Magazin

Gülben Ergen kaç yaşında? Gülben Ergen aslen nereli?

Reklamlar

Gülben Ergen 25 Ağustos 1972 tarihinde Kadıköy’de dünyaya gelmiş Türk şarkıcı ve oyuncudur. Güzelliği ve çıkarmış olduğu eşsiz şarkıları ile tanınan başarılı isim 48 yaşındadır. Yalnızca kariyeri ile değil özel yaşantısı ile de merak edilen Gülben Ergen hakkında pek çok soru sorulmaktadır. Gülben Ergen kaç yaşında? Gülben Ergen evlimi? Gülben Ergen çocuğu var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Gülben Ergen kimdir?

Gülben Ergen, 25 Ağustos 1972 tarihinde Kadıköy’de dünyaya gelmiş Türk şarkıcı ve oyuncudur. Erenköy Kız Lisesinde ortaokulu tamamladıktan sonra Kadıköy Ticaret Lisesinde lise eğitimine devam eden başarılı isim 1987 yılında iken Hürriyet Gazetesinin düzenlemiş olduğu Sinema Yıldızı Yarışmasında ikinci olmuştur. Bu yarışmadan sonra lise eğitimini bitiren Gülben Ergen, daha sonrasında mankenlik yapmaya başlamıştır. Mankenlik kariyerinden sonra oyunculuk kariyerine adım atan Gülben Ergen daha sonrasında hayali olan müzik piyasasına assolist olarak girmiştir.

1988 yılında Bülent Ersoy’un başrol oynadığı sinema filminde ilk sinema filmi deneyimini gerçekleştiren Gülben Ergen, aynı yıl içerisinde Kartal Tibet’in yönetmenliğini üstlendiği Deniz Yıldızı filminde başrol oynamıştır. Başarılı oyuncu Gülben Ergen, sinema filminde rol aldığı dönem içerisinde kendisinden 5 yaş büyük olan ağabeyini trafik kazasında kaybetmiştir.

Reklamlar
Gülben Ergen kaç yaşında? Gülben Ergen aslen nereli?
Gülben Ergen kaç yaşında? Gülben Ergen aslen nereli?

1994 tarihinde gazinoda sahne alan İbrahim Tatlıses’in yanında yer alan Gülben Ergen burada Haydi Söyle adlı klibinde yer alması ile ünlenmiştir. 2001 tarihinde Dadı dizisinde hayat verdiği Melek karakteri ile Altın Kelebek ödüllerinde en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür. 2009 yılında Oğuzhan Koç ile düet yapan Gülben Ergen burada Giden Günlerim Oldu şarkısı ile uzun bir dönem Türkiye listesinde 1 numarada kalmıştır. Sesi ve oyunculuğunun yanı sıra evlilikleri ile de merak edilen Gülben Ergen 2004 tarihinde Mustafa Erdoğan ile evlenmiştir.

Başarılı oyuncunun bu evliliğinden 2007 tarihinde ilk çocuğu Atlas dünyaya gelmiştir. Aradan geçen 2 senenin ardından ise 2009 yılının Haziran ayında ikiz çocukları olan Ares ve Güney dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Gülben Ergen 2004 tarihinde evlendiği Mustafa Erdoğan ile 2012’nin nisan ayında evliliğini bitirme kararı almıştır. 27 Eylül 2014 tarihinde Erhan Çelik ile yeniden evlenme kararı alan Gülben Ergen bu evliliği 2 yıl sürdürmüştür. 6 Aralık 2016 tarihinde boşanan Gülben Ergen’in hayatında şu an kimse yer almamaktadır

Gülben Ergen kaç yaşında?

25 Ağustos 1972 tarihinde Kadıköy’de dünyaya gelen sanatçı, 48 yaşındadır.

Gülben Ergen aslen nereli?

İstanbul Kadiköy’de dünyaya gelen Gülben Ergen’in doğma büyüme İstanbullu olduğu bilinmektedir.

Reklamlar

Gülben Ergen hangi burç?

25 Ağustos 1972 tarihinde Kadıköy’de dünyaya gelen Gülben Ergen, Başak burcudur.

Gülben Ergen boyu ve kilosu

48 yaşında olan başarılı sanatçı hala düzgün fiziği ile konuşulmaktadır. Güzelliği ile dikkat çeken Gülben Ergen, 1.66 boyunda 67 kilodur.

Gülben Ergen kaç yaşında? Gülben Ergen aslen nereli?
Gülben Ergen kaç yaşında? Gülben Ergen aslen nereli?

Gülben Ergen mesleği

1987 yılında iken Hürriyet Gazetesinin düzenlemiş olduğu Sinema Yıldızı Yarışmasında ikinci olmuştur. Bu yarışmadan sonra lise eğitimini bitiren Gülben Ergen, daha sonrasında mankenlik yapmaya başlamıştır. Mankenlik kariyerinden sonra oyunculuk kariyerine adım atan Gülben Ergen daha sonrasında hayali olan müzik piyasasına assolist olarak girmiştir.

Gülben Ergen şarkıları

1994 tarihinde gazinoda sahne alan İbrahim Tatlıses’in yanında yer alan Gülben Ergen burada Haydi Söyle adlı klibinde yer alması ile ünlenmiştir. 2001 tarihinde Dadı dizisinde hayat verdiği Melek karakteri ile Altın Kelebek ödüllerinde en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür. 2009 yılında Oğuzhan Koç ile düet yapan Gülben Ergen burada Giden Günlerim Oldu şarkısı ile uzun bir dönem Türkiye listesinde 1 numarada kalmıştır.

Gülben Ergen evli mi?

Sesi ve oyunculuğunun yanı sıra evlilikleri ile de merak edilen Gülben Ergen 2004 tarihinde Mustafa Erdoğan ile evlenmiştir. Başarılı oyuncunun bu evliliğinden 2007 tarihinde ilk çocuğu Atlas dünyaya gelmiştir. Aradan geçen 2 senenin ardından ise 2009 yılının Haziran ayında ikiz çocukları olan Ares ve Güney dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Gülben Ergen 2004 tarihinde evlendiği Mustafa Erdoğan ile 2012’nin nisan ayında evliliğini bitirme kararı almıştır. 27 Eylül 2014 tarihinde Erhan Çelik ile yeniden evlenme kararı alan Gülben Ergen bu evliliği 2 yıl sürdürmüştür. 6 Aralık 2016 tarihinde boşanan Gülben Ergen’in hayatında şu an kimse yer almamaktadır

Gülben Ergen eşi

Başarılı oyuncu ve şarkıcı Gülben Ergen 2004 tarihinde eski eşi Mustafa Erdoğan ile dünya evine girmiş ancak 2012’nin nisan ayında bu evliliği bitirmiştir. Daha sonrasında tekrardan aşık olan Gülben Ergen 2014 tarihinde Erhan Çelik ile evlenme kararı almıştır. Başarılı oyuncu ve şarkıcı güzeliN bu evliliği ne yazık 2 yıl sürmüştür.

Gülben Ergen kaç çocuğu var?

Başarılı oyuncunun bu evliliğinden 2007 tarihinde ilk çocuğu Atlas dünyaya gelmiştir. Aradan geçen 2 senenin ardından ise 2009 yılının Haziran ayında ikiz çocukları olan Ares ve Güney dünyaya gelmiştir.

Gülben Ergen kaç yaşında? Gülben Ergen aslen nereli?
Gülben Ergen kaç yaşında? Gülben Ergen aslen nereli?

Gülben Ergen İnstagram adresi

Sosyal medya platformlarında aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gülben Ergen, cesur pozları ve sahne kıyafetleri ile bir hayli beğenilmektedir. Başarılı sanatçının İnstagram platformunda 5M takipçisi bulunuyor.

Gülben Ergen İnstagram adresi https://www.instagram.com/gulben123/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Safa Sarı kimdir? Safa Sarı nereli?  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx