisi oldukça merak ediliyordu. Ünlü çiftin kısa sürede birbirine aşık olduğu ve sık sık gizlice buluştukları iddia edildi. Sosyal medyada paylaştıkları siyah beyaz kare ise en son buluşmalarında çekilmiş bir karedir. 34 yaşındaki ünlü oyuncu Stephanie Cayo’nun İnstagram hesabında 1,8 milyon takipçisi bulunuyor.

Ünlü isim daha önce Chad Campbell ile 2018 yılında evlenmiş 2021 yılında da boşanmışlardır. Ünlü oyuncu Kerem Bursin’in takipçileri ve sevenleri bu görüntünün üzerine adeta ikiye ayrıldı. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu görüntü için takipçilerin bir çoğu bu ilişkiyi desteklemezken bir çoğu da ünlü oyuncuya tebrik mesajları iletti.     

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx