Magazin

Gözde Tezer Kimdir?

Reklamlar

Dergi ve gazetelerde yazılar yazan Gözde Tezer TV’de dizi ve programlarda muhabirlik yapmıştır. Yazımızda Gözde Tezer’in boyu, kilosu, aslen nereli olduğunu, hangi üniversite de olduğunu ve hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulacaksınız.

Gözde Tezer Evren youtube kanalı ile tanınan youtuberdir. Kanalında saç açma, makyaj, güzellik, diyet gibi konularda içerikler üretmiştir. Gözde Tezer aslında dizilerde yer almış olay yerinden haberler bildirmiş ancak youtube kanalı ile tanınmıştır.

Gözde Tezer Evren’in Boyu Kaçtır?

Gözde Tezer Evren’in boyu 1.70 cm’dir.

Reklamlar

Gözde Tezer’in Kilosu Kaçtır?

Gözde Tezer Evren 60 kilodur.

Gözde Tezer Aslen Nerelidir?

Gözde Tezer Evren Aslen İzmirlidir.

Gözde Tezer
Gözde Tezer

Gözde Tezer Hangi Üniversitede Okumuştur?

Gözde Tezer İzmir’de Bornova Lisesi’nde okumuştur. Gözde Tezer Evren Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü çok iyi bir derece yaparak kazanmıştır. Türkiye’ de ilk 100’e girmiştir. Sonra Edebiyat bölümünü istemediğini anlayarak ilk senesinde bırakmıştır. Sınava tekrar hazırlanarak bu seferde Bahçeşehir Üniversitesi’ni kazanmıştır.

Bahçeşehir Üniversitesini burslu olarak kazanmıştır. Fakat Edebiyat bölümü değil Sinema Televizyon Bölümü’nde okumak istemiştir. Okulunun öğrenci değişim programlarıyla Amerika ve Berlin’e gitmiştir. Bu dönemde bir yandan da stajlar yapmaya başlamıştır. Stajlarında daha çok yazılar yazmıştır.

Reklamlar

Gözde Tezer Kariyeri Hakkında Bilgiler

Gözde Tezer Evren gençlik yıllarında çok sayıda yazılar yazıp yayınlamıştır asıl hayali yazar olmaktı fakat hayat onu farklı şekilde yönlendirmiştir.

Vizyon Moda dergisinde ve Vatan Gazetesi’nde yazmıştır. Gençliğini hızlı ve macera dolu yaşamıştır. Sonrasında Show TV’de Kanıt dizisinin 8. Bölümünde rol almıştır. 32. Gün programı ile TV sektörüne yönelmiştir. ATV, Show TV gibi önemli kanallarda birkaç sene muhabirlik yapmıştır. Sonrasında yaşadığı bir rahatsızlıktan dolayı mesleğini bırakıp ailesinin yerine İzmir’e gitmiştir.

Aynı zamanda da bir süre sonra başkasının yanında çalışmaktan sıkılmıştır. Ailesinin yanında İzmir’de yaşarken Youtube kanalı açarak büyük başarı elde etmiş ve halen kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Gözde Tezer Eşi Orkun Evren

Gençlik yıllarında aşka sıcak bakmadığını söyleyen Gözde Tezer hayatının aşkı Orkun Evren’i bulunca düşünceleri değişmiş ve Orkun Evren ile çok güzel bir düğünle evlenmiştir. Köpek sahiplenmişlerdir. Köpeklerinin adı Venüs’tür.

Gözde Tezer
Gözde Tezer

Gözde Tezer ile İlgili Detaylar

Gözde Tezer kendini hayalperest, sabırsız, fevri, yetinmeyen sürekli bir arayış içinde olan bir tip olarak tanımlıyor. Annesinin kendisine maymun iştahlı dediğini ama psikoloğunun ona farkındalığının yüksek olduğunu söylemiştir. Bir işe girip, başlıyorum eğer sevmiyorsam çok çabuk fark edip başka yöne doğru kaydığını, elimdekiyle yetinmeyi sevmediğini dile getiriyor.

Mutlu olmadığımı anlayacağı zaman emek de vermiş olsa hiç umurunda olmadığını söylüyor. Mutluluğumuzdan daha önemli ne var ki diyerek bu yüzden Boğaziçi Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nü bıraktığını dile getiriyor.

İşini bıraktığı zamanlarda vücudunun alarm verdiğini hissettiğini aslında yaptığı işi sevdiğini ama oradan alacağını alıp başka yerlere gitmesini hissettiğini söylüyor. Polikistik over rahatsızlığının çıktığını ve hastalığını da stresin tetiklediğini söylüyor. Ve o yüzden karar vererek işinden ayrıldığını dile getirmiştir.

Gözde Tezer kimdir
Gözde Tezer

Gözde Tezer’in Youtube Kanalı

Gözde Tezer Youtube de video yayınlamaya Uras Benlioğlu sayesinde karar vermiştir. Uras Benlioğlu’nun muhabir olduğunu söyleyerek sanırım şu an Youtube kanalında 1 milyona yakın abonesi var demiştir. Ondan ilham aldığını ve işini bırakmaya karar verdiğini kamera tecrübesini Youtube’da kullanabileceğini düşündüğünü söylemiştir.

Youtube’a başladıktan sonra İstanbul’dan taşındığını zaten ben hep “işlerim İstanbul’da olmazsa ben burada durmam” dediğini söylüyor. İzmir’in çok daha rahat bir şehir her yere bisikletle bile gidilebildiğini söylüyor. Şimdilerde Youtube kanalına içerik üretmeye devam etmektedir.

Youtube için içerik üretmenin sabır işi olduğunu başlarken kendisine 1- 1 buçuk yıl süre verdiğini ve emeklerinin karşılığını aldığını söylüyor. Zamanla yavaş yavaş oturduğunu ve iş kurmak gibi düşünülebileceğini söylüyor.

Youtube kanalındaki ismi Gözde Tezer şeklindedir. Kanalının 232 bin civarı abonesi vardır. Kanalında güzellik, ilişkiler, diyet, aşk acısından kurtulma, sağlıklı ilişki, sağlıklı beslenme, sağlıklı bakım ve makyaj, saç uzatma yolculuğunda neler yaptıkları konularında içerikler üretmektedir.

Instagram hesabındaki ismi de gozdetezer şeklindedir. Instagram hesabında 84 bin civarı takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx